اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بهترین ورژن سیستم عامل برای مک بوکم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بهترین ورژن سیستم عامل برای مک بوکم

با سلام به دوستان عزیز مک بوک پرو مدل a1260 دارم بخاطر افزایش حجم هارد مجبور به ریختن سیستم عامل جدید شدم البته این کار را فروشنده هارد برام انجام داد اما بعد از تحویل متوجه شدم که هیچ برنامه ای را نمیتوانم بر رویش بریزم و کلا سیستم حالت کندی و گیجی دارد و بعد از هر بار اقدام نصب نرم افزار پیغام راه اندازی مجدد میدهد در ضمن بعضی از سخت افزارها مثل وب کم و بعضی دکمه های میانبر دیگر فعال نیستند لطفا کمک کنید و راهنماییم کنید ممنون از لطف شما

نوشته اصلی توسط Cadenza نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیز مک بوک پرو مدل a1260 دارم بخاطر افزایش حجم هارد مجبور به ریختن سیستم عامل جدید شدم البته این کار را فروشنده هارد برام انجام داد اما بعد از تحویل متوجه شدم که هیچ برنامه ای را نمیتوانم بر رویش بریزم و کلا سیستم حالت کندی و گیجی دارد و بعد از هر بار اقدام نصب نرم افزار پیغام راه اندازی مجدد میدهد در ضمن بعضی از سخت افزارها مثل وب کم و بعضی دکمه های میانبر دیگر فعال نیستند لطفا کمک کنید و راهنماییم کنید ممنون از لطف شما
    مدل مكبوك شما براي سال ٢٠٠٨ هست. تمامي مكبوك پرو هاي سال ٢٠٠٧ به بعد آخرين نسخه ي مك رو كه El Capitan هست ساپورت مي كنن.
    بهترين كار با توجه يه آموزش هايي كه در سايت هست، شما بايد به صورت Clean Install نسخه ي El Capitan رو روي مكبوك نصب كنيد.

نظر

ایا امکان دارد روش اینسالیشن مورد نظر را برام توضیح دهید

نظر

صبر کنید ..
      X