اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

error 1015 بعد از آپدیت بیس باند

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• error 1015 بعد از آپدیت بیس باند

من طبق دستورات شما با redsnow آپدیت کردم بیسباندم رو حالا این لعنتی ارور 1015 میده-با libusb و 1015 fix انجام دادم-ولی باز هم ارور 1015-لطفا کمکم کنید از صبح تا حالا کلافم کرده

نوشته اصلی توسط greentanha نمایش پست ها
    من طبق دستورات شما با redsnow آپدیت کردم بیسباندم رو حالا این لعنتی ارور 1015 میده-با libusb و 1015 fix انجام دادم-ولی باز هم ارور 1015-لطفا کمکم کنید از صبح تا حالا کلافم کرده
    بعد از اینکه ارور 1015 داد گوشی به ریکاوری میره ..
    با برنامه iRecfo گوشی رو از این حالت خارج کنید تا بیاد بالا ..
    iRecfo,خارج شدن از حالت ریکاوری فقط با یک کلیک

Power of Creation
    www.i-Phone.ir

نظر

iRecfo.by.***ma.v1.02 رو گرفتم ولی اولش این ارور و میده copied requires dlls from your own itunes folder بعدش دیوایس و شناسایی نمیکنه...

نظر

نوشته اصلی توسط greentanha نمایش پست ها
        iRecfo.by.***ma.v1.02 رو گرفتم ولی اولش این ارور و میده copied requires dlls from your own itunes folder بعدش دیوایس و شناسایی نمیکنه...
        iRecfo رو تو مسیر زیر کپی کنید ببنید اجرا میشه یا نه ..
        البته از برنامه های دیگه مثل tinyumbrella هم میتونید واسه خارج شدن از ریکاوری استفاده کنید

Power of Creation
        www.i-Phone.ir

نظر

اوکی حل شد-06.15.00 آپ شد-دست شما درد نکنه

نظر

سلام
            من گوشیمو به 4.2.1 آپدیت کردم بسی بند رو هم به 6.15 بردم سر یه مشکله کوچیک دوباره خواستم آپدیت کنم که ارور 1015 داد هر کاری میکنم دیگه درست نمیشه ممنون میشم کمک کنید

نظر

نوشته اصلی توسط mehrdad_ نمایش پست ها
              سلام
              من گوشیمو به 4.2.1 آپدیت کردم بسی بند رو هم به 6.15 بردم سر یه مشکله کوچیک دوباره خواستم آپدیت کنم که ارور 1015 داد هر کاری میکنم دیگه درست نمیشه ممنون میشم کمک کنید
              منم همین مشکل را دارم لطفاً کمک کنید

نظر

دوستان بعد از دریافت ارور با برنامه irecfo گوشی رو از حالت ریکاوری خارج کنید !

Power of Creation
                www.i-Phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط om!d نمایش پست ها
                  دوستان بعد از دریافت ارور با برنامه irecfo گوشی رو از حالت ریکاوری خارج کنید !
                  مشکل اینکه بیرون نمیاد برنامه رو اجرا میکنم بعد از چند لحظه دوباره روی علامت آیتونز میمونه

نظر

فکر نمیکنم راهی برای این مشکل باشه 3 تا گوشی دارم ssh همه ورژن هارو هم دارم اما از ریکاوری در نمیاد

نظر

نوشته اصلی توسط king-1 نمایش پست ها
                      مشکل اینکه بیرون نمیاد برنامه رو اجرا میکنم بعد از چند لحظه دوباره روی علامت آیتونز میمونه
                      نوشته اصلی توسط platinium03 نمایش پست ها
                      فکر نمیکنم راهی برای این مشکل باشه 3 تا گوشی دارم ssh همه ورژن هارو هم دارم اما از ریکاوری در نمیاد
                      با رد اسنو ریست کن ببین جواب میده!
                      People!There is no way in the middle...

نظر

من فعلا فقط تونستم به 4.2 ریستو کنم بعد با رداسنو جیلبریک کنم فعلا رو activating گیر کرده

نظر

بازم رفت ریکاوری
                          تمام راه ها رو رفتم فکر کنم این تو بمیری دیگه از اون توبمیریها نیست
                          اپل به بادمون داد

نظر

آقا من این مشکلو تا حدودی حل کردم یعنی به 4.1 رفتم ولی هر کاری میکنم به 4.2 نمیره
                            شما Firmware 4.1 دانلود کنید بعد گوشیرو به dfu ببر بعد با برنامه iTunes فرم ور 4.1 نصب کن وقتی error 1015 گرفتی برنامه tinyumbrella-4.21.01 بازکن و رو exit recovery کلیک کن اینجوری گوشی از ریکاوری در میاد حالا با برنامه redsn0w_win_0.9.6b5_1 فرم ور 4.1 نصب کن

tinyumbrella:

http://cache.firmwareumbrella.com/do...la-4.21.01.exe

نظر

منم واقعا خسته شدم از این ارورها

نظر

صبر کنید ..
                              X