اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل اس ام اس آیفون 4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل اس ام اس آیفون 4

من هر کاری میکنم بتونم به یک شماره غیر از شماره هایی که توی contact گوشیم اس ام اس ارسال کنم نمیشه . خود آیفون شماره رو پاک میکنه. یعنی نمیشه که حتی به یه برنامه اس ام اس بدم.حتما باید اول تو گوشیم اون شماره رو ثبت کنم بعد ارسال کنم!لطفا کمکم کنید.

راستی گوشیم آیفون 4 وفریمور ورژن 4.3.5 هستش

نظر

نوشته اصلی توسط mjn981 نمایش پست ها
      من هر کاری میکنم بتونم به یک شماره غیر از شماره هایی که توی contact گوشیم اس ام اس ارسال کنم نمیشه . خود آیفون شماره رو پاک میکنه. یعنی نمیشه که حتی به یه برنامه اس ام اس بدم.حتما باید اول تو گوشیم اون شماره رو ثبت کنم بعد ارسال کنم!لطفا کمکم کنید.
      دوست عزیز من خودم تا حالا با چنین مشکلی روبرو نشدم و نشنیدم.اما به محضی که اطلاعی به دستم رسید خبرت میکنم.
      شما جدیدا برنامه ای چیزی نصب نکردین؟

نظر

ببینید این مشکل وقتی که شماره رو قسمت مسیج وارد میکنید هست یا اگه قسمت از phone (فلش آبی جلوی هر شماره رو بزنید تااطلاعات تماس رو نمایش بده و از اونجا send massage رو انتخاب کنید ) این کار رو انجام بدید باز هم به مشکل بر میخورید!؟!؟

نظر

من آخرین بار winterboard رو نصب کردم بعد که خودش boot شد جلبریک کردم.

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
            ببینید این مشکل وقتی که شماره رو قسمت مسیج وارد میکنید هست یا اگه قسمت از phone (فلش آبی جلوی هر شماره رو بزنید تااطلاعات تماس رو نمایش بده و از اونجا send massage رو انتخاب کنید ) این کار رو انجام بدید باز هم به مشکل بر میخورید!؟!؟
            ببینید وقتی که شماره موبایل مخاطبم رو مینویسم تا میام برم متن رو بنویسم شماره رو پاک میکنه.وقتی هم که اول متن رو مینویسم بعد میخوام شماره مخاطبم رو بهش بدم دکمه send غیر فعال میشه که باز باید بیام رو متن که بازم شماره پاک میشه.

نظر

صبر کنید ..
            X