اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سینک مجدد و حذف نشدن برنامه ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

این کاری که شما می خوای انجام بدی دوتا راه داره
    یکی این که شما اول v.p.n رو کانکت می کنی، بعد از گزینه stor , گزینه authorize رو میزنی. بعد ازت اکانت آیتونز می خواد که اکانتت رو وارد می کنی و منتظر می شی تا اتورایز تمام شه
    بعد از این کار روی اسم دیوایست کلیک راست می کنی و گزینه transfer purchase رو می زنی، بعد که کارش تمام شد خیلی راحت می تونی هر برنامه ای که خودت خواستی بدون این که برنامه قبلی هات پاک بشه نصب کنی
    راه دوم: با برنامه ifun box از منوی user application از تمام برنامه هات بک آپ بگیری و بعد از این کار همه اونها رو select کنی و داخل آیتونز بیاری تا توی سورس آیتونزت add بشه و بعد از این کار چون برنامه ها داخل سورست هست دیگه پاک نمیشه

نظر

این رو واسه دوستانی مینویسم که بعدها ممکنه با جستجو به این موضوع برسند:

i-funbox برنامه ی خوبیه، اما خیلی از برنامه هایی که من باهاش بکاپ گرفتم رو وقتی برمیگردونم دچار مشکل هستند:
      1- یا برنامه اصلا اجرا نمیشه
      2- یا اجرا میشه ولی یه سری فایلهاش بهم ریخته (مثل فایلهای گرافیکی برنامه)
      3- برنامه اجرا میشه ولی دیتا رو نشون نمیده (مثل دیوان حافظ که اجرا میشه ولی هیچ اطلاعاتی در اون نیست)
      و ...

با احتیاط کار کنید، من کلی برنامه از دست دادم، البته زیاد واسه من مهم نبود و یه جورایی شاید بهتر شد: چون من آیپد رو صرف مطالعه گرفتم و اونقدر بازی اعتیاد آور روش داشتم (من در این مورد بی جنبه هستم واقعا) که فرصت مطالعه بهم نمیداد!

الان کلا چندتا برنامه ی خیلی ساده روش دارم

یک سئوال: برنامه ای هست برای کوک پیانو به اسم : TuneLab که قیمتش 299 دلاره !!! برنامه ی خاصی هم نیست ولی نمیدونم چرا اینقدر گرونه. کسی این برنامه رو داره ؟
      یا برنامه ای مشابه واسه کوک کردن پیانو ؟
      مرسی
      ویرایش توسط arash.mehrad : https://i-phone.ir/forums/member/54703-arash-mehrad در ساعت 27-05-2011, 09:28 PM

نظر

سلام دوستان
        من همین دیروز آیپد 2 خریدم، به طرف گفتم یه 120 تایی برام برنامه ریخت (فقط آیپدمو با اکانت itunes خودش سینک کرد).
        حالا به نظر شما راحی هست که من بتونم بدون حذف برنامه هایی که این بابا برام ریخته، بتونم با اکانت itunes خودم برنامه های جدیدتر سینک کنم؟ یه بک آپی چیزی...!؟
        تاپیکو خوندم ولی اکثر مواردی که دوستان اشاره کردند برای ipad 1 هست که جیلبریک شده، حالا ipad 2 ای ها چکار کند اینجوری که یه فیلم هم نمیتونم بریزم

نظر

نوشته اصلی توسط swastika_ah نمایش پست ها
          سلام دوستان
          من همین دیروز آیپد 2 خریدم، به طرف گفتم یه 120 تایی برام برنامه ریخت (فقط آیپدمو با اکانت itunes خودش سینک کرد).
          حالا به نظر شما راحی هست که من بتونم بدون حذف برنامه هایی که این بابا برام ریخته، بتونم با اکانت itunes خودم برنامه های جدیدتر سینک کنم؟ یه بک آپی چیزی...!؟
          تاپیکو خوندم ولی اکثر مواردی که دوستان اشاره کردند برای ipad 1 هست که جیلبریک شده، حالا ipad 2 ای ها چکار کند اینجوری که یه فیلم هم نمیتونم بریزم
          دوست خوبم شما می تونید با نصب برنامه Installious 4 و استفاده از نرم افزار Ifun box براحتی برنامه های جدیدتری رو بدون حذف قبلیها و بدون استفاده از آیتیونز نصب کنید

نظر

ولی این روشی که گفتین برای وقتی هست که Ipad 2 جیلبریک شده باشه که فعلاً خبری نیست!؟
            راه دیگه ای نیست...؟

نظر

نوشته اصلی توسط soshiance نمایش پست ها
              ببين دوست عزيز نيازي نيست بري برنامه بخري برنامه هاي رو ipad خودت و استخراخ كن.
              با ifunbox (سمت چپ برنامه رو گزينه user applications كليك كن بعد از اونجا هر برنامه اي رو كه خواستي روش كليك راست كن و گزينه backup to ipa رو انتخواب كن. فايل ipa رو بهت ميده حالا ميتوني با هرچي كه دلت خواست سينك كني .
              اين مطلب و از رو تجربه ميگم يكي از دوستان به من گفت چون دستگاه جيل شده ايتونز نميتونه برنامه هارو پاك كنه يا چند تا رو پاك ميكنه منم مثل شما اون موقع داده بودن بيرون برنامه ريخته بودن .من اين كارو رو ايفون امتحان كردم و با سيستم و ايتونز خودم سينك كردم از 290 تا برنامه 10 يا 15 تاش پاك شد. حالا شما اول از برنامه ها به روشي كه گفتم backup to ipa بگير بعد با ايتونز خودت سينك كن اگرم چيزي پريد برنامه شو داري نصبش كن اصلا همچين كاري هم كه يكي از بچه ها گفت ديدي داره پاك ميكنه جداش كن انجام نده
              من ورژن 1.6 رو دانلود کردم چیزی بنام user application نداره.
              لطفا راهنمایی کنید.

نظر

صبر کنید ..
              X