اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پیشنهادات کاربران در خصوص پیشرفت و رفع مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط =Sina= نمایش پست ها
    دوست عزیز ما نگران نیستیم اگر هم چیزی میگیم برای بهبود سایته تازه اگر نظر ها ی ما را نمی خوای دیگه واسه چی این تاپیک را درست کردید؟
    هر چیزی در حد و اندازه خودش سازندست دوست خوبم بیشتر از اون تبدیل به بی ارزشی میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
      هر چیزی در حد و اندازه خودش سازندست دوست خوبم بیشتر از اون تبدیل به بی ارزشی میشه.
      نه خدایی من چی گفتم ؟ من میگم ۳۰ سپتامبر ping را بردارید بعد یکی این وسط میگه نه دوباره ping میاد حالا بیا یه ساعت ثابت کن که نمیاد. آخه این تقصیر منه؟

نظر

نه خدایی من چی گفتم ؟ من میگم ۳۰ سپتامبر ping را بردارید بعد یکی این وسط میگه نه دوباره ping میاد حالا بیا یه ساعت ثابت کن که نمیاد. آخه این تقصیر منه؟
        نه عزیزم تقصیر شما نیست ولی اون بالا نوشته پیشنهادات در خصوص پیشرفت و رفع مشکلات انجمن
        یه پست بدین ولی سازنده باشه..

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
          نه عزیزم تقصیر شما نیست ولی اون بالا نوشته پیشنهادات در خصوص پیشرفت و رفع مشکلات انجمن
          یه پست بدین ولی سازنده باشه..
          پست من چه مشکلی داره مگه؟ بگید تا بفهمم

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

پیشنهادات کاربران در خصوص پیشرفت و رفع مشکلات انجمن

پست من چه مشکلی داره مگه؟ بگید تا بفهمم

مگه این ping چیکار به شما دارد که باید براشون داریم!!!
            هر وقت مدیران صلاح دونستند برمیدارند!

نظر

دوستان عزیز٬ این تاپیک همونطور که اسمش روش هست٬ پیشنهادات کاربران در خصوص پیشرفت و رفع مشکلات انجمن هست.

تمامی پیشنهادات شما توسط مدیران مربوطه بررسی و بعد از مشورت در صورت صلاحدید تیم مدیریت تغییرات اعمال میشه.

از دوستان غیرمسئول خواهش میکنم حدالامکان پاسخگویی رو به تیم مدیریت بسپارند.

از کاربران هم خواهش میکنم درصورتی که پاسخی از اعضای فروم شنیدید جبهه مخالف نگیرید٬ همونطور که شما به فکر انجمن هستید و پیشنهاداتتون رو پست میکنید٬* این عزیزان هم در راستای بهبود انجمن با ایرادات باعث میشن تا پیشنهاد شما پخته تر شه و دیدگاه های دیگه ای از کار بررسی بشه.

نظر

درود
                خیلی از دوستان یکسری پست داخل بخش متفرقه گذاشتن که بیشتر جنبه طنز داشته ، اما مدیران این پست رو پاک کردند و حتی توجیح مدیران این بوده که مطلب علمی نیست.
                اما من نمیخوام بگم که مدیران این پست هارو پاک نکنند.
                پیشنهاد من اینه که در بخش خارج از موضوع یک قسمت به نام سرگرمی یا هرچیزه دیگه برای اینجور مطالب بزارین ، تا هم برای اینکه جنبه علمی نداره کاربران مطالب طنز رو داخل این قسمت بزارن ، هم اینکه مدیران این پست ها و تاپیک هارو پاک نکنند که بعدش کاربران بیان از مدیران شکایت کنند.

با تشکر.
                ویرایش توسط Mahan76 : https://i-phone.ir/forums/member/87077-mahan76 در ساعت 20-09-2012, 03:38 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Mahan76 نمایش پست ها
                  درود
                  خیلی از دوستان یکسری پست داخل بخش متفرقه گذاشتن که بیشتر جنبه طنز داشته ، اما مدیران این پست رو پاک کردند و حتی توجیح مدیران این بوده که مطلب علمی نیست.
                  اما من نمیخوام بگم که مدیران این پست هارو پاک نکنند.
                  پیشنهاد من اینه که در بخش خارج از موضوع یک قسمت به نام سرگرمی یا هرچیزه دیگه برای اینجور مطالب بزارین ، تا هم برای اینکه جنبه علمی نداره کاربران مطالب طنز رو داخل این قسمت بزارن ، هم اینکه مدیران این پست ها و تاپیک هارو پاک نکنند که بعدش کاربران بیان از مدیران شکایت کنند.

با تشکر.
                  این بخش : متفرقه به همین منظور ایجاد شده. اگر دقت کنید از قیمت ارز ( بحث روز ) و بحث خودروسازی گرفته تا تبریکات عید و دیزاین وسایل و خونه و ... در این بخش جای گرفته ولی بعضی از بحث ها واقعا بودنش در انجمن جز مشکل چیز دیگه ای به بار نخواهد داشت. این مشکل میتونه س ی ا س ی باشه٬ میتونه دلخوری کاربرها از همدیگه باشه٬ میتونه هرج و مرج و تبدیل شدن جایی برای اسپم دادن باشه و میتونه بی حرمتی به ارزش ها و خیلی مسائل دیگه باشه.

اینطور نیست که طرفدار محیط خشک باشیم٬ فقط هرجا و هر تاپیکی که از دید مدیر مسئول آینده ایده آلی نداشته باشه٬ مدیریت خواهد شد.

نظر

من نتونستم توي تنظيمات، قسمتي براي امضا پيدا كنم !

نكنه امضا غيلرفعاله؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alfredo نمایش پست ها
                      من نتونستم توي تنظيمات، قسمتي براي امضا پيدا كنم !

نكنه امضا غيلرفعاله؟
                      دوست عزیز این تاپیک برای دادن پیشنهاد هستش !!

امضا هم برای اعضای فعال هست که رتبه آنها بالاتر از کاربر ارشد هستش !http://www.i-phone.ir/forums/thread14127.html

نظر

• مدتیه که شروع کردم به ساخت و گاه دوبلاز ویدیو های مرتبط با آیفون و iOs . فکر کنم نمونه هاشو دوستان تو هفته ی اخیر دیدن. می خواستم اکه امکانش هست تو بخش متفرقه یک موضوع مهم برای خمع کردن ویدیو ها و پرهیز از پراکندگی به من بدید با تشکر. نمنونه پست ها:
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread74570.html
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread74481.html
                        ویرایش توسط amirmedical : https://i-phone.ir/forums/member/1317-amirmedical در ساعت 21-09-2012, 08:47 PM

نظر

• با سلام
                          می خواستم بگم تاریخ سایت که بالاش قرار داره اشتباه هست . لطفاًپیگیری کنید.
                          با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط milad_b نمایش پست ها
                            با سلام
                            با تشکر
                            درسته که عزیزم دوشنبه 3 مهر

نظر

• نوشته اصلی توسط milad_b نمایش پست ها
                              با سلام
                              با تشکر
                              تاریخ دستگاه شما درست نیست !
                              امروز باید 24 سپتامبر باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط sinaaboozari نمایش پست ها
                                تاریخ دستگاه شما درست نیست !
                                امروز باید 24 سپتامبر باشه
                                بله الان چک کردم شما درست میگید..واقعا معذرت می خوام.اصلا نمی دونم چه جوری ساعتش خراب شده.باز هم عذر می خوام.

نظر

صبر کنید ..
                                X