اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پاک کردن عکس های ریخته شده روی آیپد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پاک کردن عکس های ریخته شده روی آیپد

سلام دوستان من مدتها پیش چند تا عکس با ایتونز ریختم روی ایپدم حالا میخوام پاک کنم از طریق دستگاه که نشد با آیتونز چجوری پاک کنم ؟

ممنون میشم راهنمایی کنین

سلام
    چرا از طریق دستگاه نشد؟
    شما وقتی میری تو دست بندی مورد نظرتگوشه سمت راست بالا یه علامت فلش هست بغل دکمه ی اسلاید شو او رو بزنید بعد میشه عکس ها رو انتخاب کردبعد سمت چپ دکمهی delete روشن میشه.

نظر

یرای من نمیشه اینم عکسش
      ویرایش توسط mohammad_iPad2 : https://i-phone.ir/forums/member/70821-mohammad_ipad2 در ساعت 13-01-2012, 10:01 PM

نظر

عجیبه.چه فریموری هستید؟
        مشکلی نیست ایپد رو به کامپیوتر وصل کنید و وقتی توی ایتونز اومد به قسمت photos برید و از اون جا تیک سینک عکس اگه هست رو بردارید و دوباره بگذارید روی حالت selected folders بگذاریدش و فولدر هایی که می خواهید رو sync کنید.

نظر

4.3.3

نظر

تو آیتونز این مدلی هست اصلا اون پوشه نیست

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad_ipad2 نمایش پست ها
              4.3.3
              منم4.3.3!

نظر

شما الان اون منوی کرکره ای بغل نوشتهی "sync photos from" رو بزن و فکر کنم اون جا browes داره بعد برو فولدرتو انتخاب کن.اگه توش چند تا فولدر دیگه هست اتوتماتیک گزینه ی selected folders زیر allfolders روشن میشه.

نظر

وقتی اون گزینه روشن میشه میزنم فولدری که میخوام از کامپیوتر عکس بریزم رو نشون میده نه اونایی که تو دستگاه هست
                  ویرایش توسط mohammad_iPad2 : https://i-phone.ir/forums/member/70821-mohammad_ipad2 در ساعت 13-01-2012, 10:39 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad_ipad2 نمایش پست ها
                    وقتی اون گزینه روشن میشه میزنم فولدری که میخوام از کامپیوتر عکس بریزم رو نشون میده نه اونایی که تو دستگاه هست
                    خب طبیعی هست.شما فقط می تونید عکس ها رو از کامپیوتر دوباره از اول سینک کنید نه از ایپد به کامپیوتر بریزید.البته به جز عکس هایی که با دوربین میگیرید

نظر

فقط عکسهای camera roll از خود دستگاه قابل delet شدن هستن

نظر

فکر نکنم شما نتونی این کارو بکنی فقط برو تو photoes بعدش از بالای صفحه سمت چپ یک فلش رو به بالا هستش رو اون میزنی و بعد عکسهایی رو که نمیخواهی select میکنی و بعدش گزینه delete همین

نظر

دوست گلم شما برو توي آيتونز و بعد ديوايس وبعد picture و بعدش تيك گزينه sync عكسهات رو بردار و تمام . البته ديوايسهاي بقيه دوستان رو نميدونم ولي تمام ديوايسهايي كه من ديدم عكسها رو از داخل iphone و ipad نميشه پاك كرد ..

البته اگه جيلبريك هستي ميتوني نرم افزار photo album+ كه هنوز ورژن مجانيشو من پيدا نكردم رو نصب كني و به راحتي امكاناتي مثل delete move copy share edit رو داشته باشي

نظر

نوشته اصلی توسط mehdi_jgn نمایش پست ها
                            فکر نکنم شما نتونی این کارو بکنی فقط برو تو photoes بعدش از بالای صفحه سمت چپ یک فلش رو به بالا هستش رو اون میزنی و بعد عکسهایی رو که نمیخواهی select میکنی و بعدش گزینه delete همین
                            دوست عزیز من اینو ندارم دلیلشم نمیدونم عکسشم گزاشتم

نظر

صبر کنید ..
                            X