اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چگونگی انتقال پوشه itunes از درایو ویندوز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چگونگی انتقال پوشه itunes از درایو ویندوز

سلام میخواستم بدونم پوشه itunes که تو درایو c داخل پوشه music هست که بک آپ خای device رو ثبت میکنه چطوری میشه انتقالش داد به درایوی غیر از c . چون فضا نداره . یعنی پیش فرض یک آپ itunes بره به درایو دیگه . داخل درایو c پوشه موزیک دیگه save نشه 'چطور؟

با سلام از ايتيونز performance بعد device بعد مسير و ميتونين تغيير بديد

نظر

نوشته اصلی توسط em3gs نمایش پست ها
      با سلام از ايتيونز performance بعد device بعد مسير و ميتونين تغيير بديد
      منظورتون از خود برنامه ایتیونز هست؟

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Reza.ziaei نمایش پست ها
        منظورتون از خود برنامه ایتیونز هست؟

بله از همون جا ميتونيد مسيرتونو جابجا كنيد براي ويندوز مسير بكاپ اگه ميخواين

For Windows XP, C:\Documents & Settings > [your username] > Application Data > Apple Computer > MobileSync > Backup

For Windows 7 & 8, C:\Users > [your username] > AppData > Roaming > Apple Computer > MobileSync > Backup

نظر

نوشته اصلی توسط em3gs نمایش پست ها
          بله از همون جا ميتونيد مسيرتونو جابجا كنيد براي ويندوز مسير بكاپ اگه ميخواين

For Windows XP, C:\Documents & Settings > [your username] > Application Data > Apple Computer > MobileSync > Backup

For Windows 7 & 8, C:\Users > [your username] > AppData > Roaming > Apple Computer > MobileSync > Backup
          درسته اما منظور من پوشه itunes هست تو music که حجمش بالاست

نظر

اگه اون پوشه ايتينوز تو my document رو ميگين كه كاتش كنين تو يه درايو ديگه مسير ذخيرشم از تو تنظيمات ايتيونز تغيير بدين.اگه منظورتون پوشه بكاپ توي درايو سي apple computer هست كه از ايتيونز نميشه تغييرش داد بايد از توي رجيستري عوض كنين مكانشو

Sent from my iPod touch using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط dark monk نمایش پست ها
              اگه اون پوشه ايتينوز تو my document رو ميگين كه كاتش كنين تو يه درايو ديگه مسير ذخيرشم از تو تنظيمات ايتيونز تغيير بدين.اگه منظورتون پوشه بكاپ توي درايو سي apple computer هست كه از ايتيونز نميشه تغييرش داد بايد از توي رجيستري عوض كنين مكانشو

منظورم پوشه itunes که داخل پوشه music ذخیره میشه 20 gig هم حجمشه . تو itunes عوض کردم مسیرشو اما باز خودش همون جای قبلی بک اپ میگیره

نظر

نبايد مشكلي باشه كاتش كنيد بعدم مسيرعوض كنين از تو ايتيونز.اگه دوباره همونجا سيو كرد اين دفعه كات كنين پوشرو بعد دكمه شيفت رو نگه دارين ايتيونزو باز كنين يه كادر مياد ادرسه لايبريريو ميخواد ادرس محل جديدو بدين

نظر

نوشته اصلی توسط dark monk نمایش پست ها
                  نبايد مشكلي باشه كاتش كنيد بعدم مسيرعوض كنين از تو ايتيونز.اگه دوباره همونجا سيو كرد اين دفعه كات كنين پوشرو بعد دكمه شيفت رو نگه دارين ايتيونزو باز كنين يه كادر مياد ادرسه لايبريريو ميخواد ادرس محل جديدو بدين

اینکارو کردم . دیگه پوشه ایتیونز داخل درایو ویندوز نمیسازه . مشکل حله دیگه؟ اگه بعدا بخوام بک اپ رو برگردونم از درایو جدید میشه ؟ اخه بعضی ها میگن بک اپ اصلی رو باید از رجیستری تغییر داد

نظر

اینکارو کردم . دیگه پوشه ایتیونز داخل درایو ویندوز نمیسازه . مشکل حله دیگه؟ اگه بعدا بخوام بک اپ رو برگردونم از درایو جدید میشه ؟ اخه بعضی ها میگن بک اپ اصلی رو باید از رجیستری تغییر داد
                    سلام
                    اون مسیری که دوستمون در پست 4 اعلام کردند برای ذخیره بک آپ های گوشی هستش که در زمان ریستور بکارتون میاد و لازم دارید
                    و اون مسیری که مد نظر شماست مربوط به برنامه ها و بازیهای نصب شده روی دیوایس هستش ، که از داخل آیتونز میتونید تغییر بدهید
                    حالا اگر محتویات پوشه iTunes از مسیر : C:\Users\Your UserName\Music\iTunes را به درایو دیگری منتقل کنید
                    باید از داخل آیتونز روی تک تک برنامه های خود کلیک راست کرده و مسیر جدید محل قرار گیری پوشه iTunes را معرفی کنید، البته اینکار در ابتدا سخت و وقت گیر به نظر میرسه... ولی برای خالی نگاهداشتن درایو C خیلی خوب هستش ( کاری که من خودم الان انجام میدم )

نظر

پس بک اپ اصلی تو درایو ویندوز میمونه . فقط پوشه itunes جابه جا میشه

نظر

بک آپ یا بک آپهای اصلی رو هم میتونید جابجا کنید... البته برای ریستور کردن باید بک آپ مورد نظرتون رو به مسیر قبلی برگردونید.

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                          بک آپ یا بک آپهای اصلی رو هم میتونید جابجا کنید... البته برای ریستور کردن باید بک آپ مورد نظرتون رو به مسیر قبلی برگردونید.
                          کار خطرناکی هست چون باید از رجیستری دستکاری بشه . بک اپهای اصلی سر جاشون باشن بهتره . اصل پوشه itunes بود که واسه من ۲۰ گیگ بود جابجاش کردم

نظر

کار خطرناکی هست چون باید از رجیستری دستکاری بشه . بک اپهای اصلی سر جاشون باشن بهتره . اصل پوشه itunes بود که واسه من ۲۰ گیگ بود جابجاش کردم

فکر نمیکنم اینطوری که شما گفتیدی کار خطــــرناکی باشه....! :-)
                            اگه فایل بک آپ رو جابجا کنید ، تو آیتونز به شما نشون نمیده که آخرین بک آپ کی گرفته شده
                            و اگر دوباره بک آپ رو برگردونید به جای اصلیش ، تو آیتونز تاریخ آخرین بک آپ نمایش داده میشه
                            در هر حال هر جور که راحت هستید.
                            موفق باشید

نظر

ممنون از شما اما واقعا راه راحتری وجود نداره؟

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                              سلام
                              اون مسیری که دوستمون در پست 4 اعلام کردند برای ذخیره بک آپ های گوشی هستش که در زمان ریستور بکارتون میاد و لازم دارید
                              و اون مسیری که مد نظر شماست مربوط به برنامه ها و بازیهای نصب شده روی دیوایس هستش ، که از داخل آیتونز میتونید تغییر بدهید
                              حالا اگر محتویات پوشه iTunes از مسیر : C:\Users\Your UserName\Music\iTunes را به درایو دیگری منتقل کنید
                              باید از داخل آیتونز روی تک تک برنامه های خود کلیک راست کرده و مسیر جدید محل قرار گیری پوشه iTunes را معرفی کنید، البته اینکار در ابتدا سخت و وقت گیر به نظر میرسه... ولی برای خالی نگاهداشتن درایو C خیلی خوب هستش ( کاری که من خودم الان انجام میدم )

نظر

صبر کنید ..
                              X