اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب برنامه overboard و مشکلات بعد از آن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نصب برنامه overboard و مشکلات بعد از آن

سلام دوستان من برنامه overboard رو از cydia دانلود کردم نصب کردم بعد که رفتم تو ستینگ تا کمی تنظیمات برنامه رو دستکاری کنم یهو آیپد ریست شد وقتی بالا اومد تو حالت safe mode بود بعد دوباره روی ستیگ رفتم ولی این دفعه ریست شد و وقتی بالا اومد کلا تصویر یه چیز عجیب و غریبی شده بود بود آیکونا بهم ریخته شدن کیبورد مثل ایفون شده و کلا یه چیر عجیب غریبی بعد دیگه کلا نمیتونم روی هیچ کدوم از برنامه برم چون تا اون برنامه رو لمس میکنم ریست میشه منم ترسیدم و حالا خاموش کردم اومدم پیش شما تا راهنمایی کنین ورژن دستگاهم 4.3.3 هست و جیلبریک شده و بد بختانه هیچ SHSH از دستگاه ندارم
    لطفأ راهنمایی کنید
    در ضمن من تازه کار هستم و تا حالا ریستور نکردم لطفأ اگر کارم به ریستور کشید لینک یه آموزش مرجع برای رفتن به 5.0.1 بهم بدین چون که SHSH ندارم میدونم اگه کارم به ریستور کشید باید برم 5.0.1

به ٥ بري ديگه از جيل خبري نيستا

ببين ميتوني از طريقoverboard iFunbox رو پاك كني ؟

نظر

کافیه بری توی سیدیا و برنامه رو پاک کنی

نظر

نوشته اصلی توسط stala نمایش پست ها
        کافیه بری توی سیدیا و برنامه رو پاک کنی
        دوست عزیز میگم من نمیتونم روی هیچی کلیک کنم کلیک کنم ریست میشه

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad_iPad2 نمایش پست ها
          دوست عزیز میگم من نمیتونم روی هیچی کلیک کنم کلیک کنم ریست میشه
          سلام.
          با ifunbox که میتونی کار کنی؟؟
          … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها
            سلام.
            با ifunbox که میتونی کار کنی؟؟
            آره ولی رفتم تو قسمت Cydia App Install هیچی برنامه نبود تو قسمت User App هم رفتم over board نبود

نظر

overboard رو پاک کردم حالا دیگه تاچش کار نمیکنه

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad_iPad2 نمایش پست ها
                سلام دوستان من برنامه overboard رو از cydia دانلود کردم نصب کردم بعد که رفتم تو ستینگ تا کمی تنظیمات برنامه رو دستکاری کنم یهو آیپد ریست شد وقتی بالا اومد تو حالت safe mode بود بعد دوباره روی ستیگ رفتم ولی این دفعه ریست شد و وقتی بالا اومد کلا تصویر یه چیز عجیب و غریبی شده بود بود آیکونا بهم ریخته شدن کیبورد مثل ایفون شده و کلا یه چیر عجیب غریبی بعد دیگه کلا نمیتونم روی هیچ کدوم از برنامه برم چون تا اون برنامه رو لمس میکنم ریست میشه منم ترسیدم و حالا خاموش کردم اومدم پیش شما تا راهنمایی کنین ورژن دستگاهم 4.3.3 هست و جیلبریک شده و بد بختانه هیچ SHSH از دستگاه ندارم
                لطفأ راهنمایی کنید
                در ضمن من تازه کار هستم و تا حالا ریستور نکردم لطفأ اگر کارم به ریستور کشید لینک یه آموزش مرجع برای رفتن به 5.0.1 بهم بدین چون که SHSH ندارم میدونم اگه کارم به ریستور کشید باید برم 5.0.1
                ۱.برنامه ی ispirit رو دانلود کن
                ۲.برنامه رو روی پی سی اجرا و ایپد رو به کامپیوتر کانکت کن و منتظر باش تا برنامه ایپدتو بشناسه
                ۳.سپس از توی برنامه در بالای برنامه روی تب app manager کلیک کن و برنامه رو از یکی از تب های کنارهی سمت چپ پیدا کن و به راحتی پاک کن
                به همین راحتی باز مشکلی بود در خدمتم.

نظر

مشکل تاچ رو حل کردم overboard رو هم پاک کردم ولی هنوز همونطوریه

نظر

چرا کسی کمک نمیکنه

نظر

منظورت اینه چه جوری؟به نظر من برای اینکه خودتو راحت کنی با برنامهی ifaith ش ش هاتو بگیر و دوباره ریستور کن چون بعضا وقتی یه برنامه ی ناخوانا رو از سیدیا نصب میکنی باعث کرش شدن فریمور و فایل های سیستمی میشه که اینگونه مشکلات را در پیش داره.

نظر

نوشته اصلی توسط aria_snoop نمایش پست ها
                        منظورت اینه چه جوری؟به نظر من برای اینکه خودتو راحت کنی با برنامهی ifaith ش ش هاتو بگیر و دوباره ریستور کن چون بعضا وقتی یه برنامه ی ناخوانا رو از سیدیا نصب میکنی باعث کرش شدن فریمور و فایل های سیستمی میشه که اینگونه مشکلات را در پیش داره.
                        با ifaith که SHSH آیپد 2 رو نمیگیرن باید با tinyumbrella بگیری که اونم SHSH 5.0.1 رو داره

نظر

اي كاش پاكش نمي كردي دوست من.
                          منم روي آيپد دوستم نصب كردم و دقيقا همين اتفاق افتاد.
                          ولي بعد 5 بار ريستارت شدن خودش كاملا درست شد و تا الان هم عالي داره كار ميكنه.
                          الان چه مشكلي پا برجاست؟!

نظر

دوستان من هم چنین شکلی شده صفحم
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread55339.html

نظر

نوشته اصلی توسط alirezadiba نمایش پست ها
                              اي كاش پاكش نمي كردي دوست من.
                              منم روي آيپد دوستم نصب كردم و دقيقا همين اتفاق افتاد.
                              ولي بعد 5 بار ريستارت شدن خودش كاملا درست شد و تا الان هم عالي داره كار ميكنه.
                              الان چه مشكلي پا برجاست؟!
                              این مشکل از دیشب برام پیش اومده و فکر کنم بالای 5 بار ریست شده باشه ولی مشکل همچنان پا برجاست

نظر

صبر کنید ..
                              X