اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در دانلود از appstore

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در دانلود از appstore

جدیدا موقع دانلود از اپ استور برنامه ای که میخام دانلود کنم روی waiting می مونه و دانلود نمی شه . خیلی اعصابم رو خورد کرده شما راه حلی دارید؟ واسه شما هم اینجوریه؟

ورژن ای او اس؟اگه از ۷ بالا تره، از تو لیست purchases ببینید داره دانلود میکنه یا نه

نظر

Ios ورژن 8.1.2 از purchase ها هم روي waiting گير ميكنه ، برنامه ها رو هم اپديت نمي كنه ولي با ايتونز راديو مشكلي نداره، لطفا روزدتر كمك كنيد خيلي بهش احتياج دارم

نظر

نگفتم ازpurchase دانلود کن که! ببین تو purchase ها، اون برنامه داره دانلود میشه یا نه! همون نوار ابی گرده ببین پر میشه یا نه

نظر

نه خير پر نميشه ، يعني أصلا به ليست purchase ها أضافه نميشه، چون أصلا رمز رو هم آزم نميخاد
          اگر ميشه زودتر كمك كنيد

نظر

با چیز پی ان امتحان کردین؟

نظر

نخير ، ولي راهي بجز اون نداره؟ يني از اون استفاده نكنم

نظر

نوشته اصلی توسط hesamgta نمایش پست ها
                نخير ، ولي راهي بجز اون نداره؟ يني از اون استفاده نكنم
                راه حل مشکل همونی هست که دوستمون گفتن، از چیز پی ان استفاده کنید در مواقعی که اینطوری میشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                  راه حل مشکل همونی هست که دوستمون گفتن، از چیز پی ان استفاده کنید در مواقعی که اینطوری میشه

دوست عزیز با همون اپل ایدی و با همون اینترنت ازیک دیوایس دیگه امتحان کردم راحت دانلود میکنه
                  مشکل از کجاست ؟ حالا باید چکار کنم؟
                  (دیوایس : ایفون 5اس ios 8.1.2)
                  راستش نمیخام اطلاعاتم پاک بشه

نظر

نوشته اصلی توسط hesamgta
                    هیچ کسی توی سایت نیست؟
                    تمام برنامه ها رو از multitasking ببنديد. بريد به settings و Safari. از اونجا cache رو پاك كنيد. گوشي رو يه بار خاموش و روشن كنيد.
                    اميدوارم مشكلتون حل بشه.

نظر

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                      تمام برنامه ها رو از multitasking ببنديد. بريد به settings و Safari. از اونجا cache رو پاك كنيد. گوشي رو يه بار خاموش و روشن كنيد.
                      اميدوارم مشكلتون حل بشه.

خیلی ممنون هنوز شما جواب دادید
                      ولی انجام دادم نشد حتی ساین اوت هم شدم دوباره وارد ایدی شدم ولی فایده نداشت

نظر

دقيقا اين مشكل waiting با اين راه ها حل ميشه كه بالا من و دوستان پيشنهاد كرديم. شما همه رو امتحان كرديد و نشده.
                        واقعا خيلي عجيبه كه هنوز مشكلتون پابرجاست.
                        آخرين راه حل اينه كه تمام اطلاعاتتون رو به كامپيوتر منتقل كنيد و گوشي رو restore كنيد.
                        فكر نمي كنم راه ديگه اي باشه.

نظر

اخه مشکل همینه میخام ریستور نکنم . از توی ایتونز بخشی نیست که بشه ریست کرد گوشی رو؟

نظر

نوشته اصلی توسط hesamgta نمایش پست ها
                            اخه مشکل همینه میخام ریستور نکنم . از توی ایتونز بخشی نیست که بشه ریست کرد گوشی رو؟
                            شما مي تونيد گوشي تونو ريست كنيد. بريد به settings و general و reset. و reset all settings رو بزنيد. در اين صورت تمامي تنظيمات به تنظيمات اوليه برني گرده. محتويات گوشي اعم از نوشته ها، عكس و فيلم، كانتك ها و .... دست نخورده باقي مي مونن.

نظر

اين مشكل به خاطر سرويس دهنده ها و اينترنت ايران هستش كه ميخوان ترافيك شبانه خارج از كشور رو كم كنن و نزارن دانلود كنيم . تقريبا ١ ماهي ميشه كه شب ها فقط دانلود نميشه انجام داد اما راحت به اپ استور وصل ميشه اولش بايد با چيز پي ان بزني براي دانلود بعد ١ دقيقه قطعش كني . واقعا اين اوضاع ديونه كنندست اونا تحريم رو برداشتن خودمون شروع كرديم !!! خيلي ها اين مشكل رو دارن حتي با ايرانسل يا سرويس دهنده هاي ديگه هم نميشه مثلا ساعت ٩ تا ١٢ يا بيشتر نمي توني دانلود كني اما صبح به راحتي دانلود ميكني.

نظر

صبر کنید ..
                              X