اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کم شدن شارژ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط mohamad.nabavi نمایش پست ها
    می دونم بد و خوب نداره اما بعضی موقع ها حالتی که انگار همراه با باگ ریستور شده (مثلا موقع هایی که زیاد هنگ می کنه )اتفاق میفته که با ریستور حل میشه.گفتم شاید با ریستور مجدد یکم بهتر بشه که دوستان گفتند نمیشه ولی باز هم من امتحان می کنم !
    اگه بعد از ريستور جيل نكي مسلما بهتر ميشه
    شما هم ios 6 ( كه بيشترين مصرف انرژي رو ميبره) هم اينكه جيل ميكني ... منم بودم ميمردم :دي

نظر

نوشته اصلی توسط arad.ghodrati نمایش پست ها
      ريستور كه بد و خوب نداره!
      شما به دليل اينكه جيل كردي باتريت بيشتر مصرف ميشه! و با ريستور كردن مشكلت حل ميشه
      ----
      موفق باشيد
      نوشته اصلی توسط arad.ghodrati نمایش پست ها
      اگه بعد از ريستور جيل نكي مسلما بهتر ميشه
      شما هم ios 6 ( كه بيشترين مصرف انرژي رو ميبره) هم اينكه جيل ميكني ... منم بودم ميمردم :دي
      اراد جان شما دیگه چرا؟

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
      زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

گوشی من رو 6.1 هست و تا حالا هم جیل نکردم. ولی مصرف باتریم خیلی زیاد شده . باید بگم من اکثر مواقع اینترنت گوشی ام داره کار میکنه روی اینترنت سیم کارت ولی امروز که تا حدود ساعت 4 بعد از ظهر اینترنت سیمکارت را خاموش کرده بودم هم فرق زیادی تو مصرف باطری نکرد.

- - - - - - - - - -

گوشی من رو 6.1 هست و تا حالا هم جیل نکردم. ولی مصرف باتریم خیلی زیاد شده . باید بگم من اکثر مواقع اینترنت گوشی ام داره کار میکنه روی اینترنت سیم کارت ولی امروز که تا حدود ساعت 4 بعد از ظهر اینترنت سیمکارت را خاموش کرده بودم هم فرق زیادی تو مصرف باطری نکرد.

نظر

نوشته اصلی توسط Ehsantebyani نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

مدل گوشی شما چیه؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط I-GEM نمایش پست ها
            اراد جان شما دیگه چرا؟

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
            ببخشيد مدرسه بودم سريع تايپ كردم(مهم نيت هست )) )

نظر

من دیشب گوشی همسرم رو هم ریستور و جیلبریک کردم.اون هم به همین روز افتاد.
              جالبه 2g که دارم و 5سال و اندیه داره جون میکنه وضع شارژش از این گوشیم بهتره.
              حتی وافای هم دیگه روشن نمیکنم!

به نظرتون باید منتظر 1.3 باشیم یا 6.1.1؟

نظر

صبر کنید ..
              X