اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Mavericks بصورت هکینتاش

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط fardin9 نمایش پست ها
    بايد يك توزيع لينوكس دانلود كني و از محيط live با برنامه gparted هارد رو پاك كني. اما نميدونم كدوم توزيع لينوكس در محيط لايو برنامه gparted رو داره. شايد ابونتو داشته باشه. من از زوبونتو استفاده ميكنم و بايد توزيع رو نصب كنم بعد gparted رو دانلود كنم. راه ديگه اينه لينوكس رو مثلاً نصب كني وقتي به قسمت پارتيشن بندي رسيد شما گذينه دستي رو انتخاب كني و كامل پارتيشن ها رو پاك كني و بعدش قسمت مشخصات سيستم كه username و password باشه رسيدي شما سيستم رو ريستارت كني البته خودم امتحانش نكردم. راه ديگه شما نسخه gparted لينوكس رو دانلود كني و بريزي تو سي دي يا usb و اجراش كني. اين كارش فقط پارتيشن بنديه. حجمش 200 مگ هستش. راحت ميتوني هارد رو پارتيشن بندي كني اينم لينك دانلود
    GParted -- Download

ابونتو حجمش بالاي 800 مگه.
    حواست باشه با اين كارا كل اطلاعات هارد حذف ميشه
    هر سوالي داري بپرس.
    البته ميتوني ببري بازار برات پارتيشن بندي كنن تا دردسرت كمتر بشه. اگه ميخواي كامل كمكت كنن ميتوني از كاربراي انجمن ابونتو بپرسي

سلام دوست عزيز. منوم بابت راهنماييت. بلاخره تونستم نصبش كنم. از راهنماييت ممنونم.

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza.mf30 نمایش پست ها
      سلام دوست عزيز. منوم بابت راهنماييت. بلاخره تونستم نصبش كنم. از راهنماييت ممنونم.
      خواهش
      اگه ميشه بگيد مشكل از كجا بود و چجوري حلش كرديد؟

نظر

خواهش
        اگه ميشه بگيد مشكل از كجا بود و چجوري حلش كرديد؟
        مشكل اول از ساخت بوتيبل بود كه نباد به صورت mbr بوتيبل رو ميساختم. مشكل دوم هم از هارد بود كه با فرمت از طريق لينوكس درست شد. فقط الان مشكلم پيدا نكردن ككست و dsdt هست كه هرچي گشتم تو سايت هايي كه دادين پيدا نكردم.

نظر

مشكل اول از ساخت بوتيبل بود كه نباد به صورت mbr بوتيبل رو ميساختم. مشكل دوم هم از هارد بود كه با فرمت از طريق لينوكس درست شد. فقط الان مشكلم پيدا نكردن ككست و dsdt هست كه هرچي گشتم تو سايت هايي كه دادين پيدا نكردم.
          مشخصات رو اينجا بنويس

نظر

مشخصات رو اينجا بنويس
            Dell Inspiron N5010 Core i7
            رم : 6 گیگ
            گرافیک: ATI Mobility Radeon HD 5000
            وایرلس: Brodcom 802.11 Network Adapter

ممنون میشم اگه بتونید کاری کنید برام.

يه سئوال ديگم داشتم.وقتي ميخواد سيستم بالا بياد روي آرم اپل يه سري نوشته مياد كه بايد ري استارت كنم و باركرنل v -f-وارد بشم. چكار كنم؟!؟ اينم عكسش

http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...cdaf341e9b.jpg
            ویرایش توسط alireza.mf30 : https://i-phone.ir/forums/member/132931-alireza-mf30 در ساعت 15-08-2014, 06:28 PM

نظر

مدل لپ تات چيه؟ با چه دستوري بوت ميكني؟ چندتا كارت گرافيك داري؟
              نسخه niresh رو امتحان كن. براي من كه راحت نصب شد با نسخه niresh
              يادت بشه موقع نصب هيچ usb به لپ تاپت وصل نباشه حتي موس. براي من موقع بوت هنگ ميكرد موس رو جدا كردم درست شد. چندبار امتحان كردم وقتي موس وصل بوت هنگ ميكرد وقتي جداش ميكردم بوت ميشد. البته براي من اين مشكل رو داشت ممكنه براي شما اين مشكل نباشه. ولي امتحان كني بد نميشه
              niresh چیه ؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط bijanbeh نمایش پست ها
                niresh چیه ؟؟
                نسخه جديد مك رو دستكاري كردن تا راحت رو سيستم هايي كه اپل نباشه نصب بشه. اين نسخه كه گفتم با پسوند dmg هستش شما ميتوني روي dvd بريزي هم روي usb.
                Usb به نظرم راحت تره. زودتر نصب ميشه. توي محيط ويندوز به اسوني ميتوني روي usb بريزي. اگه niresh رو دانلود كردي بگو تا اموزش بوتابل كردن usb رو بهت بگم.
                من كه راحت با اين نسخه تونستم مك رو نصب كنم بدون هيچ دردسري. حتي ميتوني اينو اول نصب كني بعد از app stor نسخه جديد مك رو دانلود كني و با my hack نسخه اصلي مك رو نصب كني

نظر

نسخه جديد مك رو دستكاري كردن تا راحت رو سيستم هايي كه اپل نباشه نصب بشه. اين نسخه كه گفتم با پسوند dmg هستش شما ميتوني روي dvd بريزي هم روي usb.
                  Usb به نظرم راحت تره. زودتر نصب ميشه. توي محيط ويندوز به اسوني ميتوني روي usb بريزي. اگه niresh رو دانلود كردي بگو تا اموزش بوتابل كردن usb رو بهت بگم.
                  من كه راحت با اين نسخه تونستم مك رو نصب كنم بدون هيچ دردسري. حتي ميتوني اينو اول نصب كني بعد از app stor نسخه جديد مك رو دانلود كني و با my hack نسخه اصلي مك رو نصب كني

سلام امكانش هست لينك دانلود niresh و آموزش ساخت usb بذاريد. اسن نسخه هم به نصب ككست نياز داره؟!؟ بعد چطوري ميشه نسخه اصلي مكو از app stor گرفت وروش نصب كرد؟!؟ چه تفاوت هايي با نسخه اصلى مك داره؟!؟

نظر

سلام امكانش هست لينك دانلود niresh و آموزش ساخت usb بذاريد. اسن نسخه هم به نصب ككست نياز داره؟!؟ بعد چطوري ميشه نسخه اصلي مكو از app stor گرفت وروش نصب كرد؟!؟ چه تفاوت هايي با نسخه اصلى مك داره؟!؟
                    اينم لينك تورنت

http://kickass.to/niresh-mac-os-x-ma...-t8406620.html

موقعي كه درايو براي نصب مك رو انتخاب ميكنيد دست چپ گذينه اي هست كه ميتونيد kext ها رو انتخاب كنيد. البته ميتونيد چيزي انتخاب نكنيد و بعد از نصب با multibeast ككست ها رو نصب كنيد
                    وقتي فايل رو دانلود كردي بگو تا نحوه نصبش روي usb رو بهت بگم. شما اين رو دانلود و نصب كن ديگه احتياجي به دانلود maverick و نصبش روي لپ تاپ رو نداري. اين مشكلاتش كمتره.

نظر

اينم لينك تورنت

http://kickass.to/niresh-mac-os-x-ma...-t8406620.html

موقعي كه درايو براي نصب مك رو انتخاب ميكنيد دست چپ گذينه اي هست كه ميتونيد kext ها رو انتخاب كنيد. البته ميتونيد چيزي انتخاب نكنيد و بعد از نصب با multibeast ككست ها رو نصب كنيد
                      وقتي فايل رو دانلود كردي بگو تا نحوه نصبش روي usb رو بهت بگم. شما اين رو دانلود و نصب كن ديگه احتياجي به دانلود maverick و نصبش روي لپ تاپ رو نداري. اين مشكلاتش كمتره.
                      ممنون دوست عزیز. niresh به صورت مجازی نصب میشه؟!؟ میشه یه توضیح مختصر در مورد niresh بدبد که فرقش چیه؟!؟

نظر

ممنون دوست عزیز. niresh به صورت مجازی نصب میشه؟!؟ میشه یه توضیح مختصر در مورد niresh بدبد که فرقش چیه؟!؟
                        خواهش

نميدونم به صورت مجازي نصب ميشه يا نه

2 تا وب سايت هستن كه مك رو دستكاري ميكنن تا روي سيستم هاي عادي هم نصب بشه. اخرين نسخه مك رو از دوتا سايت گرفتم. iatkos و niresh
                        iatkos كمي مشكلات داشت. ولي niresh هيچ مشكلي نداشت و راحت نصب شد. حتي app stor و icloud رو تونستم كار كنم در صورتي كه نسخه شيركوهي iatkos ml2 نميتونستم با app stor و icloud كار كنم.
                        شايد براي شما هم بدون مشكل كار كرد. بايد امتحان كني. مثلاً اخرين باري كه ميخواستم شير كوهي نصب كنم وقتي ميخواست وارد مراحل نصب بشه ايرور ميداد و ميگفت نميشه مك رو اين لپ تاپ نصب كرد. روي سيستم نزديك يك سال مك نصب بوده. لپ تاپ رو خاموش مردم و چند ساعت بعد دوباره امتحان كردم و راحت نصب شد. نصبش دردسر زياد داره ولي اخر نصب ميشه

دوست عزيز لپ تاپم بخاطر قديمي بودن و سخت افزار پايين نميتونه ويندوز و لينوكس و مك رو خوب اجرا كنه. ميخوام لپ تاپ بردارم
                        به نظرت hp probook 4540s خوبه؟ شنيدم سازگاري كامل با مك داره
                        ویرایش توسط fardin9 : https://i-phone.ir/forums/member/163091-fardin9 در ساعت 19-08-2014, 02:29 AM

نظر

• لینک مستقیم niresh
                          ویرایش توسط reynard1 : https://i-phone.ir/forums/member/43792-reynard1 در ساعت 19-08-2014, 11:10 AM

نظر

• دوستان من الان نسخه نیراش رو نصب کردم و با این سیستم دارم پیام میدم فقط من هر وقت بخوام سیستم بالا بیاد باید دستور زیر و بدم و درایور ها نصب نیست کمکم کنید
                            IGPEnabler=no GraphicsEnabler=no npci=0*3000 PCIRootUID=1 -v -x
                            سیستم من
                            intel cote i7-3.9ghz
                            ram=8gig
                            hard=1tra
                            motherboard=gigabyte z97-d3h
                            graphics=ati radeon hd 5450

نظر

• نوشته اصلی توسط Dawod نمایش پست ها
                              دوستان من الان نسخه نیراش رو نصب کردم و با این سیستم دارم پیام میدم فقط من هر وقت بخوام سیستم بالا بیاد باید دستور زیر و بدم و درایور ها نصب نیست کمکم کنید
                              IGPEnabler=no GraphicsEnabler=no npci=0*3000 PCIRootUID=1 -v -x
                              سیستم من
                              intel cote i7-3.9ghz
                              ram=8gig
                              hard=1tra
                              motherboard=gigabyte z97-d3h
                              graphics=ati radeon hd 5450
                              ککست کارت گرافیکیت

باقی درایور هاتم از اینجا دانلود کن از قسمت

برای درایور صدا از all in one sound niresh استفاده کن
                              برای network & ethernet هم از all inn one network استفاده کن

فقط یه سوال ازت داشتم موقع نصب نیرش هارد فرمت شد کللا؟
                              یه توضیحاتی از نصبش میدی؟

نظر

• سلام خسته نباشید
                                من یه پارتیشن 50 گیگی جدا کردم برا هکینتاش
                                احتمال نداره که کل درایو فرمت/ خراب شه؟
                                بعد سیستم من GTX 670 ، i5 3570k و کارت شبکه هم killer network هست
                                راحت نصب میشه؟
                                ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X