اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بهترین برنامه برای Stream کردنِ فیلم و موزیک چیست ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بهترین برنامه برای Stream کردنِ فیلم و موزیک چیست ؟

سلام دوستان
    چه برنامه ای برای Stream کردنِ Audio/Video برای آیپد یا آیفون معرفی می کنید ؟
    من خودم از StreamToMe و AcePlayer استفاده می کنم، که بد هم نیستند، اما آیا برنامه ی بهتری وجود داره ؟
    AV Player برنامه ی خوبی ست، اما متاسفانه امکانِ Stream نداره، منظورم اینست که از طریقِ هارد اکسترنال و AirPort Extreme فیلم ها و موزیک ها رو بروی iDevice پخش کنم. بدونِ اینکه فیلم و موزیک رو بروی iDevice بریزم.
    در ضمن من جیلبرک نکردم، پس از Cydia نمی توانم چیزی نصب کنم.

پیشاپیش تشکر می کنم از راهنمائی های دوستانِ محترم

نوشته اصلی توسط omidbj نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چه برنامه ای برای Stream کردنِ Audio/Video برای آیپد یا آیفون معرفی می کنید ؟
    من خودم از StreamToMe و AcePlayer استفاده می کنم، که بد هم نیستند، اما آیا برنامه ی بهتری وجود داره ؟
    AV Player برنامه ی خوبی ست، اما متاسفانه امکانِ Stream نداره، منظورم اینست که از طریقِ هارد اکسترنال و AirPort Extreme فیلم ها و موزیک ها رو بروی iDevice پخش کنم. بدونِ اینکه فیلم و موزیک رو بروی iDevice بریزم.
    در ضمن من جیلبرک نکردم، پس از Cydia نمی توانم چیزی نصب کنم.

پیشاپیش تشکر می کنم از راهنمائی های دوستانِ محترم
    من خودم معمولا از StreamToMe استفاده می کنم و ازش هم کاملا راضی هستم.اما اگه دنبال یه اپلیکیشنی هستید که نیاز به نصب برنامه خاصی روی PC و یا Mac نباشه من بهتون AirMusic رو پیشنهاد میکنم.البته این اپلیکیشن فقط برای فایل های صوتی هست.
    مزیت این برنامه اینه که چون از سیستم DLNA استفاده می کنه علاوه بر کامپیوتر ها دستگاه های زیادی رو مثل PS3 , XBOX , سینمای خانگی , اچ دی پلیر ها و حتی بعضی از رسیورها رو ساپورت می کنه
    فقط کافیه برنامه رو اجرا کنید بعد از جستجو لیست دستگاه هایی که قابل اتصال بهشون باشه رو بهتون نشون میده

توی PC هم کافیه مدیا پلیرتون رو باز کنید از قسمت Media sharing اسم گوشی یا تبلتتون که اظافه شده رو انتخاب کنید و به آهنگ های دستکاهتون دسترسی پیدا کنید

نظر

نوشته اصلی توسط iCut.ir نمایش پست ها
      من خودم معمولا از StreamToMe استفاده می کنم و ازش هم کاملا راضی هستم.اما اگه دنبال یه اپلیکیشنی هستید که نیاز به نصب برنامه خاصی روی PC و یا Mac نباشه من بهتون AirMusic رو پیشنهاد میکنم.البته این اپلیکیشن فقط برای فایل های صوتی هست.
      مزیت این برنامه اینه که چون از سیستم DLNA استفاده می کنه علاوه بر کامپیوتر ها دستگاه های زیادی رو مثل PS3 , XBOX , سینمای خانگی , اچ دی پلیر ها و حتی بعضی از رسیورها رو ساپورت می کنه
      فقط کافیه برنامه رو اجرا کنید بعد از جستجو لیست دستگاه هایی که قابل اتصال بهشون باشه رو بهتون نشون میده

توی PC هم کافیه مدیا پلیرتون رو باز کنید از قسمت Media sharing اسم گوشی یا تبلتتون که اظافه شده رو انتخاب کنید و به آهنگ های دستکاهتون دسترسی پیدا کنید

با تشکر از شما
      آیا با AVStreamerHD و VLC Streamer استفاده کردید ؟ امتیاز های خوبی گرفتند، گرچه VLC ظاهرا فقط ویدئو پخش می کنه

نظر

بهترین برنامه برای این کار buzz player هست....همه رو تست کردم....این بهترینه.

نظر

با تشکر از شما
          آیا با AVStreamerHD و VLC Streamer استفاده کردید ؟ امتیاز های خوبی گرفتند، گرچه VLC ظاهرا فقط ویدئو پخش می کنه
          VLC Streamer رو قبلا کار کردم راضی نبودم ازش من.در کل اگه با نصب نرم افزار روی PC تون مشکلی ندارید بهترین گزینه همون StreamToMe هست به نظز من.بقیه همه یه جورایی یا قطع و وصل دارند یه با تاخیر پخش می کنند.

نظر

نوشته اصلی توسط Hamid_r نمایش پست ها
            بهترین برنامه برای این کار buzz player هست....همه رو تست کردم....این بهترینه.
            با تشکر از شما، ظاهرا Buzz Player برنامه ی خوبی ست، اما آیا بدون نصبِ هیچ برنامه ئی روی کامپیوتر کار می کنه ؟ البته مشکلی نیست اگر برنامه ای نصب کنم، اما توی سایتش چیزی درباره ی برنامه ی جانبی روی مک نوشته نشده بود.

نظر

با تشکر از شما، ظاهرا buzz player برنامه ی خوبی ست، اما آیا بدون نصبِ هیچ برنامه ئی روی کامپیوتر کار می کنه ؟ البته مشکلی نیست اگر برنامه ای نصب کنم، اما توی سایتش چیزی درباره ی برنامه ی جانبی روی مک نوشته نشده بود.
              برای مک رو نمیدونم ...ولی رو ویندوز هیچ برنامه ای نمیخواد....خوبی اش هم به همینه.

نظر

StreamToMe و PLEX به نظرم جز بهترین ها هستند...

نظر

صبر کنید ..
                X