اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل بعد فروش ایفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل بعد فروش ایفون

سلام خدمت دوستان عزیز
    بنده یه سوالی داشتم ممنون میشم جواب بدین
    من یه5 اس داشتم که جدیدا فروختم موقع که میخواستم بفروشم برنامه تلگرام و اینستا رو پاک کردم ولی چون نت نداشتم اون موقع نشد اکانتامو ازشون لاگ اوت کنم واسه همین فقظ تونستم برنامه اینستا و تلگرام پاک کنم
    میخواستم الان ببینم شخصی که گوشی رو خریده با نصب اینستا و تلگرام میتونه وارد اکانتا اینستا و تلگرام من بشه؟
    و سوال دیگه که داشتم ایا فایلا که قبلا خودم تو تلگرام دانلود میکردم الان تو حافظه گوشی مونده؟
    در ضمن اپل ایدیم رو گوشی هنوز هست
    ممنون میشم جواب بدین

سلام . تلکرام و از گوشی جدید میتونید چک کنید. setting=> privacy and security => active sessions

نظر

نوشته اصلی توسط fentyx
      سلام خدمت دوستان عزیز
      بنده یه سوالی داشتم ممنون میشم جواب بدین
      من یه5 اس داشتم که جدیدا فروختم موقع که میخواستم بفروشم برنامه تلگرام و اینستا رو پاک کردم ولی چون نت نداشتم اون موقع نشد اکانتامو ازشون لاگ اوت کنم واسه همین فقظ تونستم برنامه اینستا و تلگرام پاک کنم
      میخواستم الان ببینم شخصی که گوشی رو خریده با نصب اینستا و تلگرام میتونه وارد اکانتا اینستا و تلگرام من بشه؟
      و سوال دیگه که داشتم ایا فایلا که قبلا خودم تو تلگرام دانلود میکردم الان تو حافظه گوشی مونده؟
      در ضمن اپل ایدیم رو گوشی هنوز هست
      ممنون میشم جواب بدین
      سلام
      تلگرام رو دوباره روی دیوایس جدید نصب کنید و از مسیر زیر مابقیاتصالات به اکانت خودتون رو قطع کنید.

Setting => Privacy and Security => Active Sessions

اینستاگرام هم نصب کنید و کلمه عبور خودتون رو برای اطمینان بیشتز تغییر بدید.
      تمام فایلها و اطلاعات خودتون داخل فضای ابری تلگرام و در اکانت خودتوت هستش نگران نباشید.

از طریق سایت آیکلود و با وارد کردن اپل آیدی میتونید گوشی قدیمی خودتون رو ساین اوت کنید.
      موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
        سلام
        تلگرام رو دوباره روی دیوایس جدید نصب کنید و از مسیر زیر مابقیاتصالات به اکانت خودتون رو قطع کنید.

Setting => Privacy and Security => Active Sessions

اینستاگرام هم نصب کنید و کلمه عبور خودتون رو برای اطمینان بیشتز تغییر بدید.
        تمام فایلها و اطلاعات خودتون داخل فضای ابری تلگرام و در اکانت خودتوت هستش نگران نباشید.

از طریق سایت آیکلود و با وارد کردن اپل آیدی میتونید گوشی قدیمی خودتون رو ساین اوت کنید.
        موفق باشید
        سلام دوست عزیز ممنونم از کمک و اطلاعات مفیدتون
        فقط در مورد فایل های تلگرام عکس فیلم اینا قبلا که گوشی اندروید داشتم تو مموری گوشی ذخیره میشد تو فولدری ب اسم تلگرام،الان میخواستم ببینم تو حافظه ایفون عکس فیلم های تلگرام مثه گوشیا اندروید ذخیره میشه یا نه؟

نظر

نوشته اصلی توسط fentyx نمایش پست ها
          سلام دوست عزیز ممنونم از کمک و اطلاعات مفیدتون
          فقط در مورد فایل های تلگرام عکس فیلم اینا قبلا که گوشی اندروید داشتم تو مموری گوشی ذخیره میشد تو فولدری ب اسم تلگرام،الان میخواستم ببینم تو حافظه ایفون عکس فیلم های تلگرام مثه گوشیا اندروید ذخیره میشه یا نه؟
          سلام. خواهش میکنم
          ذخیره میشه ولی بدون جیلبرک دسترسی به این پوشه ها امکان پذیر نیست.
          البته زمانیکه کش تلگرام رو از داخل خوده برنامه خالی میکنید مقداری از فضای گوشی آزاد میشه ولی این به اون معنی نیست که فایلها یا عکس و فیلم کاملا پاک بشه بلکه برای دیدن دوباره باید روی فیلم و عکس دوباره تاچ کنید تا دانلود بشه و بتونید اونها رو ببینید.

نظر

سلام. خواهش میکنم
            ذخیره میشه ولی بدون جیلبرک دسترسی به این پوشه ها امکان پذیر نیست.
            البته زمانیکه کش تلگرام رو از داخل خوده برنامه خالی میکنید مقداری از فضای گوشی آزاد میشه ولی این به اون معنی نیست که فایلها یا عکس و فیلم کاملا پاک بشه بلکه برای دیدن دوباره باید روی فیلم و عکس دوباره تاچ کنید تا دانلود بشه و بتونید اونها رو ببینید.
            سلام بزرگوار
            سپاس واقعا
            فقط عذر میخوام ی سوال دیگه داشتم وقتی گوشی رو خریدم اپل ایدی صاحب قبلی گوشی روش بود و چون پسووردش نداشتم نتونستم لاگ اوت کنم از قسمت ایکلود
            ولی تو قسمت اپ استور لاگ اوت کردم و با ایدی خودم لاگ شدم
            الان با این شرایط صاحب اپل ایدی قبلی که ایدیش تو قسمت ایکلود گوشی بود میتونه ب فایل های تلگرام من اذ طدیق ایدیش و ایکلود دسترسی داشته باشه و تو ایکلودش ذخیره شدن فیلم ها عکسها؟

نظر

سلام بزرگوار
              سپاس واقعا
              فقط عذر میخوام ی سوال دیگه داشتم وقتی گوشی رو خریدم اپل ایدی صاحب قبلی گوشی روش بود و چون پسووردش نداشتم نتونستم لاگ اوت کنم از قسمت ایکلود
              ولی تو قسمت اپ استور لاگ اوت کردم و با ایدی خودم لاگ شدم
              الان با این شرایط صاحب اپل ایدی قبلی که ایدیش تو قسمت ایکلود گوشی بود میتونه ب فایل های تلگرام من اذ طدیق ایدیش و ایکلود دسترسی داشته باشه و تو ایکلودش ذخیره شدن فیلم ها عکسها؟
              سلام
              دوست عزیز، مگر اپل آیدی آیکلود با اپل آیدی قسمت آیتونز فرق میکرد که نتونستید ساین اوت کنید...!؟
              داخل تنظیمات آیکلود هر قسمتی که با اپل آیدی مالک قبلی فعال باشه قابل دسترسی هستش.
              شما گزینه Find my iPhone رو میتونید خاموش و روشن کنید...!؟
              این قسمت برای ریستور کردن خیلی مهم هستش.

نظر

سلام
                دوست عزیز، مگر اپل آیدی آیکلود با اپل آیدی قسمت آیتونز فرق میکرد که نتونستید ساین اوت کنید...!؟
                داخل تنظیمات آیکلود هر قسمتی که با اپل آیدی مالک قبلی فعال باشه قابل دسترسی هستش.
                شما گزینه Find my iPhone رو میتونید خاموش و روشن کنید...!؟
                این قسمت برای ریستور کردن خیلی مهم هستش.
                سلام دوست عزیز شرمنده دیر پاسخ میدم دسترسی ب نت نداشتم
                واقعیتش دقیق یادم نیست ولی تونستم سایت اوت کنم ولی تو ستینگ ایفون قسمت ایکلود نشد
                من گوشی رو فروختم و قبلا فیند مای ایفون چک نکردم ببینم خاموش روشن میشه یا نه
                ولی یادم خاموش بود
                و چون اپل ایدی صاحب قبلی تو ایکلود بود نخواستم روشنش کنم چون فکر کردم ب خاطر نداشتن پس اپل ایدی گوشی ب مشکل بخوره
                مجداد بزرگوار عذر میخوام دیر جواب دادم و خیلی ممنونم لطف میکنید وقت میذارید کمک میکنید

نظر

سلام دوست عزیز شرمنده دیر پاسخ میدم دسترسی ب نت نداشتم
                  واقعیتش دقیق یادم نیست ولی تونستم سایت اوت کنم ولی تو ستینگ ایفون قسمت ایکلود نشد
                  من گوشی رو فروختم و قبلا فیند مای ایفون چک نکردم ببینم خاموش روشن میشه یا نه
                  ولی یادم خاموش بود
                  و چون اپل ایدی صاحب قبلی تو ایکلود بود نخواستم روشنش کنم چون فکر کردم ب خاطر نداشتن پس اپل ایدی گوشی ب مشکل بخوره
                  مجداد بزرگوار عذر میخوام دیر جواب دادم و خیلی ممنونم لطف میکنید وقت میذارید کمک میکنید
                  سلام
                  خواهش میکنم . مشکلی نیست.
                  بعد از این زمان خریدن گوشی کارکرده و دست دوم حتما به خاموش بودن گزینه Find my iPhone و ست نبودن هیچ اپل آیدی روی گوشی دقت بیشتری داشته باشید.
                  ظاهرا این بار شانس با شما یار بوده.

نظر

صبر کنید ..
                  X