اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

لود نشدن macos 10.8.2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• لود نشدن macos 10.8.2

سلام.

من یک مک بوک ایر دارم که هاردش SSD.
    دیروز داشتم باهاش کار می کردم که یک دفه هنگ کرد. الان هر چی ریست میکنم بالا نمیاد و عکس که پیوست کردم نشون میده. یک فلش دارم که روش مک هست. با اون ککه لود میکنم و میرم تو قسمت disk utility پارتیشن مکم حالت غیر فعال داره. وقتی که می خوام repair کنم اررور میده. وقتی هم که می خوام erase کنم error: "input/output error" میده.

کسی میدونه چی کار می تونم انجام بدم
    فایل های پیوست شده

نوشته اصلی توسط fa_sms نمایش پست ها
    سلام.

من یک مک بوک ایر دارم که هاردش SSD.
    دیروز داشتم باهاش کار می کردم که یک دفه هنگ کرد. الان هر چی ریست میکنم بالا نمیاد و عکس که پیوست کردم نشون میده. یک فلش دارم که روش مک هست. با اون ککه لود میکنم و میرم تو قسمت disk utility پارتیشن مکم حالت غیر فعال داره. وقتی که می خوام repair کنم اررور میده. وقتی هم که می خوام erase کنم error: "input/output error" میده.

کسی میدونه چی کار می تونم انجام بدم
    دوست گرامی یه بار مک خاموش کن بعد قبل از اینکه ارم اپل بالا بیاد دکمه shift بگیر ببین میره تو safe mode

نظر

تست کردم قبلا. نمیره متاسفانه !

نظر

اکه Recovery به منوی Utilities >Disk Utilities اونجا هم repair کردی و جواب نداده
        به نظر من باید clean instal کنید دوست عزیز و اطلاعاتتون پاک میشه

نظر

خوب موضوع اینه که clean install هم نمیشه کرد. چون موقع نصب نمیشناسه هاردو. وقتی هم که میخوام هاردو erase کنم error میده.

نظر

خوب موضوع اینه که clean install هم نمیشه کرد. چون موقع نصب نمیشناسه هاردو. وقتی هم که میخوام هاردو erase کنم error میده.
            شما dvd osx مک دارید یا flash booth میخوایین
            osx مک عوض کنین؟

نظر

با فلش. قبلا هم نصب کردم

نظر

با فلش. قبلا هم نصب کردم
                دوست گرامی به نظر من باید دوباره فلش بوت درست کنید
                http://www.i-phone.ir/forums/thread43645.html

نظر

شما میتونید داخل ریکاوری HD بشین؟ موقع بوت alt رو بگیرید و ریکاوری HD از اونجا تست کنید و DVD lion رو قرار بدید و Reinstall بکنید! یا clean install

نظر

صبر کنید ..
                  X