اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فعال و غیر فعال کردن Activation Mode

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فعال و غیر فعال کردن Activation Mode

اگر شما بر روی کامپیوتر تان iphone دوستانتان را نیز set up میکنید همیشه یک مشکل بر سر راه شما هست که شاید نخواهید iphone دوستتان با اطلاعات شماکه در itunes تان هست Sync شود.
    شما میتوانید به راحتی با فعال یا غیر فعال کردن Activation Mode از این موضوع پیشگیری کنید به این صورت که:

1. itunes را ببندید.
    2. از منوی start در بخش Run تایپ کنید:

کد PHP:
    %ProgramFiles%\iTunes\iTunes.exe” /setPrefInt StoreActivationMode 1 
    وبعد ok را بزنید.

شما حتی میتوانید از فعال و غیر فعال شدن Activation Mode با مراجعه به Help > About در itunes اطمینان حاصل کنید.

برای خاموش کردن Activation Mode به Start > Run رفته و دستور زیر را تایپ کنید.

کد PHP:
    %ProgramFiles%\iTunes\iTunes.exe” /setPrefInt StoreActivationMode 0 
    ویرایش توسط enzevaee : https://i-phone.ir/forums/member/1265-enzevaee در ساعت 05-10-2009, 05:02 PM
    من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و موميايي به خاك بسپارند تا اجزاء بدنم ذرات خاك ايران را تشكيل دهد
    (كوروش كبیر)

Life is Random.!

واقعا اموزش بدرد بخوری بود ....اما چطوری میشه به بک اپ هایی که iTunes میگیره دسترسی داشت؟

نظر

شما میتونید با برنامه iphone Backup Extractor به بک آپ های itunes دسترسی پیدا کنید.
      ویرایش توسط enzevaee : https://i-phone.ir/forums/member/1265-enzevaee در ساعت 05-10-2009, 02:28 PM
      من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و موميايي به خاك بسپارند تا اجزاء بدنم ذرات خاك ايران را تشكيل دهد
      (كوروش كبیر)

Life is Random.!

نظر

فعال و غیر فعال کردن

فعال و غیر فعال کردن در مک mac چطوری است ؟

نظر

نوشته اصلی توسط saahell62 نمایش پست ها
          فعال و غیر فعال کردن در مک mac چطوری است ؟
          توی مک از منوی preference بخش device اگر تیک قسمتی که مشخص کردم رو بزنید وقتی دستگاهی به کامپیوتر وصل می کنید اتوماتیک sync نمی کنه:

نظر

صبر کنید ..
          X