اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه استفاده ازgprs ایفون روی ایپد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نحوه استفاده ازgprs ایفون روی ایپد

برنامه ای که میخوام بهتون معرفی کنم برنامه ایست جهت تبدیل ایفون به اکسس پوینت وای فای شاید قبلا معرفی شده باشه و شاید هم نه در هر صورت باتوجه به وارد شدن آیپد به بازار و محدودیتهای مدل 3g آن از قبیل میکرو سیم و غیره این روش بهترین روش برای استفاده از اینترنت gprs در ایپد شما محسوب میشه من این برنامه رو قبلا داشتم ولی کاربردی واسم نداشت تا اینکه ایپد رو خریدم و یه روز تو ماشین این کاربرد به ذهنم رسید و امتحان کردم و جواب داد.
    نام برنامه : Mywi
    قیمت : 9.99$

http://www.i-phone.ir/forums/attachm...1&d=1273315817
    نحوه کار به این صورت هست که پس از دانلود برنامه یه اسم دلخواه برای وای فای تون انتخاب میکنید بعد با آیپد شروع میکنید به سرچ تا پیذا کنه اگه خواستید میتونید پسورد هم بزارید و بعد برید تو اینترنت حالشو ببرید مارو هم دعا کنید
    لینک دانلود

چه ربطی به gprs داره؟؟!!

نظر

نوشته اصلی توسط tahab نمایش پست ها
      چه ربطی به gprs داره؟؟!!
      GPRS آیفون رو Share میکنه به صورت وایرلس با آیپد میشه از GPRS آیفون استفاده کرد

نظر

مگه با ipad 3g نمیشه رفت سیم و کوچیک میکنی میزاری داخلش

نظر

نوشته اصلی توسط soshiance نمایش پست ها
          مگه با ipad 3g نمیشه رفت سیم و کوچیک میکنی میزاری داخلش
          فعلا که ipad3g نیومده تو ایران و همه کسانی که الان دارن مدل wifi هست برای اونا گفتم

نظر

آقا يه سؤال
            وقتی که share ميکنی سرعتش خيلی کم ميشه؟

نظر

سلام
              آقاما کلی ذوق کردیم و خواستیم عاتون کنیم ولی متاسفانه همه لینک ها مردند!(Moradand!)

نظر

من این برنامه رو از سورس دیگه نصب کردم الان بعد ریست شد و بعد!
                آمن یک مشکل دارم واقعا به کمکککککک! نیاز دارم
                من حتی دگمه هوم و پاور رو به مدت ۱۵ ثانیه باهم نگه می دارم ولی از آی پد از لوگوی اپل جولوتر نمی ره و آی تیونز هم تشخیصش نمی ده! مونپم چه خالی به سرم بریزم! لطفا کمککککک!

دانلود نکنیدش!

نظر

....

نوشته اصلی توسط yazdizadeh نمایش پست ها
                  من این برنامه رو از سورس دیگه نصب کردم الان بعد ریست شد و بعد!
                  آمن یک مشکل دارم واقعا به کمکککککک! نیاز دارم
                  من حتی دگمه هوم و پاور رو به مدت ۱۵ ثانیه باهم نگه می دارم ولی از آی پد از لوگوی اپل جولوتر نمی ره و آی تیونز هم تشخیصش نمی ده! مونپم چه خالی به سرم بریزم! لطفا کمککککک!

دانلود نکنیدش!
                  شما دگمه پایین و بالا را با هم 10 ثانیه نگه دار ، وقتی خاموش شد کابل را به pc وصل کن ولی به ipad نه ، بعد دگمه هوم یا همون پایینی را نگه دار بعد کابل را وصل کن ، دگمه را ول نکن تا شکل کانکت به itunes بیاد ، حالا شما در حالت restore ipadet هستی و باید restore کن. راحت restore کن. بنده دیشب تا صبح restore کردم.
                  ویرایش توسط behzaddd : https://i-phone.ir/forums/member/26065-behzaddd در ساعت 03-08-2010, 11:56 AM

نظر

نوشته اصلی توسط yazdizadeh نمایش پست ها
                    سلام
                    آقاما کلی ذوق کردیم و خواستیم عاتون کنیم ولی متاسفانه همه لینک ها مردند!(Moradand!)
                    در سیدیا سرچ کنید هست.
                    در سورس sinfuliphonerepo.com هم نسخه کرک شده اون موجوده.

نظر

بله موجودبود! ولی وقتی ریختم دیگه روشن نشد!
                      و مثل جناب ایکس ام کا زد بنده هم بیچاره شدم! و ناچارا به ۳.۲.۱ رفتم که جیل برک نداره

نظر

تیرتر این پست رو بزارید
                        share کردن اینترنت gprs آیپد بر روی دستگاه دیگر

نظر

آقا من يك سوال داشتم. با اين usb ها كه سيمكارت ميخورند و با فيش تبديل اگر به آيپاد متصل كنيم با سيمكارت ايرانسل به اينترنت متصل ميشه يا نه؟

نظر

نوشته اصلی توسط basili نمایش پست ها
                            آقا من يك سوال داشتم. با اين usb ها كه سيمكارت ميخورند و با فيش تبديل اگر به آيپاد متصل كنيم با سيمكارت ايرانسل به اينترنت متصل ميشه يا نه؟
                            اگر يك جا ( نه دو تا تاپيك مختلف ) و در بخش مربوطه مطرح كني ، هم اين جا شلوغ نمي شه بيمرود ،خودت هم زود تر به جوابت مي رسي ، اگر به جواب درستي رسيدم براتون پ.خ مي كنم
                            موفق باشي

نظر

صبر کنید ..
                            X