اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام و خسته نباشي

بنده يك ايفون ٦اس دارم تا الان تو دستم گوشيم چند بار هنگ كرده و وسيت شده و الانم تو تايپ كردن بودم و داشتم پيام ميدادم نوشتهاش از حالت عادي خارج شد و نوشتهام مثل ابرنگ شد و هنگ كرد تا گوشي را دكمه هوم و پاور گرفتم تا خاموش شد و اومد بالا چندين بار اينجوري شده مشكل از كجاست و ورژنم ٩.٣.٥ هست و از ايتونزم ريستور ميكنم و با خود گوشي هيچوقت اپديت نكردم كه بگيم مشكل از اپديته، ! مشكل از سخت افزاريش نيست ؟

نظر

• سلام. نرمافزاری هست که فقط آنتن 3G یا 4g رو انتخاب کنم؟؟
      چون من قبلا اندروید داشتم چنین نرمافزاری بود که متلا که میرفتی تو نرمافزار only 3g یا only 4g انتخاب میکردی..
      بخاطر این میگم چون انتن دهی 3g یا 4g اینجا ضعیفه خوب متقابلا گوشی به صورت خودکار از نسل دوم ینی E استفاده میکنه در ضمن اینجایی که من زندگی میکنم هم نسل 3 یا 4 هست ولی انتن دهیی ضعیفه.. ممنون میشم نرمافزارشو معرفی کنیین..

نظر

• سلام. نرمافزاری هست که فقط آنتن 3G یا 4g رو انتخاب کنم؟؟
        چون من قبلا اندروید داشتم چنین نرمافزاری بود که متلا که میرفتی تو نرمافزار only 3g یا only 4g انتخاب میکردی..
        بخاطر این میگم چون انتن دهی 3g یا 4g اینجا ضعیفه خوب متقابلا گوشی به صورت خودکار از نسل دوم ینی E استفاده میکنه در ضمن اینجایی که من زندگی میکنم هم نسل 3 یا 4 هست ولی انتن دهیی ضعیفه.. ممنون میشم نرمافزارشو معرفی کنیین..

نظر

• سلام
          دوستان گوشی یکی از دوستام مشکلی داره اینه ک همش ارور 1009 میده،auto دانلودشم خاموشه،مشکل از چیه؟

Sent from my HTC One max using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط JESTER نمایش پست ها
            سلام
            دوستان گوشی یکی از دوستام مشکلی داره اینه ک همش ارور 1009 میده،auto دانلودشم خاموشه،مشکل از چیه؟

Sent from my HTC One max using Tapatalk
            سلام
            این ارور تحریم از سوی اپل هستش ، وقتی به نت وصل میشید چون بعضی نرم افزارها دسترسی به اپ استور دارن خودبخود ارور میاد. یا باید با تغییر ای پی وارد شوید یا صبر کنید بعد از یه مدت میره.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط amirmgh نمایش پست ها
              سلام
              این ارور تحریم از سوی اپل هستش ، وقتی به نت وصل میشید چون بعضی نرم افزارها دسترسی به اپ استور دارن خودبخود ارور میاد. یا باید با تغییر ای پی وارد شوید یا صبر کنید بعد از یه مدت میره.

سلام
              اون میگه اصلا تو اپ استور نمیره برا دانلود،میگه خود به خود این ارور ظاهر میشه براش.ولی برا خود من با اینکه تو قسمت iTunes & app store گزینه app store روشنه این ارور نمیاد.

نظر

• نوشته اصلی توسط JESTER نمایش پست ها
                سلام
                اون میگه اصلا تو اپ استور نمیره برا دانلود،میگه خود به خود این ارور ظاهر میشه براش.ولی برا خود من با اینکه تو قسمت iTunes & app store گزینه app store روشنه این ارور نمیاد.
                سلام
                برای منم خودبخود میاد چون بعضی نرم افزارها تو background فعال هستن به نت وصل بشیم ارور میاد ضمن اینکه اپ استور اگر دقت کنید اپدیت بیاد رو ایکون اپ استور زده نوتیفیکشن که مثلا دوتا اپدیت دارین یعنی به محض اینکه به نت وصل بشین ممکنه ارور بیاد. امروز فعلا این ارور رفت با بعضی نت ها هست.

نظر

• سلام
                  بستن همه برنامه های باز آیفون بصورت یکجاالبته بدون جیلبریک امکان دارد

نظر

• نوشته اصلی توسط iphonehamid نمایش پست ها
                    سلام
                    بستن همه برنامه های باز آیفون بصورت یکجاالبته بدون جیلبریک امکان دارد
                    سلام
                    بله امکان دارد رو همه گوشی ها و سیستم عامل ها امکان دارد منطور یه چیزه دیگه بود.

نظر

• من تا الان چند بار این مشکل برام پیش اومده

مثلا من با سیم کارتی که روی گوشیم هست و تلگرام با اون فعال شده، روی یک گوشی دیگه یه اپلیکشین که با سیم کارت فعال میشه(مثل تلگرام یا وایبر یا هرچیز دیگه ای ) شمارمو بزنم، تمام کانتک های روی اون گوشی واسه من میاد و تمام کانتک های اون واسه من

چه کار کنم این اتفاق نیفته !!

نظر

• سلام ، چند بار واسم پيش اومده وقتي ك شارژ موبايل روي ٢٠-٥ ٪‏ هست موبايل خودش خاموش ميشه . بخامم روشنش كنم ميگه بايد بزني به شارژ . بعضي وقتا هم روشن ميشه و همونقدر شارژ داره ولي بلافاصله باز خاموش ميشه .
                        مشكل كجاست ؟!؟!؟

نظر

• سلام
                          رفقا جديدا يه مشكلي ديدم
                          داخل اپ استور قسمت اخرين اپديتهاي انجام شده وقتي رو برنامه اي كه اپديت كردم كليك ميكنم نميره تو قسمت توضيحات برنامه
                          شما هم اينجوريه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed.evil! نمایش پست ها
                            سلام
                            رفقا جديدا يه مشكلي ديدم
                            داخل اپ استور قسمت اخرين اپديتهاي انجام شده وقتي رو برنامه اي كه اپديت كردم كليك ميكنم نميره تو قسمت توضيحات برنامه
                            شما هم اينجوريه؟

سلام
                            بله برای منم بعضی وقتا اینطوری میشه

نظر

• سلام
                              من گوشي رو به ios 10 آپديت كردم
                              ولي وقتي گوشي لاك هست پيام مياد متن پيام نشون ميده تو تنظيمات notification گزينه show preview نداره تا غيرفعال كنم
                              لذفا كمك كنيد
                              ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط behzad-king نمایش پست ها
                                سلام
                                من گوشي رو به ios 10 آپديت كردم
                                ولي وقتي گوشي لاك هست پيام مياد متن پيام نشون ميده تو تنظيمات notification گزينه show preview نداره تا غيرفعال كنم
                                لذفا كمك كنيد
                                ممنون
                                گزینه show preview پایین صفحه است تو قسمت messages options. باید به سمت بالا سوایپ کنی تا ببینیش.

نظر

صبر کنید ..
                                X