اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

انتقال تمام دیتای آیفون 6+ به 7+

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• انتقال تمام دیتای آیفون 6+ به 7+

درود
    دوستان من آیفون 7+ گرفتم و میخوام تمام اطلاعات گوشی قبلی شامل عکس،برنامه و دیتای برنامه ایمیل و ... رو به گوشی جدید انتقال بدم. آیا چنین امکانی وجود داره یا باید دستی و تک تک انجام بدم؟

نوشته اصلی توسط hajoo
    درود
    دوستان من آیفون 7+ گرفتم و میخوام تمام اطلاعات گوشی قبلی شامل عکس،برنامه و دیتای برنامه ایمیل و ... رو به گوشی جدید انتقال بدم. آیا چنین امکانی وجود داره یا باید دستی و تک تک انجام بدم؟
    درود
    می تونید با برنامه AnyTrans این کار انجام بدید .
    برنامه خوبی هست و بیشتر فایلها رو بین دوتا دیوایس منتقل می کنه .

نظر

نوشته اصلی توسط hajoo
      درود
      شما با ایتونز بک آپ بگیر و بعد انتقال به ایفون جدیدت - همه ی دیتا ها انتقال پیدا میکنه حتی سیو بازی ها هم انتقال پیدا میکنه .

نظر

نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
        شما با ایتونز بک آپ بگیر و بعد انتقال به ایفون جدیدت - همه ی دیتا ها انتقال پیدا میکنه حتی سیو بازی ها هم انتقال پیدا میکنه .
        از ios9 به بعد برنامه ها انتقال پيدا نميكنه
        مگر اينكه روي ايتونز همه برنامه ها رو داشته باشين

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دیتا ها همگی انتقال پیدا میکنه مشکلی نداره سیو غیره ...

فقط اپلیکشن ها باید سینیک بشن همین

نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
          از ios9 به بعد برنامه ها انتقال پيدا نميكنه
          مگر اينكه روي ايتونز همه برنامه ها رو داشته باشين

نظر

دوستان روی گوشی قبلی بکاپ کرفتم و روی گوشی جدید ریستور کردم ولی برنامه ای اضافه نشد (همونطور که گفتید) برنامه های نصب شده محتویات جدیدی اضافه نشد!
            چیکار کنم ؟
            ویرایش توسط hajoo : https://i-phone.ir/forums/member/14232-hajoo در ساعت 14-11-2016, 12:27 AM

نظر

نوشته اصلی توسط hajoo نمایش پست ها
              دوستان روی گوشی قبلی بکاپ کرفتم و روی گوشی جدید ریستور کردم ولی برنامه ای اضافه نشد (همونطور که گفتید) برنامه های نصب شده محتویات جدیدی اضافه نشد!
              چیکار کنم ؟
              شما باید اپلشیکن ها را همیشه با ایتونز دانلوذ نصب کنید - اگه اپلیکشن ها را مستقیم از گوشی دانلود کرده باشید راهی ندارید باید مجدد تک تک دانلود نصب کنید

با بک آپ قبلی فقط دیتا بر میگرده اپیلیکشن ها خیر

نظر

عکس ها رو چطوری انتقال بدم ؟ نه تو آیتیونز چنین گزینه ای داره نه مثل توی درایو ها اضافه میشه که کپی کنم

نظر

نوشته اصلی توسط hajoo نمایش پست ها
                  عکس ها رو چطوری انتقال بدم ؟ نه تو آیتیونز چنین گزینه ای داره نه مثل توی درایو ها اضافه میشه که کپی کنم
                  وقتی بک بگیری و ریسیتور کنی بک آپ را خودش انتقال پیدا میکنه گزینه اینا نمیخواد ...

اگه گروهی دلخواه میخوای انتقاب بدی بین دو تا ایفون زاپیا نصب کن

نظر

خب يعني اول بكاپر برگردونن بعد اپليكيشنارو بريزن اپليكيشنا با ديتا برميگرده؟

نظر

نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
                      خب يعني اول بكاپر برگردونن بعد اپليكيشنارو بريزن اپليكيشنا با ديتا برميگرده؟

اول اپلیکشن ها را نصب کنن و بعد بک آپ را برگردونن - دیتا بازی برنامه ها منجمله تلگرام واتس ایمو و غیره هم حتی برمیگرده

نظر

من يه برنامه دارم كه حجم بسيار بالايي ديتا داره نصبش كردم ولي با ريستور كردن بكاپ ديتاش برنگشت. مجبورم اين همه باز دانلود كنم[emoji52]

نظر

صبر کنید ..
                        X