اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات پیرامون نسخه های بتا

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوالات و مشکلات پیرامون نسخه های بتا

کاربران گرامی می توانند مشکلات خود را در زمینه نسخه های بتا iOS از قبیل ریستور به این نسخه ها یا دانلود آن ها و مشکلاتی که پس از ریستور با آن ها مواجه میشوند را در این تاپیک بیان کنند.

beta 2 key miad in kheili irad dare

نظر

نوشته اصلی توسط kian.karimi نمایش پست ها
      beta 2 key miad in kheili irad dare
      لطفاً قوانین انجمن را رعایت بکنید .

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

با سلام.
        من یادمه برای ریستور به iOS6 گوشیم رو با اکانت دولوپر یکی از دوستام، دولوپر فون کرده بودم، تقریبا پارسال همین موقعا بود، و iOS 6 بتا رو به راحتی روش نصب کردم...حالا که می*خوام iOS7 beta نصب کنم، نمی دونم گوشیم هنوز به عنوتان دولوپر فون فعال هست یا نه...کسی راهی بجز ریستور به iOS7 beta سراغ داره برای فهمیدن این موضوع؟ چون الان روی 6.1 هستم و جیلبریک، می*دونم که اگر برم به ۷، دیگه امکان برگشت به 6.1 و جیلبریک کردن رو ندارم، (به ۶.۱.۳ باید برگردم که خبری از جیلبریکش نیست)برای همین نمی*خوام بی*گدار به آب بزنم و برم جلو، می*خوام اول مطمئن شم که به ۷ می*تونم ریستور کنم، بعد قید  ۶.۱ و جیلبر یک رو بزنم...

نظر

نوشته اصلی توسط VISTA_66 نمایش پست ها
          با سلام.
          من یادمه برای ریستور به iOS6 گوشیم رو با اکانت دولوپر یکی از دوستام، دولوپر فون کرده بودم، تقریبا پارسال همین موقعا بود، و iOS 6 بتا رو به راحتی روش نصب کردم...حالا که می*خوام iOS7 beta نصب کنم، نمی دونم گوشیم هنوز به عنوتان دولوپر فون فعال هست یا نه...کسی راهی بجز ریستور به iOS7 beta سراغ داره برای فهمیدن این موضوع؟ چون الان روی 6.1 هستم و جیلبریک، می*دونم که اگر برم به ۷، دیگه امکان برگشت به 6.1 و جیلبریک کردن رو ندارم، (به ۶.۱.۳ باید برگردم که خبری از جیلبریکش نیست)برای همین نمی*خوام بی*گدار به آب بزنم و برم جلو، می*خوام اول مطمئن شم که به ۷ می*تونم ریستور کنم، بعد قید ۶.۱ و جیلبر یک رو بزنم...
          سلام
          خیر راهی نیست. تنها راه امتحان کردنه.

نظر

چه جوري ميشه فهميد كه udid دستگاه ثبت شده يا نه؟؟
            سايتي برنامه اي چيزي واسه چك كردنش هست؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
              سلام
              خیر راهی نیست. تنها راه امتحان کردنه.
              نوشته اصلی توسط m.raha نمایش پست ها
              چه جوري ميشه فهميد كه udid دستگاه ثبت شده يا نه؟؟
              سايتي برنامه اي چيزي واسه چك كردنش هست؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
              بالا هم گفتن راهی جز تست کردن نیست .

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط VISTA_66 نمایش پست ها
              با سلام.
              من یادمه برای ریستور به iOS6 گوشیم رو با اکانت دولوپر یکی از دوستام، دولوپر فون کرده بودم، تقریبا پارسال همین موقعا بود، و iOS 6 بتا رو به راحتی روش نصب کردم...حالا که می*خوام iOS7 beta نصب کنم، نمی دونم گوشیم هنوز به عنوتان دولوپر فون فعال هست یا نه...کسی راهی بجز ریستور به iOS7 beta سراغ داره برای فهمیدن این موضوع؟ چون الان روی 6.1 هستم و جیلبریک، می*دونم که اگر برم به ۷، دیگه امکان برگشت به 6.1 و جیلبریک کردن رو ندارم، (به ۶.۱.۳ باید برگردم که خبری از جیلبریکش نیست)برای همین نمی*خوام بی*گدار به آب بزنم و برم جلو، می*خوام اول مطمئن شم که به ۷ می*تونم ریستور کنم، بعد قید  ۶.۱ و جیلبر یک رو بزنم...
              بی گدار به آب زدن نیست اگه ثبت نباشه میتونید راحت نیم ساعته ثبت کنید.

نظر

چجوری باید Udid ثبت کنیم ؟!

نظر

نوشته اصلی توسط kamikal20 نمایش پست ها
                  چجوری باید Udid ثبت کنیم ؟!
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread85696.html

نظر

سلام دوستان.

آقا لطفا، خواهشنا، عاجزا یکی کمک کنه.

رستور یا آپدیت، به 6.1.4 یا 7 یا 7 بتا 2

کلا نود 32 و هرچی آنتی ویروس داشتم پاک کردم، فایروال خاموش، ویندوز دیفندر خاموش، ورژن آیتیونز، آخرین ورژن، ورژن گوشی هم 6.1.4 که آخرشه، UDID هم ثبت کردم.

قبلا هم یه بار به 7 بتا 1 برم که دوباره برگشتم به 6.1.4 ولی الآن دیگه نمی تونم و همش به ارور می خورم. در ضمن با قند شکن و بدون قند شکن هم تست کردم که باز هم ارور داد.

کمک کنید لطفا. چی کار کنم دیگه؟

نظر

سلام خدمت اساتید اقا من روی 4 نصب کردم بتا 2 رو حالا که می خوام بکاپ و برزم گیر میکنه و بعد از نیم ساعت کرش میکنه ریست میشه و دوباره از اول میباد که بکاپو بریزه و دوباره کرش چیکار کنم؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط nypdgilasm نمایش پست ها
                        سلام خدمت اساتید اقا من روی 4 نصب کردم بتا 2 رو حالا که می خوام بکاپ و برزم گیر میکنه و بعد از نیم ساعت کرش میکنه ریست میشه و دوباره از اول میباد که بکاپو بریزه و دوباره کرش چیکار کنم؟؟؟
                        منم این مشکل رو با 4s دارم فعلا بیخیال بکاپ شدم

نظر

بیخیال بک اپ بشم؟
                          نمی شه که

نظر

سلام دوستان من ای او اس 7 بتا رو از سایت دانلود کردم ولی موقعی که میخوام گوشیمو آپدیت کنم آیتونز فایلی رو که دانلود کردم نمیشناسه لطفا کمک کنید...

نظر

از این آموزش استفاده کنید و dmg رو به ipsw تبدیل کرده و بعد ریستور کنید
                              http://www.google.com/url?sa=t&rct=j...48572450,d.bGE
                              Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

صبر کنید ..
                              X