اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود نكردن ازsafari

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دانلود نكردن ازsafari

سلام من ايفون5sدارم ازsafariنميشه دانلود كرد بايد چيكار كنم تا از خود safariدانلود كنه

نوشته اصلی توسط Hossein 6401 نمایش پست ها
    سلام من ايفون5sدارم ازsafariنميشه دانلود كرد بايد چيكار كنم تا از خود safariدانلود كنه
    بصورت پیشفرض چنین قابلیتی برای سافاری iOS وجود ندارد. اگر جیلبریک کرده اید، توییک +Safari Downloader از Cydia نصب کنید، اگر هم جیلبریک نکرده اید میتوانید در App Store برنامه هایی بطور جداگانه دانلود را انجام می دهند، نصب کنید.

نظر

از تو استور idownloader رو دانلود كن

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام...من بلد نيستم با iTunes كار كنم
        اگه بخوام آهنگ دانلود كنم نرم افزار خوب سراغ داريد ك از اونجا دانلود كنم...؟دانلود منيجر دارم ولي وقتي ك از صفحه خارج ميشم آهنگ قطع ميشه... مدل گوشيم آيفون٤ ...
        با تشكر...

نظر

نوشته اصلی توسط Stardust نمایش پست ها
          سلام...من بلد نيستم با iTunes كار كنم
          اگه بخوام آهنگ دانلود كنم نرم افزار خوب سراغ داريد ك از اونجا دانلود كنم...؟دانلود منيجر دارم ولي وقتي ك از صفحه خارج ميشم آهنگ قطع ميشه... مدل گوشيم آيفون٤ ...
          با تشكر...
          شما ایتونز رو باز کنید از اون بالا روی گزینه itunes store کلیک کنید و برید تو بخش app store و هر برنامه ای که خواستید دانلود کنید و البته باید اپل ایدی داشته باشید و اینکه اگه خواستید تو گوشی بریزید باید اپل ایدی رو اتورایز کنید
          و اگه میخواید با گوشی هم دانلود کنید تو همون منو اول روی ایکون app store کلیک کنید و هرچی خواستید دانلود کنید و یا برناممه مورد نظرتون رو جستوجو کنید البته اینجا هم به اپل ایدی نیاز دارید
          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

صبر کنید ..
          X