اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

یک گوشی و دو اپل آی دی؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• یک گوشی و دو اپل آی دی؟؟؟

با درود بعد از اپدیت به ای او اس 7 پسورد اپ ای دی من کارنمی کنه و هر کاری می کنم ریکاوری نمیشه. آیا راهی هست که این اپ ای دی حذف بشه و از یه اپ ای دی دیگه واسه گوشیم استفاده کنم؟

سلام. یعنی چی کار نمیکنه؟ تو کدوم قسمت؟ قسمت اپ استور؟ چه اروری میده؟

ولی در کل اشکالی نداره چند اپل ای دی استفاده کنید

نظر

نوشته اصلی توسط askari050 نمایش پست ها
      سلام. یعنی چی کار نمیکنه؟ تو کدوم قسمت؟ قسمت اپ استور؟ چه اروری میده؟

ولی در کل اشکالی نداره چند اپل ای دی استفاده کنید
      میشه یه اپل آیدی دیگه بسازید ولی اپ هایی که با اپل آیدی قبلی خریدید دیگه نمیتونید نصب کنید و باید دوباره بخرید

نظر

مرسی. میگه پسوورد یا اپ ایدی اشتباست. موقع ریکاوری هم میگه یه ایمیل فرستادم که من هیچ ایميلی تو هیچ کدوم از ایمیلام وریافت نمیکنم.

نظر

مرسی. من فقط اپ مجانی از اپ استور با خود گوشی دان کردم و الان دارم استفاده میکنم. یعنی اگه هر کدوم رو پاک کنم و بخوام از ایتونز دوباره با اپ ایدی جدید بریزم رو گوشیم دیگه کار نمیکنه و باید دوباره با اپ ای دی جدید دان کنم؟؟؟مرسی

نظر

درود ، آیا میشه دواپل آی دی رو یکی کرد ؟ من دوتا اپل آی دی دارم برنامه پولی هم خریدم باهاشون اما میخوام این دو اکانت یکی بشه .
            ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط Unlock-Factory نمایش پست ها
              درود ، آیا میشه دواپل آی دی رو یکی کرد ؟ من دوتا اپل آی دی دارم برنامه پولی هم خریدم باهاشون اما میخوام این دو اکانت یکی بشه .
              ممنون
              در حالت عادی که این کار شدنی نیست
              اگر هر دو اپل آی دی مربوط به یک کشور هستند به سرویس ساپورت اپل تماس بگیرید. معمولا به خوبی کمک می کنند, البته در این مورد خاص بعید می دونم شدنی باشه
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

سلام یک اپل ایدی دارم که میخوام برای ذوگوشی استفاده کنم لطفاراهنمایم کنیدباتشکر

نظر

[QUOTE=mosafa;988866]سلام یک اپل ایدی دارم که میخوام برای ذوگوشی استفاده کنم لطفاراهنمایم کنیدباتشکر[/QUOTE

مشکلی نیست و بر روی هر دو دیوایس اکانت رو ست کنید و استفاده کنید

نظر

صبر کنید ..
                  X