اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حل مشکل پر بودن فضای other (تنها ترین روش ممکن)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• حل مشکل پر بودن فضای other (تنها ترین روش ممکن)

1 ماه پیش بود که حاظه گوشی قسمت other نزدیک 20 گیگ از حافظه رو پر کرده بود که مجبور به ریستور شدم اما چند روز بعد از ریستور دوباره گوشیم 9 گیگش پر شد بابت این موضوع تمام سایت های ایرانی و خارجی رو گشتم که هیچ کدوم نتونستن کاری کنند و تو خود انجمن هم 3 پست در باره ی این قضیه زدم که بازم کسی نتونست کاری کنه تا راه حل رو فهمیدم مشکل خیلی سادست این حافظه الکی پر نشده واقعا چیز هایی پرش کردن که اموزشم سادست
    1) زمانی که شما با ایتونز برنامه یا موزیک سینک میکنید اگه سینک نشه یا حتی بشه ممکنه تو قسمت other حجمی رو اشغال کنه برای پاک کردن این حجم از طریق ifile به ادرس var/mobile/media/ publicstaging و تمام محتویات توی این فایل رو پاک کنید و بعد به ادرس var/mobile/media/ purchases برید ومحتویات ان را نیز کامل پاک کنید
    2)به ادرس var/mobile/library/ifile برید و محتویات داخل ان را نیز پاک کنید
    3)ایتونز رو باز کرده و تیک sync app رو بردارید و سپس به ادرس var/mobile/itunescontrol/music رفته و همه فایل هارو پاک کنید
    4) وارد installous شده و در قسمت دانلود بازی ها و برنامه هارو پاک کنید
    5)واگر بلوتوث را نصب کردید محتویات فایل received رو نیز پاک کنید
    تذکر>> ممکنه در گوشی های مختلف فایل های دیگری پر باشد بیهوده که بهترین روش مقایسه حجم فایل هاتون با حجم فایل های یه گوشی سالمه توجه کنید برنامه های اصلی رو پاک نکنید
    ر پایان مرحله 5 یکبار دوباره مرحله 2 رو انجام بدبد(ضروری)
    6)بعد از مراحل گوشی را reboot کنید
    7) دوباره اهنگهارو سینک کنید اگر خواستید با pcsuite اهنگ هارو سینک کنید حتما اول یک اهنگ با ایتونز سینک کنید
    8)اگه از ویدیو پلیر یا پلیر در گوشی استفاده میکنید اون رو پاک کنید و دوباره نصب کنید (البته نه با بک اپ سعی کنید دوباره دانلود کنید)

قابل توجه کسانی که airblue دارند:
    به قسمت var/mobile/airreceivedرفته ومحتویات اونو که فایل های گرفته شده از گوشی های دیگه هستن و پاک کنید.(هیچ یک ازاهنگ یا عکس هاتون تو قسمت موزیک و فتو پاک نمی شه)
    بعد دوباره به قسمتvar/mobile/library/ifile برید و محتویات داخل ان را نیز پاک کنید .
    بعد هم reboot
    امیدوارم مفید باشه[/quote]

9) چند روزی هست که برنامه خوبی در سیدیا آمده به اسم iCleaner

اول از هرچیز : گوشی خود را به آیتیونز متصل کنید و مقدار فضای اشغال شده در قسمت Other رو نگاه کنید.
    مراحل نصب :

- اجرای برنامه سیدیا
    - پیداکردن برنامه iCleaner در سورس BigBoss
    - نصب برنامه و درصورت نیاز ریسپرینگ گوشی
    - اجرای برنامه
    - وزدن تیک گزیته ها به جز cydia و analyze و بعد clean تیک test mode رو بردارید

[/quote]

اگه راه های ارایه شده مشکل رو حل نکرد اگه واقغا اذیت میکنه این حجم other نیاز به رستور هست البته بعد از ریستور نباید بک اپ هارا برگردونید
    تمام شد امید وارم حل شده باشه سوالی بود در خدمتم
    برنامه icleaner اپديت شده و به خوبي حجم other رو كم ميكنه
    26
    بله
    57.69%
    15
    خیر
    42.31%
    11
    ویرایش توسط sina keramati : https://i-phone.ir/forums/member/57442-sina-keramati در ساعت 09-11-2012, 08:14 PM

آقا گوشی من publictaging نداشت

نظر

مهم نیست بقیه مراحل رو انجام بدید

نظر

این کار فقط برای جیل شده ها جواب میده؟

نظر

ولی راه خوبی بود من خیلی گشتم یکی از مسیرایی که گفتید رو پیدا نکرده بودم کلا ایتونز نتونه چیزی رو کامل سینک کنه اون فایل به صورت temp تو گوشی باقی میمونه و اصلا قابل پاک شدن نیست همشم برای اینه که اگه زمانی از ادامش شروع خواستید بکنید اگه یک فایل جدید نسازه اونو ادامه بده. برای من الان ۲ هفتست روی ۵ بدون جیلبریک ۵ گیگ پرشده.

نظر

به بعضی از فایل ها بدون جیلبرک دسترسی دارید
            ویرایش توسط sina keramati : https://i-phone.ir/forums/member/57442-sina-keramati در ساعت 27-11-2011, 05:17 PM

نظر

اولا ifunbox فقط برای ویندوز هست بعد اگه شما جیلبریک نباشید فقط به قسمت media و apps قابلیت دسترسی دارید که نصف اون مسیر ها نیاز به جیلبریک دارد برای نصب.

نظر

سلام من برنامه aurasma lite رو ميخواستم شما ميدونين از كجا بر دارم

نظر

سلام من برنامه aurasma lite رو ميخواستم شما ميدونين از كجا بر دارم

نظر

نوشته اصلی توسط kaftare_2pa نمایش پست ها
                    این کار فقط برای جیل شده ها جواب میده؟
                    آره دیگه باید به فایل های سیستمی دسرسی داشته باشی

نظر

اين گزينه هاي 1 تا 4 رو كه گفتي پاك كنيم
                      هر چي تو اون پوشه ها هستش رو پاك كنيم؟ مشكلي پيش نمياد؟

نظر

نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
                        اين گزينه هاي 1 تا 4 رو كه گفتي پاك كنيم
                        هر چي تو اون پوشه ها هستش رو پاك كنيم؟ مشكلي پيش نمياد؟
                        خير هيچ مشكلي

نظر

اين برنامه اي كه اول بهش اشاره كردين رو ميشه لينكش رو بزارين؟ .اسه گوشي هستش يا كامپيوتر؟

نظر

برنامه ای نیست

نظر

اهان منظورتون ifile هست که از سایدیا باید نصب شه یا ز برای دسترسی به فایل هااز ifunbox یا pcsuite در ویندوز استفاده شه

نظر

صبر کنید ..
                              X