اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل مسخره restart سیستم من با هر نسخه ای از مک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل مسخره restart سیستم من با هر نسخه ای از مک

سلام .
    خوبید دوستان ؟
    مادربورد سیستم من از نوع Gigabyte X58 A-UD3R هست .
    هر نسخه ای از مک رو که میخوام نصب کنم ، موقعی که سیستم در حال بوت دی وی دی مک هست اندکی پس از نوشته های اولی که برای نصب مک میاره سیستم restart میشه !
    نمیدونم مشکل از چیه .
    کسی میتونه من رو راهنمائی کنه ؟
    ضمناً من پردازندم Intel Core i7 920 هست .
    مرسی .

آقا ، اینجا یعنی خدا وکیلی یک سایت مرجع هست ، یعنی هیچ کس با چنین مشکلی برخورد نکرده !؟
    یه راهنمائی ... چیزی ، من بدون مشکل روی VirtualBox نصبش کردم (یه چیزی شبیه به vmware) منتها میخوام روی سیستمم نصب کنم به عنوان سیستم عامل اصلی . ممنون میشم .
    مرسی .

نظر

فکر کنم دستور busratio=20 وارد کنی مشکل حل بشه !
      برای اینکه روند فعالیت رو ببینی دستور v- رو هم اضافه کن !
      در ضمن در قسمت بایوس هم تعداد هسته های فعال رو یک انتخاب کن و HT هم غیر فعال کن !
      ویرایش توسط sam_f : https://i-phone.ir/forums/member/5880-sam_f در ساعت 13-10-2010, 02:35 PM

نظر

شما نسخه ی iATKOS S3 نصب کن

نظر

سلام .
          مشکلم با پست sam_f عزیز حل شد ، ولی الان وقتی مک نصب میشه در زمان بوت مشکل kernel panic دارم ، مشکل از تنظیمات بایوس هست یا جای دیگه ؟

نظر

سلام
            من هم دقیقا همین مشکل را دارم بروی همین سخت افزار
            با تغییرات
            پست sam_f
            هم درست نشد

نظر

نوشته اصلی توسط __Arash__ نمایش پست ها
              سلام .
              مشکلم با پست sam_f عزیز حل شد ، ولی الان وقتی مک نصب میشه در زمان بوت مشکل kernel panic دارم ، مشکل از تنظیمات بایوس هست یا جای دیگه ؟
              kernel panic بخاطر سازگار نبودن سخت افزار با نرم افزار هست ، شما موقع نصب فقط تیک CPU رو kernel رو بزن ، و حتما رو هر پچی که نصب میکنی اطلاعت زیرش رو بخون ، گرافیک ، صدا رو میتونی بعدا هم نصب کنی

نظر

این مشکل دقیقا مشکل هک کننده ها مک است. یعنی این که تا حالا برای سی پی یو های i7 و i5 هیچ راهی وجود نداره.
                من 2 ماه توی سایت های خارجی دنبالش گشتم و راهی واسش پیدا نکردم. فقط هازارد یکی از بهترین هک کننده مک قول داده در اپدیت 10.6.4 مک این مشکل حل کنه.

نظر

من الان دستور busratio=20 را زدم بعدش اینتر زدم دیگه سیتم ریستارت نمیشه ؟ ولی همون اول میره روی ارم سیب بعد از 2 دقیقه یم علامت کوچیک ممنون میادش ؟ مشکل چی هستش ؟ 10.6.6 هزارد هستش ؟

اولش ریستارت میشدش دستور زدم ریستارت نشد ولی جلوتر نمیره ؟

نظر

شما بايد از iboot استفاده كنيد

نظر

هازارد خودش بوتیبل هستش --- ؟ ؟ ؟

نظر

صبر کنید ..
                      X