اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جلوگیری از اشغال شدن رم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• جلوگیری از اشغال شدن رم

سلام
    می خواستم بپرسم چطور می شه جلوی اجرای نرم افزار هایی که نیاز نیست رو گرفت . که فضای رم گوشی اشغال نشه و سرعت پایین نیاد .
    من از نرم افزار battry doctor استفاده می کنم می می تویسه که 93 درصد رمم اشغال شده و وقتی که آزاد سازی رم رو می زنم مقدار رم اشغال شده می شه 33 درصد و کلی برنامه بسته می شه . حالا سوالم اینه که چیکار کنم که اون برنامه ها تویه پس زمینه فعال نشن .

پست و سوال عالي هست سر نگه ميداريم اين پست رو تا مسئولين و استادها کمک کنند

نظر

نوشته اصلی توسط preux نمایش پست ها
      پست و سوال عالي هست سر نگه ميداريم اين پست رو تا مسئولين و استادها کمک کنند
      معمولاً سوال هایی که من می پرسم یه هفته طول می کشه که کسی نگاهی بهش بکنه . آخر سر هم خسته می شم و از سوالم می گذرم .

نظر

نوشته اصلی توسط hadi171171 نمایش پست ها
        معمولاً سوال هایی که من می پرسم یه هفته طول می کشه که کسی نگاهی بهش بکنه . آخر سر هم خسته می شم و از سوالم می گذرم .
        .
        من سوالي که ميپرسم رو لينکش رو به چند نفر پيام خصوصي ميدم و به روز نميرسه جوابش ميرسه برام
        به چند نفر از کاربران ارشد پيام خصوصي بده لينکت رو منم الان به چند نفر ميفرستم
        http://www.i-phone.ir/forums/thread9...tml#post969025

نظر

setting - general - background app refresh ٬ اینو کلاْ off کنید ؟

نظر

نوشته اصلی توسط oosin نمایش پست ها
            setting - general - background app refresh ٬ اینو کلاْ off کنید ؟
            کلا غیر فعاله .

نظر

من به این نرم افزار کار ندارم .
              ولی شما برنامه ها یه سره ببند نذار باز بمونه .
              مثل خودم که فقط با همون نرم افزار که کار میکنم بازه مابقی بسته .

نظر

نوشته اصلی توسط Mostafa 11 نمایش پست ها
                من به این نرم افزار کار ندارم .
                ولی شما برنامه ها یه سره ببند نذار باز بمونه .
                مثل خودم که فقط با همون نرم افزار که کار میکنم بازه مابقی بسته .
                متوجه منظورتون نشدم . منم همين كار رو مي خوام بكنم ولي نمي دونم چطور .

من به خال لبت ای دوست گرفتار شدم
                چشم بیمار تو را دیدم و بیمار شدم

نظر

منظورشون اینه بعد از Multi Task اپلیکیشن رو به سمت بالا درگ کنید تا از مولتی تسک خارج بشه و کلا بسته بشه.

البته میتونید Location Service رو هم از Privacy خاموش کنید تا به شارژتون کمک کنه.

نظر

نوشته اصلی توسط oosin نمایش پست ها
                    منظورشون اینه بعد از Multi Task اپلیکیشن رو به سمت بالا درگ کنید تا از مولتی تسک خارج بشه و کلا بسته بشه.

البته میتونید Location Service رو هم از Privacy خاموش کنید تا به شارژتون کمک کنه.
                    من توی مولتی تسگینگ همه برنامه ها رو می بندم ولی بعد از ده دقیقه که برم سر گوشی بدون اینکه هیچ برنامه ای رو باز کرده باشم باز همون مقدار 93 درصد یا بعضی اوقات 78 درصد از رمم اشغال شده .
                    قبلاً که با ios 7 کار می کردم این مقدار کمتر بود . حداکثر 80 درصد می شد . ولی الان که رفتم 8 این مقدار بیشتر شده .

نظر

گوشيت چيه؟؟
                      ا iphone 4s نيستش؟؟؟
                      ببين كلا از iOS 7 به بعد چون كه سيستم عامل يه خورده فانتزي تَر شده مقدار محاسباتي كه گوشي بايد انجام بده هم بيشتر شده.پس چه بخواي چه نخواي گوشيت مقدار رم بيشتري مصرف ميكنه و گوشيت كندتر ميشه
                      اما يه سري رآه حل هستش كه مقدار مصرف رم كمتر بشه
                      ١. اينكه تا جايي كه ممكنه فقط برنامه اي كه ازش استفاده ميكني باز باشه و بقيه برنامه هارو ببندي.
                      ٢. برو settings>general>accessibility>reduce motion>on
                      يه نكته هم هستش كه جايي نگفتى شده و من به تجربه فهميدمش و اينكه هر ايفون روي سيستم عاملي كه به طور خاص برأي اون ايفون ساحته شده ( مثلا برأي ايفون ٥ iOS 6 و برأي ايفون ٤اس iOS 5) بهترين عملكرد رو خواهد داشت و به من به شخصه ترجيح ميدم اپديت نكنم تا جايي كه مجبور نشدم( مثلا اكثر برنامه ها برأي اجرا يه iOS بالاتر بخواد).
                      يه چيز ديگه هم هستش كه باز هم به تجربه فهميدم اينكه هر ايفون به طور معمول تا ٢ تا iOS بعد از iOS ايي كه با اون ايفون معرفي شده خوب كار ميكنه اما بعد از اون ديگه كند و ضعيف ميشه( برأي مثال ايفون ٤ رو iOS 4.5.6 خوب جواب ميداد اما وقتي كه iOS ٧ اومد با اينكه ايفون ٤ از iOS ٧ پشتيباني ميكرد اما واقعا كند شده بود و اعصاب خورد كن).
                      و اخر از همه اينكه اين اولين ورژن iOS ٨ هستش و معلومه كه كلي مشكل مثل كند شدن،هنگ كردن داره و مطمعن باش تو اپديت هاي بعدي درست ميشه و اپل يه فكري هم به حال ايفون ٤اس ميكنه مثله كاري كه تو iOS 7 برا ايفون ٤ كرد كه يه اپديت داد كه عملكرد ايفون ٤ رو يه خورده بهتر كرد.
                      اگه بازم سوالي داشتي در خدمتم
                      ( مقدار رم ايفون ٤ اس چون از ١ گيگ كمتره مطمعنا يه مقداري كند ميشه روي اين iOS 8

نظر

نوشته اصلی توسط farzinfa1999 نمایش پست ها
                        گوشيت چيه؟؟
                        ا iphone 4s نيستش؟؟؟
                        ببين كلا از iOS 7 به بعد چون كه سيستم عامل يه خورده فانتزي تَر شده مقدار محاسباتي كه گوشي بايد انجام بده هم بيشتر شده.پس چه بخواي چه نخواي گوشيت مقدار رم بيشتري مصرف ميكنه و گوشيت كندتر ميشه
                        اما يه سري رآه حل هستش كه مقدار مصرف رم كمتر بشه
                        ١. اينكه تا جايي كه ممكنه فقط برنامه اي كه ازش استفاده ميكني باز باشه و بقيه برنامه هارو ببندي.
                        ٢. برو settings>general>accessibility>reduce motion>on
                        يه نكته هم هستش كه جايي نگفتى شده و من به تجربه فهميدمش و اينكه هر ايفون روي سيستم عاملي كه به طور خاص برأي اون ايفون ساحته شده ( مثلا برأي ايفون ٥ iOS 6 و برأي ايفون ٤اس iOS 5) بهترين عملكرد رو خواهد داشت و به من به شخصه ترجيح ميدم اپديت نكنم تا جايي كه مجبور نشدم( مثلا اكثر برنامه ها برأي اجرا يه iOS بالاتر بخواد).
                        يه چيز ديگه هم هستش كه باز هم به تجربه فهميدم اينكه هر ايفون به طور معمول تا ٢ تا iOS بعد از iOS ايي كه با اون ايفون معرفي شده خوب كار ميكنه اما بعد از اون ديگه كند و ضعيف ميشه( برأي مثال ايفون ٤ رو iOS 4.5.6 خوب جواب ميداد اما وقتي كه iOS ٧ اومد با اينكه ايفون ٤ از iOS ٧ پشتيباني ميكرد اما واقعا كند شده بود و اعصاب خورد كن).
                        و اخر از همه اينكه اين اولين ورژن iOS ٨ هستش و معلومه كه كلي مشكل مثل كند شدن،هنگ كردن داره و مطمعن باش تو اپديت هاي بعدي درست ميشه و اپل يه فكري هم به حال ايفون ٤اس ميكنه مثله كاري كه تو iOS 7 برا ايفون ٤ كرد كه يه اپديت داد كه عملكرد ايفون ٤ رو يه خورده بهتر كرد.
                        اگه بازم سوالي داشتي در خدمتم
                        ( مقدار رم ايفون ٤ اس چون از ١ گيگ كمتره مطمعنا يه مقداري كند ميشه روي اين iOS 8
                        ممنون از راهنمايي .
                        سوالي كه الان دارم اينه كه دانگريد ميشه كرد به اي او اس ٧ ؟
                        يا اپديت جديد رو بكنم ٨.٠.٢ ؟

نظر

نوشته اصلی توسط hadi171171 نمایش پست ها
                          ممنون از راهنمايي .
                          سوالي كه الان دارم اينه كه دانگريد ميشه كرد به اي او اس ٧ ؟
                          يا اپديت جديد رو بكنم ٨.٠.٢ ؟

نه دانگريد نميشه كرد اما برو به ورژن 8.0.2.

نظر

نوشته اصلی توسط farzinfa1999 نمایش پست ها
                            نه دانگريد نميشه كرد اما برو به ورژن 8.0.2.
                            مي ترسم اپديت كنم بدتر شه .

نظر

جلوگیری از اشغال شدن رم

دوستان به مقدار رم اشغالي و اعداد و ارقام اين برنامه هاي جانبي توجه نكنين
                              مثل اندرويديها حساس نباشين روي رم گوشي چون مال اونا هم كلاً رمشون كلي پره همينجوري حالت عادي و هي ميخوان ببندم رم آزاد كنن اما باز اون برنامه هاي اصليه خوده گوشيشون باز ميشه و همون آش و همون كاسه [emoji2]

خودهios بدون هيچ مشكلي رم رو تنظيم ميكنه اما اگه ios7يا8 روي گوشي هايي مثه ٤و٤اس ريختيد با اين كارا كندي از بين نميره و حساس نشيد روي لگ ها چون همينه وسع دستگاه
                              من خودم با5اس كه صبح تا شب همه برنامه هام بازه روي 8هيچ نيازي ب بستن برنامه و چككردن رم ندارم
                              ویرایش توسط mrfbest : https://i-phone.ir/forums/member/45016-mrfbest در ساعت 01-10-2014, 01:47 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X