اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خريد مك بوك اير بجاي ايپد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خريد مك بوك اير بجاي ايپد

سلام دوستان
    من ايپدم رو فروختم چون قديمي شده بود
    الان ميخوام پول روش بزارم و يه لپ تاپ بخرم. نظر خودم مك بوك اير 13 اينچي هستش. يه مك بوك اير با 64g هارد پيدا كردم قيمتش 2200 هستش ولي 11 اينچه
    استفاده روزمره كه از ايپد ميكردم ميخوام همين كار رو با مك بوك اير انجام. بدم. وب گردي و خوندن كتاب و اجراي يك برنامه. شايد تو 24 ساعت بايد 15 سات روشن باشد واسه كار كردن با اون برنامه باشد روشن باشه. برنامه اي مثل فايرفوكس در نظر بگيريد ولي يكمي سنگينتر
    نظر شما با اين كارهايي كه گفتم اير ميتونه جواب بده؟ يا برم لپ تاپ ويندوزي بخرم؟ مثلاً لپ تاپ hp probook 4540s كه براحتي ميشه روش هكينتاش نصب كرد. البته برنامه اي كه ميگم روي ويندوزم اجرا ميشه ولي براي تنوع تو فكر خريد مك بوك افتادم. بودجه من نهايت 2500 هستش.
    ممنون دوستان

نوشته اصلی توسط fardin9 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ايپدم رو فروختم چون قديمي شده بود
    الان ميخوام پول روش بزارم و يه لپ تاپ بخرم. نظر خودم مك بوك اير 13 اينچي هستش. يه مك بوك اير با 64g هارد پيدا كردم قيمتش 2200 هستش ولي 11 اينچه
    استفاده روزمره كه از ايپد ميكردم ميخوام همين كار رو با مك بوك اير انجام. بدم. وب گردي و خوندن كتاب و اجراي يك برنامه. شايد تو 24 ساعت بايد 15 سات روشن باشد واسه كار كردن با اون برنامه باشد روشن باشه. برنامه اي مثل فايرفوكس در نظر بگيريد ولي يكمي سنگينتر
    نظر شما با اين كارهايي كه گفتم اير ميتونه جواب بده؟ يا برم لپ تاپ ويندوزي بخرم؟ مثلاً لپ تاپ hp probook 4540s كه براحتي ميشه روش هكينتاش نصب كرد. البته برنامه اي كه ميگم روي ويندوزم اجرا ميشه ولي براي تنوع تو فكر خريد مك بوك افتادم. بودجه من نهايت 2500 هستش.
    ممنون دوستان
    والله دوست عزیز خودتون تجربه کار با ایپد رو داشتید و دیدید که چقدر کار راه اندازه
    من فقط میتونم بگم اگه کارتون درهمون حده در خرید ایر درنگ نکنید چون بسیار دم دست تر و راحتتره کار باهاش
    هم سبک تره و هم خوش دست تر
    برای انجام کارای روزانه ایپد فوق العاده ست

نظر

به هيچ عنوان لپ تاپ ويندوزى نخر ..... من خودم اير دارم و براى كاراى روزانه فوق العاده هست ... به نظر من تجربه مك روى مك بوك به هيچ عنوان قابل مقايسه با هكينتاش و اين چيزا نيست ... من خودم آيپد ٢ داشتم و فروختم اير ١١ اينچى گرفتم و راضى هستم .

نظر

خوب دوستان مدل 11 اينچ يا 13 اينچ؟
        طولاني مدت روشن باشه خراب ميشه؟

نظر

خوب دوستان مدل 11 اينچ يا 13 اينچ؟
          طولاني مدت روشن باشه خراب ميشه؟
          در استفاده ي طولاني هيچ مشكلي نخواهد بود.

نظر

نوشته اصلی توسط esc key نمایش پست ها
            در استفاده ي طولاني هيچ مشكلي نخواهد بود.
            شما 100% ميدونيد كه مشكلي براش پيش نمياد؟

مدل md223 رو پيدا كردم كه فقط 64gb حافظه داره. به قيمت 2280
            خوبه به نظر شما؟

نظر

خوبه به نظر شما؟
              دوست عزيز من مك بوك ايرم فقط زمانى كه خودم ميخوابم خاموشش ميكنم الانم ٣ ساله دارم استفاده ميكنم كوچكترين مشكلى نداشته ....
              به نظر من سعى كن ١٣ اينچ بخرى

نظر

نوشته اصلی توسط bahman2006 نمایش پست ها
                دوست عزيز من مك بوك ايرم فقط زمانى كه خودم ميخوابم خاموشش ميكنم الانم ٣ ساله دارم استفاده ميكنم كوچكترين مشكلى نداشته ....
                به نظر من سعى كن ١٣ اينچ بخرى
                13 اينچ حداقل 3100 قيمتشه. با اين پول ميشه لپ تاپ ويندوزي قوي خريد و روش لينوكس نصب كرد. نميخوام زياد پول خرج كنم.

نظر

خوبه به نظر شما؟
                  بنده خودم مدل md224 را دارم تنها تفاوتش با مدل MD223 ان هست كه هاردش ١٢٨ هستش. دو سال بنده شبانه روز از اين مكبوك كار مي كشم و بوده هفته هايي كه خاموش نشود و همچنان مانند روز اول. فقط دوست عزيز اين مدل را خريداري نكنيد ، به هيچ وجه. چون هارد ssd اين مدل مكبوك ها مشكل داشتند و امكان سوختنش هست و بايد هزينه ي زيادي پرداخت كنيد ، بنده ٥٠٠ هزار تومان براي هارد ١٢٨ دادم و ٦٤ نزديك ٥٠ هزار تومان اونوقت ارزان تر بود! الان قيمت ها زياد شده البته من از خارج برام آوردند در ايران ٢٠٠ هزار تومان گرانتر بود.
                  ویرایش توسط ESC Key : https://i-phone.ir/forums/member/169969-esc-key در ساعت 15-08-2014, 06:32 AM

نظر

سلام دوستان

اين مدل رو پيدا كردم نظرتون چيه

MD231

13.3 اينچ

1.8 Ghz

i5

128g ssd

4g ram

2400 قيمتشه
                    - - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط ESC Key نمایش پست ها
                    بنده خودم مدل md224 را دارم تنها تفاوتش با مدل MD223 ان هست كه هاردش ١٢٨ هستش. دو سال بنده شبانه روز از اين مكبوك كار مي كشم و بوده هفته هايي كه خاموش نشود و همچنان مانند روز اول. فقط دوست عزيز اين مدل را خريداري نكنيد ، به هيچ وجه. چون هارد ssd اين مدل مكبوك ها مشكل داشتند و امكان سوختنش هست و بايد هزينه ي زيادي پرداخت كنيد ، بنده ٥٠٠ هزار تومان براي هارد ١٢٨ دادم و ٦٤ نزديك ٥٠ هزار تومان اونوقت ارزان تر بود! الان قيمت ها زياد شده البته من از خارج برام آوردند در ايران ٢٠٠ هزار تومان گرانتر بود.
                    يعني زود خراب ميشه؟
                    ویرایش توسط fardin9 : https://i-phone.ir/forums/member/163091-fardin9 در ساعت 15-08-2014, 04:14 PM

نظر

دوستان اين مدل رو پيدا كردم نظرتون درباره اينم بگيد

Macbook pro 13.3

MD101

2.5 Ghz

i5

4g ram
                      500gb hard drive 5400-rpm

ممنون ميشم اگه نظرتون رو بگيد

نظر

سلام دوستان

اين مدل رو پيدا كردم نظرتون چيه

md231

13.3 اينچ

1.8 ghz

i5

128g ssd

4g ram

2400 قيمتشه
                        - - - - - - - - - -

يعني زود خراب ميشه؟
                        عزيز اين مدل استثناء بود و هارد ssd sata كه بعدش آمد مشكل بسيار بسيار كم گزارش شده.

نظر

نوشته اصلی توسط ESC Key نمایش پست ها
                          عزيز اين مدل استثناء بود و هارد ssd sata كه بعدش آمد مشكل بسيار بسيار كم گزارش شده.
                          الان بين Macbook pro MD101 و Macboom air MD231 كه مشخصات و قيمتشون رو نوشتم كدوم بهتره بخرم؟

نظر

الان بين Macbook pro MD101 و Macboom air MD231 كه مشخصات و قيمتشون رو نوشتم كدوم بهتره بخرم؟
                            عزيز اسمش هست ديگه Pro و Air شما وابسته به نيازتون انتخاب كنيد فقط مطلع باشيد MacBook Air سال ٢٠١٢ ممكن است مشكل هارد پيدا كند.

نظر

صبر کنید ..
                            X