اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه ارسال فرامین اپراتور با iPad

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برنامه ارسال فرامین اپراتور با iPad

نه خب cdma هم سیمکارت میخوره.از چند طریق میشه فهمید.یکی مدلی که پشت دستگاهتون نوشته، یکی داخل سایدیا پایین صفحه ی اول
    مینویسه و دیگری یه برنامه بود که اسمش دقیق خاطرم نیست ولی اگر کمی جستجو کنین پیداش میکنین.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• نوشته اصلی توسط parsasat نمایش پست ها
      نه خب cdma هم سیمکارت میخوره.از چند طریق میشه فهمید.یکی مدلی که پشت دستگاهتون نوشته، یکی داخل سایدیا پایین صفحه ی اول
      مینویسه و دیگری یه برنامه بود که اسمش دقیق خاطرم نیست ولی اگر کمی جستجو کنین پیداش میکنین.

دوست عزيز اين رو ميدونيم ايشون پرسيد Gsm چي هست نگفت چيزي كه سيم كارت بخوره چي هست
      ما هم گفتيم اگه سيم كارت بخوره هست
      در ضمن مدل هاي ١و ٢ ايپد cdma اون سيم كارت نميخوره
      ویرایش توسط I-MAD : https://i-phone.ir/forums/member/73157-i-mad در ساعت 28-09-2012, 04:03 AM
      Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• برنامه ارسال فرامین اپراتور با iPad

ایشون پرسیدن ازکجا بدونم آیپدم gsm هست یا خیر؟ خب با جواب اینکه سیمکارت بخوره gsm هست به جواب درستشون نمیرسن چون شاید
        دستگاهشون cdma باشه و سیمکارت هم بخوره ولی اینجوری فکر میکنن gsm هست.

نظر

• اگر بالای پشت آیپد مشکی باشه یعنی gsm و اگر نبود یعنی wifi!!!!
          Cdma چون تو ایران کارایی نداره اگر از ایران آیپد رو بخرید cdma نیست !

نظر

• سلام من روی ایپد3 سیمکارت ایرانسل قرار دادم ولی به محض فعال شدن سیمکارت gprs اون هم فعال شد و هرکاری میکنم اتصالش قطع نمیشه. خواستم بدون ایا با این برنامه این مشکل حل میشود یا خیر؟
            ممنون میشوم اگر راه دیگری وجود دارد راهنماییم کنید. ممنون

نظر

• اپدیت های این برنامه رایگانه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط shadmehr نمایش پست ها
                دوستان کسی نیست جواب مارو بده؟
                دوست عزیز علیرضا که توی سایت گفته هر مشکلی اینطوری بود به میلش ایمیل بزنید و مشکل رو بگین و ایشون خودشون پیگیری میکنند.

نظر

• دوستان من ديشب براي اولين بار بعد از خريد فرمانده اپراتور اومدم كه آيپدم رو اينترنت ماهانهش رو فعال كنم .اول شارژ كردم از طريق برنامه و بخوبي انجام شد بعد كد دستوري ثبت درخواست اينترنت ماهانه رو اجرا كردم و همون پيغام منتظر اس ام اس باشه تا تاييد و فعال بشه اومد ولي هر چي صبر كردم و موجودي گرفتم ديدم خبري نيست و فعال نشده . به ايرانسل زنگ زدم و جواب درست حسابي ندادن . بعد دوباره سيم رو دراوردم و تو گوشي انداختم مثل كل اين دو سال كه اي كار رو ميكنم به راحتي اس تاييد اومد و فعال شد.
                  حالا سوالم اينه كه آيا ايراد از برنامه بوده يا چيز ديگه ايه؟ تا حالا كسي اينترنت ماهانه رو با فرمانده اپراتور فعال كرده ؟ ممكنه چون نيوآيپد قابليت دريافت اس رو نداره نتونسته اس تاييد و رو بگيره و فعال كنه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hgh نمایش پست ها
                    دوستان من ديشب براي اولين بار بعد از خريد فرمانده اپراتور اومدم كه آيپدم رو اينترنت ماهانهش رو فعال كنم .اول شارژ كردم از طريق برنامه و بخوبي انجام شد بعد كد دستوري ثبت درخواست اينترنت ماهانه رو اجرا كردم و همون پيغام منتظر اس ام اس باشه تا تاييد و فعال بشه اومد ولي هر چي صبر كردم و موجودي گرفتم ديدم خبري نيست و فعال نشده . به ايرانسل زنگ زدم و جواب درست حسابي ندادن . بعد دوباره سيم رو دراوردم و تو گوشي انداختم مثل كل اين دو سال كه اي كار رو ميكنم به راحتي اس تاييد اومد و فعال شد.
                    حالا سوالم اينه كه آيا ايراد از برنامه بوده يا چيز ديگه ايه؟ تا حالا كسي اينترنت ماهانه رو با فرمانده اپراتور فعال كرده ؟ ممكنه چون نيوآيپد قابليت دريافت اس رو نداره نتونسته اس تاييد و رو بگيره و فعال كنه ؟
                    من همیشه با همین روش رو نیو آی پد اینترنتم رو فعال میکنم و مشکلی نبوده
                    از نظر برنامه خیالتون راحت باشه مدت تست هسته اصلیش به بیشتر از 1 سال و نیم پیش میرسه !!

نظر

• سلام
                      تا الانش
                      رو نيو ايپد تست شده و كاربردي بوده
                      پس از دوستان متشكر زياد

نظر

• سلام
                        این برنامه روی نیو ایپد کار میکنه ؟
                        سیم کارتمم دیتای رایتل هست .میتونم باهاش شارژ انجام بدم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط NEO_BB نمایش پست ها
                          سلام
                          این برنامه روی نیو ایپد کار میکنه ؟
                          سیم کارتمم دیتای رایتل هست .میتونم باهاش شارژ انجام بدم؟
                          بله در هر دو مورد میتونید استفاده کنید
                          Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• من میخوام این برنامه رو بخرم ولی ایا نشون میده چقدر از شارژ هم مونده ( رایتل )؟؟؟؟؟؟/

نظر

• اگر کد مانده شارژ داشته باشه
                              این برنامه فقط کد را ارسال و نتیجه را نمایش میده

نظر

صبر کنید ..
                              X