اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش تصويری | از Activator لذت ببريم!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش تصويری | از Activator لذت ببريم!

هميشه براي iPhone دارها اين مشكل وجود داشته كه احتمال اينكه دكمه Home ديوايسشون خراب بشه با نگراني فراواني از اين دكمه اساسي در گوشي خودشون استفاده مي كردند... خصوصا با ورود سيري شايد خيلي ها بيشتر از اين دكمه استفاده كردن؛ اما راهكاري را خود اپل در iOS 5 معرفي كرد به نام AssistiveTouch كه در مسير زير قابل فعال كردن ميباشد:

Setting>General>Accessiblibty>SssistiveTouch ON

اينم آموزشش:
    http://www.i-phone.ir/forums/thread53565.html

ولي اين راهكار يك مقدار مشكل ساز ميشد چون در صفحه شما هميشه يك شيئ نوراني (!) مزاحم بود كه معمولا جاگير بود! ولي من پيشنهاد جالب تر براي اين دسته افراد (نگران ها) دارم كه خودمم جزوشونم و اون پيشنهاد استفاده از Activator هست!

خب بريم سراغ آموزش تصويري استفاده حداقلي از دكمه Home :

1- برنامه Activator رو از سيديا و از سورس BigBoss نصب كنيد. (معمولا اكثرا اين كار را انجام دادند)

2- بعد از نصب برنامه به سراغ تنظيمات Activator رفته و اين پيشنهاد را عملي كنيد:

3- ابتدا به سراغ At Home Screen برويد و بعد به قسمت Slide In Gesuere رفته و از زير مجموعه اش From Screen Top-Left را انتخاب كنيد.

4- از ليست دنبال First SpringBoard Page بگرديد و آن را انتخاب كنيد و يك كار را از دكمه Home بكاهيد. (با اين كار شما خواهيد توانست با كشيدن انگشتتان از منتهي اليه بالا سمت چپ گوشيتون به صورت مورب به پايين به Page نخست اسپرينگ بردتون باز گرديد)

5- دوباره برگرديد عقب و به قسمت Slide In Gesuere رفته و حالا از زير مجموعه اش From Screen Top-Right را انتخاب كنيد:

6- از ليست دنبال Activate Switcher بگرديد و آن را انتخاب كنيد و يك كار ديگر هم از دكمه Home كم كنيد. (با اين كار با كشيدن انگشتتان از منتهي اليه بالا سمت راست گوشيتون در Home Screen به صورت مورب به پايين خواهيد توانست بين برنامه هاي باز شده سوييچ كنيد و يا آن را ببنديد | عمل دو بار كليك روي Home |

7- حال
    دوباره برگرديد عقب و به قسمت Slide In Gesuere رفته و اين پيشنهاد را هم عملي كنيد؛ از زير مجموعه اش From Screen Left را انتخاب كرده و از ليست يك برنامه كاربردي مثل BiteSMS رو انتخاب كنيد. (با اين كار با كشيدن انگشتتون از منتهي اليه سمت چپ گوشيتون به سمت راست برنامه فوق اجرا خواهد شد)

8- حال بر مي گرديم به منوي اصلي Activator و به سراغ In Application رفته و دوباره به قسمت Slide In Gesuere رفته و حالا از زير مجموعه اش From Screen Right را انتخاب كنيد.

9-
    از ليست دنبال Home Button بگرديد و آن را انتخاب كنيد و يك كار Home را تقريبا به صفر برسانيد! (با اين كار با كشيدن انگشتتان از منتهي اليه سمت راست گوشيتون در برنامه ها به سمت چپ خواهيد توانست آن برنامه را ببنديد | عمل زدن روي Home در برنامه ها|

با اين كارها به راحتي مي تونيد دكمه سخت افزاري Home رو از خاطرتون دور كنيد و ديگر نگران خرابي و كند كار كردن آن نباشيد... هر چند كه پست هاي زيادي در اين مورد اين برنامه كاربردي وجود دارد ولي خب شايد اين آموزش بتونه به كساني كه آشنايي كمتري با Activator دارند كمك شاياني بكنه.
    نكته: اين يك پيشنهاد هست و حاصل تجربه شخصي خودم بوده و ارزش قانوني ديگري ندارد!
    اميدوارم از اين آموزش |هر چند قديمي| لذت برده باشيد...

این آخرین عکس اسم برنامه چیه؟

نظر

نوشته اصلی توسط Ipooya نمایش پست ها
      این آخرین عکس اسم برنامه چیه؟
      خدمت شما:

نظر

نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
        خدمت شما:
        فایل زبان فارسی (en.iporj) رو می شه بدید؟

نظر

نوشته اصلی توسط Ipooya نمایش پست ها
          فایل زبان فارسی (en.iporj) رو می شه بدید؟
          فارسي نكردم. با خود برنامه به راحتي مي تونيد منوهاي اصلي را فارسي كنيد و هر چي دلتون مي خواد بذاريد...

نظر

Re: آموزش تصويری | از Activator لذت ببريم!

با تشکر از اموزش کاملتون
            لینک تاپیکتون در تاپیک ترجمه ی اکتیویتر قرار گرفت
            http://www.i-phone.ir/forums/showthread.php?t=74314

نظر

نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
              خدمت شما:
              دوست عزیز این پولیه چه کنیم؟

نظر

نوشته اصلی توسط djgholum نمایش پست ها
                دوست عزیز این پولیه چه کنیم؟
                هرچند كه اينجا جاش نيست ولي خدمت شما:

نظر

با سلام...در یک تاپیک دیگر پرسیدم کسی جواب من رو نداد...امیدوارم لااقل اینجا جواب بنده رو بدید
                  ۱) می خواستم ببینم آیا این برنامه قابل نصب بر روی IOS 6 هست یا نه؟
                  ۲) برنامه رایگان است یا نه؟
                  ۳) و اینکه با توجه به نوشته های دوستان آیا میتوان این Activator را در کنار SBSetting داشت یا نه؟
                  من ipod touch 4g & IOS 5 دارم....تنها دلیلی که به ios6 به روز نکردم این بود که در وجود داشتن نسخه ی رایگان این نرم افزار شک داشتم
                  خواهشا راهنماییم کنید...مرســـــــــــــــــــــــــی

نظر

نوشته اصلی توسط Alireza321 نمایش پست ها
                    با سلام...در یک تاپیک دیگر پرسیدم کسی جواب من رو نداد...امیدوارم لااقل اینجا جواب بنده رو بدید
                    ۱) می خواستم ببینم آیا این برنامه قابل نصب بر روی IOS 6 هست یا نه؟
                    ۲) برنامه رایگان است یا نه؟
                    ۳) و اینکه با توجه به نوشته های دوستان آیا میتوان این Activator را در کنار SBSetting داشت یا نه؟
                    من ipod touch 4g & IOS 5 دارم....تنها دلیلی که به ios6 به روز نکردم این بود که در وجود داشتن نسخه ی رایگان این نرم افزار شک داشتم
                    خواهشا راهنماییم کنید...مرســـــــــــــــــــــــــی
                    1- بله
                    2- به شرط اينكه جيلبريك باشيد بله
                    3- بله . اصلا با خود SBsetting اكتيويتور نصب خواهد شد.

نظر

سلام
                      تو این برنامه چطوری میشه کاری کرد که مثل آیپد با 5 انگشت بشه کار دکمه هوم را کرد و با جمع کردن 4 انگشت برنامه های باز قابل رویت بشه؟
                      ممنون

نظر

سلام خدمت دوستان در activator تنظیماتی است که بعد از فعال کردن کل برنامهای باز بسته بشه

نظر

صبر کنید ..
                        X