اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نشناختن سیم کارت در iphone 5 ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نشناختن سیم کارت در iphone 5 ؟

سلام دوستان خسته نباشید یک مشکل جدید در ایفون خودم پیدا شده سیم کارتی که 4 ماه توی گوشیم بوده الان نمیشناستش و میگه no sim در ضمن بگم نه جیلبریک دارم نه برنامه های از کرک شده نه چیز غیر قانونی در ضمن اوپراتور گوشیم asiacell هست واسه کشور عراق توی گوشی دیگه ای گذاشتم جواب دادا . ولی جای تعجی اینجاست که 5 دقیقه پیش انتن میداد اما الان میگه no sim اخه این چرا این جوری میشه ؟
    ویرایش توسط hassaz : https://i-phone.ir/forums/member/107127-hassaz در ساعت 31-05-2013, 08:17 PM

نوشته اصلی توسط hassaz نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید یک مشکل جدید در ایفون خودم پیدا شده سیم کارتی که 4 ماه توی گوشیم بوده الان نمیشناستش و میگه no sim در ضمن بگم نه جیلبریک دارم نه برنامه های از کرک شده نه چیز غیر قانونی در ضمن اوپراتور گوشیم asiacell هست واسه کشور عراق توی گوشی دیگه ای گذاشتم جواب دادا . ولی جای تعجی اینجاست که 5 دقیقه پیش انتن میداد اما الان میگه no sim اخه این چرا این جوری میشه ؟
    یه سیم کارت دیگه تو گوشیت بزار ببین همین مشکل هست!!

نظر

نه این مشکل رو نداره همراه اول گذاشتم راه افتاد ولی no serves میده چون توی کشور ایران نیستم ولی سیم کارت خودمو توی ایفون 4s گذاشتم خوند اما توی گوشیم نمیخونه اخه من 5 دقیقه پیش تماس داشتم نمیدونم چرا اینجوری شده ؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
      X