اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

يك راه بسيار عالي و 100% كارامد براي تشخيص لاك از انلاك فكتوري

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• يك راه بسيار عالي و 100% كارامد براي تشخيص لاك از انلاك فكتوري

با سلام
    امروز ميخواهم تجربه خودمو كه چندين بار هم با انواع گوشي ها تست كردم بگم
    يك راه عالي و جديد.
    شما قبل از خريد اگه يك گوشي ايفون{ حالا هر مدلي و هر فريموري } ميخواهد باشه يك نرم فزار
    به نام RedLaser كه از همينجا هم ميتونيد دانلود و نصب كنيد به راحتي ميتونيد متوجه بشيد.
    طرز كار:
    اول اينو دانلود كنيد. RedLaser

بعد از نصب اين ايكون مياد

زماني كه اجرا كرديد

رو علامت وسطي كليك كنيد.

حالا مهمترين كار
    اگه پشت جعبه هر گوشي ايفوني نگاه كنيد يك تعدادي بار كد رقم اينا ميبينيد.كه معمولا
    هميشه قسمت پايين جعبه هست.

خوب حالا فقط كافيه عدد سمت راست بالا كه ميشه UPC تو با دوربين گوشي تو نرم افزار RedLaser اسكن كنيد يا از طريق گزينه آخري مثل اين عكس تايپ كنيد.

و تمام

{{{ فقط يك نكته بايد اينترنت رو گوشيتون وايرلس يا جي پي ار اس فعال باشه }}}

نرم افزار خودش از تو نت چك ميكنه و آمار اون گوشي ميده.

اگه انلاك فكتوري باشه كه مينويسه مثلا ايفون 32 انلاك فكتوري و كشور مثلا كانادا اگه هم كه نباشه فقط مدل گوشي و حجم مشلا 16 يا 32 و اسم كشوري كه ماله اونجاست.

من خودم تا حالا كلي حال بعضي مغازه داراي كه يك گوشي لاكو به جاي انلاك فكتوري جابه جا كردنو گرفتم.

انشالاه كه موفق باشيد.

به دليل درخواست تعدادي دوستان واسه تست خودم:

اينم يك نمونه تست خودم از يك آيفون 4
    اين عكس پشت خود گوشي:

اينم عكس از اسكن خودم و نمونه جواب

اميد وارم كار آمد همگي باشه.
    ویرایش توسط mahdy118 : https://i-phone.ir/forums/member/138-mahdy118 در ساعت 22-08-2010, 06:43 PM دلیل: نمونه تست

يك راه بسيار عالي و 100% كارامد براي تشخيص لاك از انلاك فكتوري

برنامه بسیار مفیدیه ممنون.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط mahdy118 نمایش پست ها
      با سلام
      يك راه عالي و جديد.
      شما قبل از خريد اگه يك گوشي ايفون{ حالا هر مدلي و هر فريموري } ميخواهد باشه يك نرم فزار
      به نام RedLaser كه از همينجا هم ميتونيد دانلود و نصب كنيد به راحتي ميتونيد متوجه بشيد.
      طرز كار:
      اول اينو دانلود كنيد. RedLaser

زماني كه اجرا كرديد

رو علامت وسطي كليك كنيد.

حالا مهمترين كار
      اگه پشت جعبه هر گوشي ايفوني نگاه كنيد يك تعدادي بار كد رقم اينا ميبينيد.كه معمولا

خوب حالا فقط كافيه عدد سمت راست بالا كه ميشه UPC تو با دوربين گوشي تو نرم افزار RedLaser اسكن كنيد يا از طريق گزينه آخري مثل اين عكس تايپ كنيد.

و تمام

اگه انلاك فكتوري باشه كه مينويسه مثلا ايفون 32 انلاك فكتوري و كشور مثلا كانادا اگه هم كه نباشه فقط مدل گوشي و حجم مشلا 16 يا 32 و اسم كشوري كه ماله اونجاست.

من خودم تا حالا كلي حال بعضي مغازه داراي كه يك گوشي لاكو به جاي انلاك فكتوري جابه جا كردنو گرفتم.

انشالاه كه موفق باشيد.
      راستش من رو 3gs امتحان کردم فقط میگه که Apple iPhone فک میکنم واسه گوشیهای قدیمی اطلاعات نمیاره، احتمالان واسه iPhone 4 اینارو میگه.

نظر

نوشته اصلی توسط paYam_H نمایش پست ها
        راستش من رو 3gs امتحان کردم فقط میگه که Apple iPhone فک میکنم واسه گوشیهای قدیمی اطلاعات نمیاره، احتمالان واسه iPhone 4 اینارو میگه.
        منم رو 3gs امتحان کردم فقط اسمو مدل گوشیو میگه

نظر

نوشته اصلی توسط paYam_H نمایش پست ها
          نوشته اصلی توسط amirsardari نمایش پست ها
          منم رو 3gs امتحان کردم فقط اسمو مدل گوشیو میگه
          من رو 3 مدل 3Gs و هر چي آيفون 4 بود تو دستو بالم تست كردم واسه همه جواب داده
          والا واسه شما رو نميدونم چرا جواب نميده

نظر

نوشته اصلی توسط mahdy118 نمایش پست ها
            با سلام
            يك راه عالي و جديد.
            به نام redlaser كه از همينجا هم ميتونيد دانلود و نصب كنيد به راحتي ميتونيد متوجه بشيد.
            طرز كار:
            اول اينو دانلود كنيد. redlaser

زماني كه اجرا كرديد

رو علامت وسطي كليك كنيد.

حالا مهمترين كار

خوب حالا فقط كافيه عدد سمت راست بالا كه ميشه upc تو با دوربين گوشي تو نرم افزار redlaser اسكن كنيد يا از طريق گزينه آخري مثل اين عكس تايپ كنيد.

و تمام

انشالاه كه موفق باشيد.
            بسیار سپاسگذارم از شما دوست عزیز. ولی اینجوری که دوستان تست کردن و بنا به گفته ی عزیزان اطلاعات کاملی رو ارایه نمیده این برنامه. اگه واسه شما مقدور هست یه اسکرین شات از اطلاعاتی که با این نرم افزار بعد از اسکن بارکد دریافت کردید بذارید تا ما هم روشن شیم و ببینیم اصلا چجوریاست! ممنون

نظر

باشه چشم حتما يك عكس از تست خودم از يك آيفون 4 ميزارم.

نظر

واسه منم کار نکرد البته کد رو درست اسکن کرد ، اینم عکس

نظر

دوست من فروشنده که قبل از فروش گوشی که نمیزاره شما رو گوشی برنامه بریزی.
                  شما خودت باید دقت کنی قبل از خرید.
                  یه سایت خوب پیدا کردم که پارت نامبر های آیفون رو قرار داده.
                  بد نیست یه سری بهش بزنین.[GUIDE] iPhone 2G/3G/3GS/4 Purchase Guide

نظر

به نظر این روش زیاد قابل اطمینان نیست

من آیپاد تاچ 64 رو برام 2g نشون میده!!
                    آیفونم که 100% آنلاک فکتوری هست و برای تایوان هم پیدا نمیکنه!

ولی برای کالاهای دیگه بد نیست
                    ویرایش توسط megaholding : https://i-phone.ir/forums/member/14755-megaholding در ساعت 22-08-2010, 01:35 AM

نظر

به به آقا مهدی چطوری شما؟ لطفا یه اسکرین شات بذار و اینکه ماشالا خوب تو دست و بالت آیفون هستا

نظر

چاكرت علي جان اسكرين شات هم گزاشتم ديگه چي

نظر

برنامه کار میکنه
                          ولی گوشی من اولین بار که روشن کردم 3تا SMS پشت هم اومد که گوشی شما از طرف o2 انگلستان انلاک شد

وقتی هم روشن کردم سیمو خوندو سایدیا هم نصب نبود بعد ریستور هم سیمو خوند بدون سایدیا ولی تو این زد لاک هست!

خلاصه برنامه جالبیه

نظر

با یه دونه 4 تست کردم و کاملا درست جواب داد
                            ولی با یه 3g تست کردم
                            اول سس پیتزا تشخیص داد
                            بار دوم فقط نشون داد که 3g هست ولی وضعیت آنلاک رو مشخص نکرد...
                            far-shad.ir

نظر

اینم اسکرین شات من
                              ویرایش توسط incredibleapple : https://i-phone.ir/forums/member/2462-incredibleapple در ساعت 24-08-2010, 12:03 AM

نظر

صبر کنید ..
                              X