اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کاهش بسیار شدید مصرف باتری در 4s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کاهش بسیار شدید مصرف باتری در 4s

یه راه حل خوب برای کاهش مصرف باتری در 4s به قسمت:
    برید setting/location services
    و گزینه location services را کاملا off کنید
    این کارو خودم کردم با 40 درصد باتری میتونید حد اقل 3 ساعت بازی کنید

تکراری بود

نظر

mersi

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad2012 نمایش پست ها
        یه راه حل خوب برای کاهش مصرف باتری در 4s به قسمت:
        برید setting/location services
        و گزینه location services را کاملا off کنید
        این کارو خودم کردم با 40 درصد باتری میتونید حد اقل 3 ساعت بازی کنید
        این کار رو که بکنم چه برنامه هاییم از کار میفتن؟؟برنامه های مهمن یا برنامه هایی هستن که زیاد کاربردی نیستن؟؟؟میخوام یه توضیح کامل راجع به این قضیه بهم بدید

نظر

نوشته اصلی توسط mehran gamer نمایش پست ها
          این کار رو که بکنم چه برنامه هاییم از کار میفتن؟؟برنامه های مهمن یا برنامه هایی هستن که زیاد کاربردی نیستن؟؟؟میخوام یه توضیح کامل راجع به این قضیه بهم بدید
          عزيز برنامه اي از کار نميافته....با اين کار در اصل gps شما از کار ميافته تا وقتی که دباره روشن کنيد...همين

نظر

نوشته اصلی توسط Ahmadreza.ara نمایش پست ها
            عزيز برنامه اي از کار نميافته....با اين کار در اصل gps شما از کار ميافته تا وقتی که دباره روشن کنيد...همين
            gps یعنی فقط همون نقشه دیگه؟؟؟؟اینترنت و یاهو مسنجر و .............. از کار نمیفتن؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط mehran gamer نمایش پست ها
              gps یعنی فقط همون نقشه دیگه؟؟؟؟اینترنت و یاهو مسنجر و .............. از کار نمیفتن؟؟؟؟
              به جز جی پی اس چیز دیگه ای نیست،،،،،،،من خودم الان همین کارو کردم هیچ مشکلی ندارم

نظر

میتونید به این مسیر هم برید و این گزینه رو off کنید و دوباره تست باطری رو انجام بدید چون location تو برخی شرایط نیازه:
                setting>general>location service>system services>setting time zone

نظر

نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
                  میتونید به این مسیر هم برید و این گزینه رو off کنید و دوباره تست باطری رو انجام بدید چون location تو برخی شرایط نیازه:
                  Setting>general>location service>system services>setting time zone
                  آقا شرمنده یه سوال دیگه: تست باطری رو چجوری انجام بدم ؟ لطفا راهنمایی کنید

نظر

بعد از اینکه گوشیت رو کامل شارژ کردی(اول بزار خاموش شه بعد 3 ساعت بزن تو شارژ چون معمولا میگن بعد از اینکه 100% شد از شارژ در نیارین حالا این چه جریانیه یا اصلا راسته یا دروغ ما خبر نداریم)
                    بعد شروع کن به استفاده ولی سعی کن از همه چی استفاده کنی :اینترنت...بازی...موزیک...تلفن..اس ام اس خلاصه همه جوره باهاش کار کن گوشیتم روشن بزار خاموشش نکن تا دیگه خودش برسه به مرز خاموشی اون موقع از مسیر زیر اطلاعات باطری رو چک کن:
                    setting>general>usage>battery usage
                    من آیفون4 دارم رو ورژن 5.0.1 و جیلبریک شده 1 روز و 21 ساعت با 7 ساعت کارکرد دووم اورد دیگه خاموش شد.

نظر

بعد از اینکه گوشیت رو کامل شارژ کردی(اول بزار خاموش شه بعد 3 ساعت بزن تو شارژ چون معمولا میگن بعد از اینکه 100% شد از شارژ در نیارین حالا این چه جریانیه یا اصلا راسته یا دروغ ما خبر نداریم)
                      بعد شروع کن به استفاده ولی سعی کن از همه چی استفاده کنی :اینترنت...بازی...موزیک...تلفن..اس ام اس خلاصه همه جوره باهاش کار کن گوشیتم روشن بزار خاموشش نکن تا دیگه خودش برسه به مرز خاموشی اون موقع از مسیر زیر اطلاعات باطری رو چک کن:
                      Setting>general>usage>battery usage
                      من آیفون4 دارم رو ورژن 5.0.1 و جیلبریک شده 1 روز و 21 ساعت با 7 ساعت کارکرد دووم اورد دیگه خاموش شد.
                      این کار رو تو آیپد نمیشه کرد؟
                      Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

چرا نشه این که چیز خاصی نیست چک کردن باطریه که ببینی چقدر کار میکنه.

نظر

دوستان لطف کنند پس از تست باتری در این تاپیک نتیجه رو اعلام کنند.
                          http://www.i-phone.ir/forums/thread60537.html

نظر

اين كار براي اونايي بيشتر جواب ميده كه ديتا سيم كارتشون هميشه روشن نيست و سرويس Find my iPhone هم از كار ميوفته

نظر

Setting>general>usage>battery usage
                              بايد٣ ساعت بذارمش يا به اندازه اي كه شارژش فول بشه؟ يه سؤال ديگه: همه ميدونن بازي بيشترين تأثير رو باطري رو داره براي همين بگين چقدر بازي كنيم و يه سؤال مهم تر اينه كه روزوليشنش رو رو أتون آتيك بداريم يا ببريمش تا آخرين حد روشنايي؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                              X