اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عبور از پسورد windows 7 بدون نیاز به برنامه ی خاصی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عبور از پسورد windows 7 بدون نیاز به برنامه ی خاصی

سلام به دوستای خوبم
    نمیدونم اصلا کار درستی هست نوشتن این پست یا نه اما گفتم شاید به درد کسی بخوره
    خودم چند روزی بود که در به در دنبال راهی واسه عبور از پسورد ویندوز سون بدون این برنامه های بوتیبل یا این سایتهای بازگشایی فایلهای هش بودم
    واسه این کار فقط به dvd ویندوز سون نیاز هست
    نمیدونم این یه باگ هست یا خود مایکروسافت چنین امکانی رو گذاشته اما رو لینوکس که چنین امکانی ارایه شده

ابتدا DVD ویندوز ۷ را در داخل درایو کامپیوتر قرار داده و با restart نمودن سیستم، آن را از روی DVD  راه اندازی کنید. پس از بالا آمدن صفحه نصب ویندوز، دکمه Next را زده و در پنجره بعدی، گزینه Repair your computer را انتخاب نمایید.

سپس در پنجره باز شده، پس از انتخاب سیستم عامل، دکمه Next را زده و در صفحه بعدی، بر روی گزینه Command Prompt کلیک کنید.

پس از اجرا شدن برنامه cmd، باید از فایلی که قرار است برای ورود به ویندوز دستکاری شود، در محل دیگری نسخه پشتیبان بگیرید. برای انجام این کار، دستور زیر را تایپ کنید:

copy c:\windows\system32\sethc.exe c

حالا فقط کافی است که فایل اجرایی cmd را کپی کنید. برای این کار، از دستور زیر استفاده نمایید:

copy c:\windows\system32\cmd.exe c:\windows\system32\sethc.exe

آنگاه، برنامه cmd را بسته، دکمه Restart را از پنجره جاری، انتخاب نموده و اجازه دهید تا به صورت عادی، ویندوز بارگذاری شود. هنگامی که صفحه خوش آمد گویی و در خواست کلمه عبور را مشاهده کردید، دکمه Shift صفحه کلید را ۵ مرتبه بفشارید تا پنجره command prompt در حالت مدیر سیستم، نمایش داده شود.

هم اکنون، زمان تغییر کلمه عبور ویندوز است. بنابراین، دستور زیر را تایپ کنید:

net user administrator NewPassword

توجه داشته باشید که به جای کلمه administrator، باید نام کاربری ویندوز و به جای NewPassword، رمز عبور جدیدی که می خواهید جایگزین پسورد فعلی شود را تایپ نمایید.

سپس برنامه cmd را بسته و با کلمه عبور جدیدی که داده اید، وارد ویندوز شوید. به همین راحتی!

اون فایلی که بکاپ گرفتین زیاد مهم نیست فقط واسه این مهمه که اگه خواستین به حالت قبل برگردونین که با ۵ بار شیفت زدن cmd باز نشه کاربرد داره اگه خواستین دوباره برگردونینش

منبع : مجله اینترنتی گویا آی تی

کلک خوبی بود . به نظر نمیاد که عمدی باشه . من فکر کنم باگ هستش

نظر

کلک خیلی جالبیه

Sent from my new  iPad using Tapatalk HD

نظر

جواب داد.متشکرم

نظر

نه دوست عزیز باگ هستش
          کسی سیستم عاملش رو آپدیت کنه با این روش نمیشه از پسوردش رد شد

نظر

آموزش جالبی بود
            ولی چه کاریه، من ویندوز رو نصب میکنم آخر با برنامه RemoveWAT ویندوز رو رجیستر میکنم
            روی تمامی ویندوز های 7 جواب میده

نظر

نوشته اصلی توسط papilo نمایش پست ها
              آموزش جالبی بود
              ولی چه کاریه، من ویندوز رو نصب میکنم آخر با برنامه RemoveWAT ویندوز رو رجیستر میکنم
              روی تمامی ویندوز های 7 جواب میده
              میشه بفرمایید ربط آموزش دوستمون با removewat وحرف شما چیه؟! این آموزش برای رو شدن از پسورده و شما درمورد کرک کردن ویندوز حرف میزنی؟

نظر

نوشته اصلی توسط FarshadXp نمایش پست ها
                میشه بفرمایید ربط آموزش دوستمون با removewat وحرف شما چیه؟! این آموزش برای رو شدن از پسورده و شما درمورد کرک کردن ویندوز حرف میزنی؟
                كاملاً موافقم

Sent from my iPhone4 5.1.1 jailbreak

نظر

حالا اگر کیس کامپیوتر سی دی رام نداشت چی؟
                  ویرایش توسط mehdi_jgn : https://i-phone.ir/forums/member/46-mehdi_jgn در ساعت 02-07-2012, 12:15 AM

نظر

نوشته اصلی توسط mehdi_jgn نمایش پست ها
                    حالا اگر کیس کامپیوتر سی دی رام نداشت چی؟
                    اونوقت میری میگردی رمزو پیدا میکنی
                    تازه اسپمم نمیدی

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Aryaei نمایش پست ها
                      اونوقت میری میگردی رمزو پیدا میکنی
                      تازه اسپمم نمیدی

اولا باید ببینیم برداشت جنابعالی در باره اسپم چی هست دوما کامپیوترهای شرکت ما سی دی رام ندارن و پورت یو اس بی رو هم با کاسپر ۸ کورپوریت ادیشن بستن پسورد setup هم award و مشابه اون نیستش دامین هم هستیم حالا میشه بفرمایید باید چیکار کنیم ؟

نظر

اگه رام نداشت میتونین یه فلش دیسک رو بوتیبل کنین با ویندوز سون و از رو فلش سیستمو بوت کنین و ادامه ی مراحل دوست خوبم

نظر

اگه پورت های usb لاک شده میتونین از تبدیل اترنت به یو اس بی استفاده کنین تا با فلش دیسک مشکلتون حل شه

نظر

نوشته اصلی توسط mehdi_jgn نمایش پست ها
                            اولا باید ببینیم برداشت جنابعالی در باره اسپم چی هست دوما کامپیوترهای شرکت ما سی دی رام ندارن و پورت یو اس بی رو هم با کاسپر ۸ کورپوریت ادیشن بستن پسورد setup هم award و مشابه اون نیستش دامین هم هستیم حالا میشه بفرمایید باید چیکار کنیم ؟
                            تو این شرایط به نظر من وقتی این کارو کردن یعنی اینکه کسی اجازه نداره به کامپیوتر و اطلاعاتش دسترسی داشته باشه
                            پس با این حساب دلیلی وجود نداره تا تلاش کرد که بدون پسورد وارد شد اونیم که پس رو گذاشته نظرش همین بوده و مطمئنا بلده خودش چطوری باید پسورد رو وارد کنه
                            درسته

ویرایش توسط Aryaei : https://i-phone.ir/forums/member/26797-aryaei در ساعت 02-07-2012, 10:48 AM

نظر

دوستان این روش رو ویندوز ۸ هم جواب داد ،، پس قطعا باگ نیست

نظر

صبر کنید ..
                              X