اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتباط با مدیران و بیان مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Mr.Omid نمایش پست ها
    دوستان من در این تاپیک میخوام پست بدم و نرم افزار یا بازی معرفی کنم منتها فکر کنم یه کاربر عادی دسترسی نداره .. لطا راهنمایی کنید.

http://www.i-phone.ir/forums/thread7...tml#post983115
    این تاپیک جزو بخش خبری سایت هست و توسط اعضای تحریریه آپدیت خواهد شد

نظر

• آقا این تاپیک من کجا رفت ؟!
      http://www.i-phone.ir/forums/thread98870.html

نظر

• سلام .....
        تاپيك فروش من تاييد نشده . !!!!
        تمام قوانين هم رعايت شده ....
        ممنونم مشكل رو بيان كنيد ...

نظر

• با سلام خدمت مدیران زحمت کش سایت
          حدود یک هفته پیش یه تاپیک برای فروش زدم که هنوز تایید نشده
          تمام قوانینم رعایت کردم ممنون میشم رسیدگی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط Mostafa 11 نمایش پست ها
            سلام .....
            تاپيك فروش من تاييد نشده . !!!!
            تمام قوانين هم رعايت شده ....
            ممنونم مشكل رو بيان كنيد ...
            نوشته اصلی توسط mohammad11br نمایش پست ها
            با سلام خدمت مدیران زحمت کش سایت
            حدود یک هفته پیش یه تاپیک برای فروش زدم که هنوز تایید نشده
            تمام قوانینم رعایت کردم ممنون میشم رسیدگی کنید
            سلام
            تایید شدند.

نظر

• حتما باید اینجا هم درخواست بدیم تا تایید کنید؟ خب بقیه تاپیک هارو هم تایید میکردین...

نظر

• نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
                حتما باید اینجا هم درخواست بدیم تا تایید کنید؟ خب بقیه تاپیک هارو هم تایید میکردین...
                برای بار چندم یادآوری میشه که بازارچه یک سرویس رایگان هست و شما مبلغی برای آگهی پرداخت نکردید که با این لحن انتظار دارید از مدیران

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

حتما باید اینجا هم درخواست بدیم تا تایید کنید؟ خب بقیه تاپیک هارو هم تایید میکردین...
                  نیازی نیست در این تاپیک اطلاع دهید. تمامی تاپیک های ایجاد شده در بخش بازارچه در حال بررسی هستند. کمی صبر کنید تکلیفشان مشخص خواهد شد.

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                    برای بار چندم یادآوری میشه که بازارچه یک سرویس رایگان هست و شما مبلغی برای آگهی پرداخت نکردید که با این لحن انتظار دارید از مدیران

Sent from my iPhone using Tapatalk
                    چه لحنی علیرضا؟
                    قبلا هم همینجا از این سرویس رایگان استفاده کردیم همه مون. تاپیک ها نهایت ۲۴ ساعته مشکلی نداشتن تایید میشدن. الان پیش میاد ۳-۴ روز میگذره تازه با یادآوری تاپیک تایید میشه.

این لحن بد یا خدایی نکرده توهین نیست٬ انتقاد از مدیر بازارچه ست... الان دو تا مدیر بازارچه هستن٬ یکی همین آقا سینا٬ یکی هم sales_1 (که اسم شریفشون رو نمیدونم) . ولی واقعا وجود یه مدیر بازارچه ی خیلی فعال تر حس میشه از نظر منه کاربر.

نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
                    نیازی نیست در این تاپیک اطلاع دهید. تمامی تاپیک های ایجاد شده در بخش بازارچه در حال بررسی هستند. کمی صبر کنید تکلیفشان مشخص خواهد شد.
                    باشه باید صبر کرد فقط. کار دیگه که بر نمیاد.

ممنون در هر صورت.

نظر

قبلا هم همینجا از این سرویس رایگان استفاده کردیم همه مون. تاپیک ها نهایت ۲۴ ساعته مشکلی نداشتن تایید میشدن. الان پیش میاد ۳-۴ روز میگذره تازه با یادآوری تاپیک تایید میشه.
                      این لحن بد یا خدایی نکرده توهین نیست٬ انتقاد از مدیر بازارچه ست... الان دو تا مدیر بازارچه هستن٬ یکی همین آقا سینا٬ یکی هم sales_1 (که اسم شریفشون رو نمیدونم) . ولی واقعا وجود یه مدیر بازارچه ی خیلی فعال تر حس میشه از نظر منه کاربر.
                      باشه باید صبر کرد فقط. کار دیگه که بر نمیاد.
                      ممنون در هر صورت.
                      بنده از امروز بخش بازارچه و بررسی خواهم کرد. تا به این لحظه تمامی تاپیک های سالم بخش بازارچه تایید و فروش رفته ها هم مردود شدند.
                      درضمن تاپیک شما هم تایید شد.

نظر

• سلام به همگی پسورد آپد رو زیاد وارد کردن و الان این پیام ipad is disabled connect to itunes ولی هر کاری میکنم به آیتونز وصل نمیشه چکار باید بکنم

نظر

• سلام به همگی پسورد آپد رو زیاد وارد کردن و الان این پیام ipad is disabled connect to itunes ولی هر کاری میکنم به آیتونز وصل نمیشه چکار باید بکنم

نظر

• نوشته اصلی توسط borhan7 نمایش پست ها
                            سلام به همگی پسورد آپد رو زیاد وارد کردن و الان این پیام ipad is disabled connect to itunes ولی هر کاری میکنم به آیتونز وصل نمیشه چکار باید بکنم
                            دوست عزیز لطفا سوال خود را در بخش مناسب مطرح کنید.
                            با تشکر

نظر

• واسه مدیران سایت

سلام به مدیران گرامی...ببخشین من تازه ثبت نام کردم تو سایت...ایمیلی که برای فعال سازی ارسال شده به جای لینک نوشته لیتک...گفتم که بدونین...

نظر

• سلام و خسته نباشيد من از كاربران سابق هستم نمي دونم چرا نام كاربري من غير فعال شده ممنونم اگه پيگيري كنيد.
                                Email:milad_hakem.2000@@yahoo.com
                                نام كاربري:IHAKEM

نظر

صبر کنید ..
                                X