اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هر صفحه یک عکس.میشه؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• هر صفحه یک عکس.میشه؟

سلام میخواستم بدونم برنامه ای هست نصب کنیم تا بتونیم برای هر صفحه(صفحه ی اصلی نرم افزارها که ورق میزنیم)یک عکس گذاشت؟و دیگه این که میشه یکی از صفحات خالی باشه ؟ و میشه حجم new folder هارو افزایش داد که بیشتر از 9تا نرم افزار بشه توش ریخت؟ممنون

والا من که هیچی از منطورتون رو نفهمیدم منظورتون یعنی چی؟!!!

نظر

نوشته اصلی توسط grand123 نمایش پست ها
      سلام میخواستم بدونم برنامه ای هست نصب کنیم تا بتونیم برای هر صفحه(صفحه ی اصلی نرم افزارها که ورق میزنیم)یک عکس گذاشت؟و دیگه این که میشه یکی از صفحات خالی باشه ؟ و میشه حجم new folder هارو افزایش داد که بیشتر از 9تا نرم افزار بشه توش ریخت؟ممنون
      جواب سواله اخرو ميدم بله ميشه بايد infinitie folders رو از سيديا نصب كنيد

نظر

منظورم اینه که مثلا کلی ببرنامه داریم(15 صفحه)اما یه کاری کنیم که یکی از این 15 صفحه خالی باشه

نظر

بله با vwallpaper 2 که میتونید از سایدیا دانلود کنید میشه این کارو کرد ولی هنوز برای ios5 اپدیت نشده و سازگار نیستش

نظر

بله infini board رو از سایدیا نصب کن اصلا همه برنامه هاتو ببر تو 1 صفحه یا infini folder رو نصب کن اون 1 صفحه که میخوای خالی باشه برنامه هاتون بریز تو فولدر

نظر

نوشته اصلی توسط hamedzm نمایش پست ها
              بله با vwallpaper 2 که میتونید از سایدیا دانلود کنید میشه این کارو کرد ولی هنوز برای ios5 اپدیت نشده و سازگار نیستش
              اینم که جواب سوال اولتون

نظر

نوشته اصلی توسط grand123 نمایش پست ها
                منظورم اینه که مثلا کلی ببرنامه داریم(15 صفحه)اما یه کاری کنیم که یکی از این 15 صفحه خالی باشه
                دوست عزیز برای افزایش طرفیت فولدر برنامه Folder Enhancer رو نصب کن.برای افزایش تعداد صفحات Infiniboard

برا اون درخواست اواتون هم برنامه ای بود که من متاسفانه فعلا حضور ذهن ندارم

نظر

اگر از برنامه Wallpaper2 در ورژن5 استفاده کنید، نوار داک و متعلقاتش رو نخواهید داشت، همینطور نوتیفیکشن سنتر هم درست کار نمیکنه

نظر

حالا که انقدر خوبید اینم جواب بدین:من میخوام یه حالتی تو گوشیم ایجاد کنم که مثلا تیپ کنم روی یه آیکن بعد وارد قسمت برنامه ها شم

نظر

صبر کنید ..
                    X