اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جلو گیری از خاموش کردن آیفون به سرقت رفته توسط سارق

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• جلو گیری از خاموش کردن آیفون به سرقت رفته توسط سارق

سلام دوستان
    هفته قبل ایفون من و دو تا از دوستانم به سرقت رفت هر سه تا ایفون رمز داشت و حتی اینترنت 3G رو دوتا از گوشیا فعال بود ولی وقتی پس زمان کوتاهی به icloud رفتم هر سه تا گوشی افلاین بودند اینطور که معلومه اقا دزده گوشی بعد از دزدین خاموش میکنه و به نظر من این یک اشکال در سیستم عامل هست که اجازه میده گوشی قبل از اینکه قفلشو باز کنی خاموش بشه
    خواستم ببینم راهی هست برای بستن این وقتی دستگه قفله ؟؟؟؟؟
    چطوری میشه این رو به اپل گزارش کرد تا بلکه در ورژن های بعدی این مشکل از بین بره ؟؟؟؟؟؟
    چون دزدا همه ی روش های پیگیری رو یاد گرفتن و سریع گوشیو خاموش میکنن
    http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...a2c6fb3740.jpg

سلام
    فکر کنم اینجا بتونید نظرات و پیشنهادات خودتون رو ارائه بدید

http://www.apple.com/feedback

نظر

خب برای مواقع اضطراری شما میتونی گوشی رو با هوم و پاور خاموش کنی که حذف اون برای کاربر مشکل آفرین میشه
      ان شا الله گوشی های شما هم زودتر پیدا بشن

نظر

نوشته اصلی توسط iMakoran نمایش پست ها
        خب برای مواقع اضطراری شما میتونی گوشی رو با هوم و پاور خاموش کنی که حذف اون برای کاربر مشکل آفرین میشه
        ان شا الله گوشی های شما هم زودتر پیدا بشن
        گوشی من که رفت و اصلا امیدی به پیدا شدنش ندارم ولی این یک باگ به حساب میاد موارد اضطراری که شما میفرمایید خیلی کم پیش میاد و میشه یک جایگزین براش ساخت

نظر

نوشته اصلی توسط Parmida73 نمایش پست ها
          گوشی من که رفت و اصلا امیدی به پیدا شدنش ندارم ولی این یک باگ به حساب میاد موارد اضطراری که شما میفرمایید خیلی کم پیش میاد و میشه یک جایگزین براش ساخت
          نه این باگ نیست موارد اضطراری مواقعی هست که نیاز بشه گوشی رو خاموش کنی و خود گوشی هنگ کرده
          حتی تولی لپ تاپها هم وقتی پاور رو چند ثانیه نگه داری سیستم خاموش میشه

نظر

سلام دوستان
            هفته قبل ایفون من و دو تا از دوستانم به سرقت رفت هر سه تا ایفون رمز داشت و حتی اینترنت 3G رو دوتا از گوشیا فعال بود ولی وقتی پس زمان کوتاهی به icloud رفتم هر سه تا گوشی افلاین بودند اینطور که معلومه اقا دزده گوشی بعد از دزدین خاموش میکنه و به نظر من این یک اشکال در سیستم عامل هست که اجازه میده گوشی قبل از اینکه قفلشو باز کنی خاموش بشه
            خواستم ببینم راهی هست برای بستن این وقتی دستگه قفله ؟؟؟؟؟
            چطوری میشه این رو به اپل گزارش کرد تا بلکه در ورژن های بعدی این مشکل از بین بره ؟؟؟؟؟؟
            چون دزدا همه ی روش های پیگیری رو یاد گرفتن و سریع گوشیو خاموش میکنن
            http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...a2c6fb3740.jpg
            صحبت شما درسته اما اگر این اجازه رو هم به سارق نده، بالاخره باتری گوشی تموم میشه دیگه. فقط احتمال پیدا کردنش از طریق این برنامه کمی بیشتر میشه. امیدوارم گوشیتون پیدا بشه.

نظر

نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
              صحبت شما درسته اما اگر این اجازه رو هم به سارق نده، بالاخره باتری گوشی تموم میشه دیگه. فقط احتمال پیدا کردنش از طریق این برنامه کمی بیشتر میشه. امیدوارم گوشیتون پیدا بشه.
              باتری طول میکشه تا تموم بشه من حدود پنج دقیقه پس از سرقت به icloud رفتم و گوشی افلاین بود یه تنظیمات واسش بزارن خوب میشه مثل کنترل ستنر و نوتیفیکیشن سنتر قابل بستن در لاک اسکرین باشه
              فقط اگه مدت کوتاهی هم گوشی باتری داشته باشه تو همین مدت میشه از طریق icloud واسش پیغام بزاری و ادرسشو واسش بفرستی و تهدید کنی تا برگردونه و.....
              کلا اپل میتونه در زمینه سرقت گوشی امنیتشو بالاتر ببره
              ویرایش توسط Parmida73 : https://i-phone.ir/forums/member/109747-parmida73 در ساعت 14-10-2014, 05:13 PM

نظر

باتری طول میکشه تا تموم بشه من حدود پنج دقیقه پس از سرقت به icloud رفتم و گوشی افلاین بود یه تنظیمات واسش بزارن خوب میشه مثل کنترل ستنر و نوتیفیکیشن سنتر قابل بستن در لاک اسکرین باشه
                فقط اگه مدت کوتاهی هم گوشی باتری داشته باشه تو همین مدت میشه از طریق icloud واسش پیغام بزاری و ادرسشو واسش بفرستی و تهدید کنی تا برگردونه و.....
                کلا اپل میتونه در زمینه سرقت گوشی امنیتشو بالاتر ببره
                دوست عزيز بهتره بجاى انتقاد از سيستم امنيتى اپل با گوشى هاى ساير برند ها هم مقايسه كنيد
                درسته گوشى هاى اندرويدى هم ممكنه همچين قابليتى با نصب نرم افزار داشته باشن ولى هيچ كدوم به پايدارى و اطمينان اپل نيست و اين برهركسى واضحه
                در اخر همين كه هميناروهم داره بايد قدر دان باشيم
                اميدوارم گوشيتون زودتر پيدا بشه
                هرچند اگه كلا گوشى رو اوراق نكنن بالاخره كه مجبورن روشن كنن چون گوشى خاموش بدرد نميخوره
                اون تيك هشدار پس از انلاين كردن گوشى رو فعال كنيد ايميل ميده اگه انلاين شه

نظر

نوشته اصلی توسط slim.shady نمایش پست ها
                  دوست عزيز بهتره بجاى انتقاد از سيستم امنيتى اپل با گوشى هاى ساير برند ها هم مقايسه كنيد
                  درسته گوشى هاى اندرويدى هم ممكنه همچين قابليتى با نصب نرم افزار داشته باشن ولى هيچ كدوم به پايدارى و اطمينان اپل نيست و اين برهركسى واضحه
                  در اخر همين كه هميناروهم داره بايد قدر دان باشيم
                  اميدوارم گوشيتون زودتر پيدا بشه
                  هرچند اگه كلا گوشى رو اوراق نكنن بالاخره كه مجبورن روشن كنن چون گوشى خاموش بدرد نميخوره
                  اون تيك هشدار پس از انلاين كردن گوشى رو فعال كنيد ايميل ميده اگه انلاين شه
                  دوست عزیز درمورد بقیه برند ها خدمتتون عرض کنم که بنده اپل رو از همه لحاظ قبول دارم و هیچوقت با برند دیگری مقایسه نمیکنم چون بقیه تو امنیت به حدی نرسیدن که بشه با اپل مقایسه کرد و سیستم امنیتی اپل رو کاملا قبول دارم چون میدونم الان اقا دزده به هیچ عنوان به اطلاعات اون گوشی دسترسی پیدا نمیکنه و حتی قابل ریستور کردن و استفاده کردن نیست تا اینجا همه چی عالیه
                  من امیدی به پیدا شدنش ندارم چون قبلاً هم یه بار ایفون ازم دزدیدن و اطمینان دارم پیگیری. اپراتور ها نتیجه نمیده چون اون گوشی دیگه. قابل استفاده نیست و کسی روش سیمکارت نمیدازه ولی. اکه قابلیت. بستن slide to power off هم در لاک اسکرین باشه امنیتش خیلی بیشتر میشه و شانس رو برای پیدا شدن گوشی رو زیاد میکنه
                  ویرایش توسط Parmida73 : https://i-phone.ir/forums/member/109747-parmida73 در ساعت 14-10-2014, 07:53 PM

نظر

اپل میتونه این کاری که شما میگی رو انجام بده اما اگه گوشی هنگ کرده باشه هم باز راه حل براش هست.مثلا ما تنظیم کنیم که اگه سه بار فلان دکمه رو بزنیم و فلان دکمه رو بگیریم خاموش یا ریبوت بشه(یعنی گرفتن اون دو تا دکمه رو هم به صورت شخصی بشه سفارش سازی کرد).همین

نظر

دوست عزیز مشکل از سیستم عامل نیست مشکل اینجاست که سارق بعد از سرقت سیم کارت ها رو دور ریخته و دیگه گوشی ها به اینترنت دسترسی نداشته و نیازی به خواموش کردن گوشی نیست متاسفانه باید بگم سارق یک ایفون دزد حرفه ای بوده که احتمالا الان یا در حال شکستن قفل گوشی هست و یا در حال اوراق کردنش شرمنده که اینقدر روک گفتم البته بازم ارزو می کنم گوشیتون هر چه سریع تر پیدا بشه

نظر

نگران نباش دوست عزیز
                        ایفون دوستم را دقیقا همینجوری دزدیدن و خاموش کردن
                        با همین سیستم پس از دو روز بالاخره از اپل برام پیام اومد که گوشی روشن شده و موقعیت دقیقشم نشان داد و با توجه به پیام تهدید و شماره ای کا داده بودم گوشی را باواسطه دو دستی برگردوند.

Sent from my iPad Air (IOS 8.0.2)

نظر

نوشته اصلی توسط iMohamad نمایش پست ها
                          اپل میتونه این کاری که شما میگی رو انجام بده اما اگه گوشی هنگ کرده باشه هم باز راه حل براش هست.مثلا ما تنظیم کنیم که اگه سه بار فلان دکمه رو بزنیم و فلان دکمه رو بگیریم خاموش یا ریبوت بشه(یعنی گرفتن اون دو تا دکمه رو هم به صورت شخصی بشه سفارش سازی کرد).همین
                          بله دوست عزیز همینطوره دارم متنشو آماده میکنم احتمالا فردا ازطریق صفحه ی feedback برای اپل ارسال میکنم ممنون از نظرتون

نوشته اصلی توسط mehrdadclip نمایش پست ها
                          دوست عزیز مشکل از سیستم عامل نیست مشکل اینجاست که سارق بعد از سرقت سیم کارت ها رو دور ریخته و دیگه گوشی ها به اینترنت دسترسی نداشته و
                          نیازی به خواموش کردن گوشی نیست متاسفانه باید بگم سارق یک ایفون دزد حرفه ای بوده که احتمالا الان یا در حال شکستن قفل گوشی هست و یا در حال اوراق کردنش شرمنده که اینقدر روک گفتم البته بازم ارزو می کنم گوشیتون هر چه سریع تر پیدا بشه
                          دوست عزیز میدونم گوشی من دیگه پیدا نمیشه برای جلوگیری از سرقت های آینده میخواهم این امکان در iOS فراهم شود ایشون حتی اکه قصد خارج کردن سیمکارت را داشته باشد تو همین مدت کوتاه میشه پیگیری کرد

نظر

نوشته اصلی توسط bigbang001 نمایش پست ها
                            نگران نباش دوست عزیز
                            ایفون دوستم را دقیقا همینجوری دزدیدن و خاموش کردن
                            با همین سیستم پس از دو روز بالاخره از اپل برام پیام اومد که گوشی روشن شده و موقعیت دقیقشم نشان داد و با توجه به پیام تهدید و شماره ای کا داده بودم گوشی را باواسطه دو دستی برگردوند.

Sent from my iPad Air (IOS 8.0.2)
                            متاسفانه من یه کار ابلهانه کردم و سیمکارتو سوزوندم الان خود دزده هم بخواهد گوشیو به نت وصل کنه نمیتونه

نظر

بالاخره هر کس بخواد ازش استفاده کنه با یه سیمکارت دیگه یا وای فای به نت وصل میشه

Sent from my iPhone 5 (IOS 8.0.2)

نظر

صبر کنید ..
                              X