اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل سینک نشدن ایفون لطفا راهنمایی کنید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل سینک نشدن ایفون لطفا راهنمایی کنید

سلام به دوستان:
    بعد از یه مدت که گوشی رو به ایتونز متصل نکردم حالا بعد از اتصال و معرفی شدن گوشی به ایتونز وقتی میخام اهنگهای داخل LIBRARY را با گوشی سینک کنم این پیام خطا رو میده:

"THE IPHONE ehsan's iphone " could not be synced because this computer is no longer authorised for purchased items that are on this iphone
    بعد از منوی store دوباره گوشی رو authorize میکنم ولی بازم دوباره موقع سینک کردن همین پیام رو میده

نوشته اصلی توسط ehsan2542 نمایش پست ها
    سلام به دوستان:
    بعد از یه مدت که گوشی رو به ایتونز متصل نکردم حالا بعد از اتصال و معرفی شدن گوشی به ایتونز وقتی میخام اهنگهای داخل LIBRARY را با گوشی سینک کنم این پیام خطا رو میده:

"THE IPHONE ehsan's iphone " could not be synced because this computer is no longer authorised for purchased items that are on this iphone
    بعد از منوی store دوباره گوشی رو authorize میکنم ولی بازم دوباره موقع سینک کردن همین پیام رو میده
    عزیزم شما برنامه های رو گوشیتو با اپل ایدی دیگه ریختی نمیتونی برنامه هارو سینک کنی

نظر

دوست عزیز من اصلا کاری به برنامه ها ندارم و اتفاقا همین یه دونه اپل ایدی رو دارم
      اتفاقا عکس و فیلم هام با itools میشه با لپتاپم جابجا کنم. اما برا فایلهای صوتی نه با itools و نه با itunes راه نمیده

نظر

نوشته اصلی توسط ehsan2542 نمایش پست ها
        دوست عزیز من اصلا کاری به برنامه ها ندارم و اتفاقا همین یه دونه اپل ایدی رو دارم
        اتفاقا عکس و فیلم هام با itools میشه با لپتاپم جابجا کنم. اما برا فایلهای صوتی نه با itools و نه با itunes راه نمیده
        شما باید اپل ایدی تون رو توی ایتونز اتورایز کنید
        وقتی ایتونز رو باز کردید توی منو store گزینه اتورایز هست
        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

صبر کنید ..
        X