اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Quran Farsi HD....قرآنی برای آیپد با قرائت +ترجمه فارسی گویا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
    دوست عزیز هر کس تفکرات خودش رو داره و با همون ها زندگی میکنه. شما کاره خوبی کردین . ما میشینیم در انتظار کرک. و کسی هم سر خودش رو گول نمیماله و خودش رو توجیه نمیکنه.
    منم مثل شما از برنامه های کرک شده استفاده میکنم اما همیشه برنامه های ایرانی یا فارسی(که شامل این قران هم میشه) رو حتی اگر کرک شدش هم باشه میخرم.نظر شما هم محترم هر جور راحتی عمل کن عزیزم

نظر

تازه اگر بتونم کرکش بکنم چجوری این حجم رو آپ کنم تو سایت واسه بقیه؟

نظر

نوشته اصلی توسط nn7710nn نمایش پست ها
        منم مثل شما از برنامه های کرک شده استفاده میکنم اما همیشه برنامه های ایرانی یا فارسی(که شامل این قران هم میشه) رو حتی اگر کرک شدش هم باشه میخرم.نظر شما هم محترم هر جور راحتی عمل کن عزیزم
        واسه این کارا توجیهی نمیشه آورد . یا یه کار اشتباست یا درسته . اگه کرک اشتباست پس فارسی و غیر فارسی نداره. اگه منظورتون اینه که باید از برنامه نویسای داخلی حمایت کنیم که برنامه نویسش ایرانی نیست .

نظر

دوست محترم کلا استفاده از برنامه هک شده درست نیست چه برنامه آیپد باشه چه ویندوز کامپیوترمون اما ما ایرانیها به این کار عادت داریم!! یک علت به فرهنگ خودمون بر میگرده یک علتش هم تحریم و عدم دسترسی و امکان خرید آزاد هست.اگه بخوایم خیلی مته به خشخاش بزاریم کار هممون اشتباست .... اما یک جوی تو این سایت هست که تا بشه از برنامه های ایرانی بصورت خرید استفاده بشه تا برنامه نویس ایرانی تشویق بشه.حالا این بنده خدای پاکستانی زحمت کشیده یک قران شسته رفته فارسی داده بیرون منم خریدمش و نخواستم از نسخه کرک شده استفاده کنم از نظر شما اشکالی داره؟

نظر

دوست محترم کلا استفاده از برنامه هک شده درست نیست چه برنامه آیپد باشه چه ویندوز کامپیوترمون اما ما ایرانیها به این کار عادت داریم!! یک علت به فرهنگ خودمون بر میگرده یک علتش هم تحریم و عدم دسترسی و امکان خرید آزاد هست.اگه بخوایم خیلی مته به خشخاش بزاریم کار هممون اشتباست .... اما یک جوی تو این سایت هست که تا بشه از برنامه های ایرانی بصورت خرید استفاده بشه تا برنامه نویس ایرانی تشویق بشه.حالا این بنده خدای پاکستانی زحمت کشیده یک قران شسته رفته فارسی داده بیرون منم خریدمش و نخواستم از نسخه کرک شده استفاده کنم از نظر شما اشکالی داره؟
            خیر دوست گرامی . هیچ اشکالی نداره . بنده به شما احسنت هم میگم .
            اما از نظر من استفاده نسخه کرکش هم اشکال نداره

نظر

خیر دوست گرامی . هیچ اشکالی نداره . بنده به شما احسنت هم میگم .
              اما از نظر من استفاده نسخه کرکش هم اشکال نداره
              من نظر شخصیم رو گفتم و برای کرک کردن هم تو چند پست قبلتر گفتم اگر دوستان بخوان و امکان هکش باشه حاضرم برای دوستان کرکش بکنم اما مشکل حجم بالاش هست که نمیدونم چجوری تو سایت آپلودش کنم.

نظر

من نظر شخصیم رو گفتم و برای کرک کردن هم تو چند پست قبلتر گفتم اگر دوستان بخوان و امکان هکش باشه حاضرم برای دوستان کرکش بکنم اما مشکل حجم بالاش هست که نمیدونم چجوری تو سایت آپلودش کنم.
                مرسی دادشه گلم. ما هم به نظر شما احترام میزاریم. مگه چند mege؟

نظر

مرسی دادشه گلم. ما هم به نظر شما احترام میزاریم. مگه چند mege؟
                  ناقابل ۶۷۰ مگ !!!
                  ویرایش توسط nn7710nn : https://i-phone.ir/forums/member/9901-nn7710nn در ساعت 11-11-2011, 12:30 PM

نظر

اینم سایت سازنده قرآن (طرف پاکستانی است )که میشه گفت به تمامی زبان های دنیا ترجمه باصوت داره

Quran Reciter for iPhone

نظر

دوستان من این برنامه رو کرک کردم اگرمدیران محترم مشکل نمی دونند لینک رو بزارم
                      ضمنا سازنده یه پاکستانی است

نظر

با تبریک به دوستمون خیلی خوبه که دوستان با ترجمه فارسی این کتاب آشنا بشوند و بهد از صدها سال تنبلی بلاخره به حقایق دست پیدا کنیم ، البته با امکان جستجوی کلمات در ترجمه!!

نظر

گويندش كدوم يك از گويندگان ايرانيه ؟؟؟

نظر

فکر کنم فولادونده!

نظر

با سلام خدمت دوستان عزیز
                              استفاده از برنامه کرک شده کاملا حلال است و هیچ اشکال شرعی نداره من خودم از دفتر مرجع تقلیدم پرسیدم
                              اما کرک کردن برنامه احتمال دارده اشکال داشته باشه
                              برای همین خودتون کرک نکنید اما اگر برنامه کرک شده استفاده می کنید ، نوش جونتون

نظر

پس کو لینکش؟

نظر

صبر کنید ..
                                X