اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اپگرید ایفون ۴ به ۷.۱.۱

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اپگرید ایفون ۴ به ۷.۱.۱

دوستان عزیز٬ کسی آپگرید کرده ؟ مشکل کندی و لگ اینا داره یا نداره ؟ راضی هستید یا نیستید ؟

نوشته اصلی توسط gorzdaran نمایش پست ها
    دوستان عزیز٬ کسی آپگرید کرده ؟ مشکل کندی و لگ اینا داره یا نداره ؟ راضی هستید یا نیستید ؟
    من قبلاً روی 4 داشتم نسبت به 7.0 سرعتش خیلی بهتر شده
    لگ مسلماً نداره.

نظر

لگ مسلماً نداره.
      من یک بار به ۷.۰ اپگرید کردم که اصلا راضی نبودم٬ عملکرد دستگاه اصلا خوب نبود٬ خواستم ببینم دوستانی که اپگرید کردن٬ همین احساس رو دارند یا نه

- - - - - - - - - -

لگ مسلماً نداره.
      من یک بار به ۷.۰ اپگرید کردم که اصلا راضی نبودم٬ عملکرد دستگاه اصلا خوب نبود٬ خواستم ببینم دوستانی که اپگرید کردن٬ همین احساس رو دارند یا نه

نظر

نوشته اصلی توسط gorzdaran نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

کلا برای آیفون 4 ، ورژن 7 نسبت به ورژن 6 سرعتش کمتره ، ولی خوب قابلیت هایی که داره آدم رو راضی نگه میداره ، و در کل به نظر من 7.1.1 از 7.0 بهتره .
        نگران فردایت نباش ...
        خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
        ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
        اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

کلا برای آیفون 4 ، ورژن 7 نسبت به ورژن 6 سرعتش کمتره ، ولی خوب قابلیت هایی که داره آدم رو راضی نگه میداره ، و در کل به نظر من 7.1.1 از 7.0 بهتره .
          ممنون٬ مشکل تترینگ اینترنت درست شده ؟

نظر

صبر کنید ..
          X