اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط aaa666 نمایش پست ها
    این کارم کردم بازم همون ارور 9 اومد مثل قبل
    اخرین نسخه آیتونز رو نصب کنید .(نسخه قبلی آیتونز رو به صورت کامل حذف کنید + به همراه سایر برنامه های اپل (از طریق کنترل پنل) پی سی رو ریستارت کنید .)
    پس از نصب آیتونز - پی سی و دیوایس رو ریستارت کنید .
    اقدام به ریستور کنید .

راه حل ارائه شده در سایت اپل :

Install the latest version of iTunes
    Restart your computer and iOS device
    Check for updates to your Mac or PC. If you restart your computer for an update, check for updates again after you restart
    Try to restore your device using another USB cable
    Try to restore your device on another computer
    Force your device to restart

نظر

• نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
      اخرین نسخه آیتونز رو نصب کنید .(نسخه قبلی آیتونز رو به صورت کامل حذف کنید + به همراه سایر برنامه های اپل (از طریق کنترل پنل) پی سی رو ریستارت کنید .)
      پس از نصب آیتونز - پی سی و دیوایس رو ریستارت کنید .
      اقدام به ریستور کنید .

راه حل ارائه شده در سایت اپل :
      والا روی دو تا پی سی مختلف دو بار نصب کردم جدیدترین ورژنو آپدیت هم دانلود کردمبازم نشد :\

نظر

• نوشته اصلی توسط aaa666 نمایش پست ها
        والا روی دو تا پی سی مختلف دو بار نصب کردم جدیدترین ورژنو آپدیت هم دانلود کردمبازم نشد :\
        اگر می تونید با یک کابل دیگر دیوایس رو ریستور کنید .(دوستی اشنایی فامیلی ... .)

---------------------------------------------------------------------------------------------
        بعضی وقتا دیوایس های اپل تنشون میخاره که 30 - 40 هزار تومان از جیب صاحب خرج کنند واسه یه ریستور ساده .

نظر

اگر می تونید با یک کابل دیگر دیوایس رو ریستور کنید .(دوستی اشنایی فامیلی ... .)

---------------------------------------------------------------------------------------------
          بعضی وقتا دیوایس های اپل تنشون میخاره که 30 - 40 هزار تومان از جیب صاحب خرج کنند واسه یه ریستور ساده .
          اتفاقا کابلم عوض کردم ، کابل اورجینال زدم نشد که نشد ، شانسه منه.

نظر

• با سلام. ببخشید الان ۱ روز میشه که گوشی من وقتی از نت استفاده میکنم بعد از چند دقیقه فریز میکنه و بعد ری استارت میشه. اگه از نت استفاده نکنم مشکلی نیست. هم با وای فای و هم نت سیم کارت این اتفاق میفته. گوشیم آیفون 5s ورژن ۷.۰.۴ هست.
            چه کار کنم؟؟؟؟
            نمیخوام ریستور کنم چون روی این ورژن جیلبریک هستم.

نظر

• نوشته اصلی توسط mah10vi نمایش پست ها
              با سلام. ببخشید الان ۱ روز میشه که گوشی من وقتی از نت استفاده میکنم بعد از چند دقیقه فریز میکنه و بعد ری استارت میشه. اگه از نت استفاده نکنم مشکلی نیست. هم با وای فای و هم نت سیم کارت این اتفاق میفته. گوشیم آیفون 5s ورژن ۷.۰.۴ هست.
              چه کار کنم؟؟؟؟
              نمیخوام ریستور کنم چون روی این ورژن جیلبریک هستم.
              اخرین توئیکی که نصب کردید چی بوده ؟
              بعد از نصب اون توئیک این مشکل براتون پیش اومده ؟

نظر

اخرین توئیکی که نصب کردید چی بوده ؟
                بعد از نصب اون توئیک این مشکل براتون پیش اومده ؟
                خیلی وقته که چیزی نصب نکردم از سایدیا. من مسافرت بودم تازه امروز اومدم. تو مسافرت از وای فای هتل استفاده میکردم هیچ مشکلی نبود امروز که اومدم خونه اینطور شد

نظر

• نوشته اصلی توسط mah10vi نمایش پست ها
                  خیلی وقته که چیزی نصب نکردم از سایدیا. من مسافرت بودم تازه امروز اومدم. تو مسافرت از وای فای هتل استفاده میکردم هیچ مشکلی نبود امروز که اومدم خونه اینطور شد
                  یکبار ریست نتورک رو انجام بدید شاید درست شد .

نظر

• سلام حدود یک سالی میشه فایو اس گلد یا طلایی رو با گارد مارک rock که در عکس پایین می بینید خریدم با هم،من خیلی این گارد رو از گوشی در نیاوردم اونم بجز شستن گهگاهی این گارد با اب سرد و مایع
                    حالا یه مدت زیادی هاله ای سفید رنگ درست جایی که مارک اپل گوشیم درست در پوشش باز گارد گوشیم هستش و در معرض هوای آزاده سفید شده تو دیده و با تمیز کردنم و دستمال نرم کشیدن و آب بازم این هاله سفید از بین نرفته!

قابل برگشت هست رنگ اصلی گوشی؟ چرا اینطوری شده؟!!
                    ممنون......

ویرایش توسط Iman-Emperatour : https://i-phone.ir/forums/member/190788-iman-emperatour در ساعت 29-11-2016, 01:45 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Iman-Emperatour نمایش پست ها
                      سلام حدود یک سالی میشه فایو اس گلد یا طلایی رو با گارد مارک rock که در عکس پایین می بینید خریدم با هم،من خیلی این گارد رو از گوشی در نیاوردم اونم بجز شستن گهگاهی این گارد با اب سرد و مایع
                      حالا یه مدت زیادی هاله ای سفید رنگ درست جایی که مارک اپل گوشیم درست در پوشش باز گارد گوشیم هستش و در معرض هوای آزاده سفید شده تو دیده و با تمیز کردنم و دستمال نرم کشیدن و آب بازم این هاله سفید از بین نرفته!

قابل برگشت هست رنگ اصلی گوشی؟ چرا اینطوری شده؟!!
                      ممنون......

سلام
                      ببین یعنی میخوای بگی تاثیر این گارد راک هست که گوشیت رو رنگش رو برده؟
                      خوب شد گفتی آخه من میخواستم دقیقا همین گارد رو همین رنگ رو به زودی خریداری کنم واسه گوشیم, چه قیمتی خریدی شما و کی دقیقا؟
                      ایا ازش راضی هستی یا نه؟ ولی من فکر نکنم که گارد رنگ گوشی رو ببره! اخه با عقل جور در نمیاد مثلا من خودم یه گارد spigen دارم سه ساله رو گوشیه, خودش رنگش کلا رفته اما هیچ مشکلی واس گوشی ایجاد نکرده
                      مطمئنی که ماده ایی شوینده یا چیزی که باعث رفتن رنگ گوشی میشه روی آیفونت نریخته؟ شاید حواست نبوده و این ریخته و بعد رنگش اینطور شده
                      ویرایش توسط samiyar_app : https://i-phone.ir/forums/member/156452-samiyar_app در ساعت 30-11-2016, 09:38 PM

نظر

• سلام
                        دوستان چند وقتی هست که توی کانتکت های گوشی نمی تونم سرچ کنم
                        یعنی تا حتی یک حرف هم تو نوار سرچ تایپ میکنم No Result رو صفحه میاد
                        کسی میدونه دلیلش چیه و چجوری درست میشه؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط samiyar_app نمایش پست ها
                          سلام
                          ببین یعنی میخوای بگی تاثیر این گارد راک هست که گوشیت رو رنگش رو برده؟
                          خوب شد گفتی آخه من میخواستم دقیقا همین گارد رو همین رنگ رو به زودی خریداری کنم واسه گوشیم, چه قیمتی خریدی شما و کی دقیقا؟
                          ایا ازش راضی هستی یا نه؟ ولی من فکر نکنم که گارد رنگ گوشی رو ببره! اخه با عقل جور در نمیاد مثلا من خودم یه گارد spigen دارم سه ساله رو گوشیه, خودش رنگش کلا رفته اما هیچ مشکلی واس گوشی ایجاد نکرده
                          مطمئنی که ماده ایی شوینده یا چیزی که باعث رفتن رنگ گوشی میشه روی آیفونت نریخته؟ شاید حواست نبوده و این ریخته و بعد رنگش اینطور شده
                          سلام عزیز
                          اره من همزمان گارد و گوشیو خریدم و از اول و تا همین الان که دارم جوابتو میدم روشه...نمی دونم من بنظرم اومد این گارد مناسب شاید این رنگ نباشه
                          من اینو یه ساله گرفتم فک کنم 55 تومن البته الان ارزونتر شده چون اون زمان گرونیا بود
                          از گارد که خیلی راضیم تا حالا چند باری از دستم افتاده و گوشی اصلا آسیبی ندید فقط گوشه های گارد کمی تو رفته
                          نه من این گارد رو با مایع ظرفشویی و اب سرد شستم و تا خشک نشدنش روی گوشی ننداختم ولی بعد از چند ماه استفاده و شستشو گارد طبق روالش متوجه شدم این هاله سفید درست جایی که گارد پشتش جای لوگو اپل ظاهر شده و بیشترم نشده..منم دیگه فعلا با اب سرد میشورم و مایع نمیزنم و مطمئنم هیچ ماده و مایعی که بخواد روی گوشی بریزه ریخته نشده.
                          ویرایش توسط Iman-Emperatour : https://i-phone.ir/forums/member/190788-iman-emperatour در ساعت 02-12-2016, 11:07 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Iman-Emperatour نمایش پست ها
                            سلام عزیز
                            اره من همزمان گارد و گوشیو خریدم و از اول و تا همین الان که دارم جوابتو میدم روشه...نمی دونم من بنظرم اومد این گارد مناسب شاید این رنگ نباشه
                            من اینو یه ساله گرفتم فک کنم 55 تومن البته الان ارزونتر شده چون اون زمان گرونیا بود
                            از گارد که خیلی راضیم تا حالا چند باری از دستم افتاده و گوشی اصلا آسیبی ندید فقط گوشه های گارد کمی تو رفته
                            نه من این گارد رو با مایع ظرفشویی و اب سرد شستم و تا خشک نشدنش روی گوشی ننداختم ولی بعد از چند ماه استفاده و شستشو گارد طبق روالش متوجه شدم این هاله سفید درست جایی که گارد پشتش جای لوگو اپل ظاهر شده و بیشترم نشده..منم دیگه فعلا با اب سرد میشورم و مایع نمیزنم و مطمئنم هیچ ماده و مایعی که بخواد روی گوشی بریزه ریخته نشده.
                            خوب داداش ببخشید هان ولی اصلا چرا لازم دیدی که گارد رو بشوری؟ اون که تا جایی که من دیدیم به این آسونیا کثیف نمیشه؟
                            یکم از تجربه ی چند سالت که این گارد رو داشتی میگی واسم لطفا؟ کامل بگو چجوری هست اصن؟ تو این مدت اون دکمه های صدا و لاک گوشی آیا رنگش رفته؟ و یه حالت زنگ زدگی به خودش گرفته؟ ایا این قضیه حقیقت داره؟
                            کلا نظرت رو بگو چجور گاردی هست

نظر

• نوشته اصلی توسط samiyar_app نمایش پست ها
                              خوب داداش ببخشید هان ولی اصلا چرا لازم دیدی که گارد رو بشوری؟ اون که تا جایی که من دیدیم به این آسونیا کثیف نمیشه؟
                              یکم از تجربه ی چند سالت که این گارد رو داشتی میگی واسم لطفا؟ کامل بگو چجوری هست اصن؟ تو این مدت اون دکمه های صدا و لاک گوشی آیا رنگش رفته؟ و یه حالت زنگ زدگی به خودش گرفته؟ ایا این قضیه حقیقت داره؟
                              کلا نظرت رو بگو چجور گاردی هست
                              سلام
                              اره کثیف نمیشن به این زودی ولی من یکم حساس بودم و نمیخواستم گارد چرب یا حالت چسبکی و اینجور چیزا روش باشه خیلی
                              گارد مارک راک یکی از بهترین گاردهای واسه ایفونه و بسیار مقاوم و محکم هستش
                              اگه مثله من یکم بی احتیاط هستی وقتی داری حملش میکنی این گوشی رو این گارد بهترین انتخابه
                              دکمه لاک که دست نخورده ولی من زیاد از دکمه های صداش استفاده میکنم رنگه سیاه رنگش سفید شده که بنظرم طبیعیه هر گارد شما بگیری دیر یا زود این دست اتفاقا واسش میافته ولی هنوز سالم هستند جا دکمه هاش ولی بخاطر اینکه دو سه بار از دستم افتاده قسمت پایینش کمی رفته تو ولی گوشی اصلا آسیبی ندید تا حالا خداروشکر

نظر

• سلام خدمت اساتید بخش
                                سوالم در مورد آنلاک هست
                                الان گوشی 5s و
                                ios 9.2 روی baseband 6.01.00 قابلیت آنلاک نرم افزاری داره؟

نظر

صبر کنید ..
                                X