اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با اینستالوس ۴

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با اینستالوس ۴

شلام دوستان من وقتی ایپدمو به ۵.۰.۱ اپدیت کردم اینستالوس ۴ که روش نصب کردم نمیتونم برنامه ای که دانلود کردم رو ازش استفاده کنم الان دارم با ایپد تایپ میکنم تو پست بعدی عکساشو براتون میزارم لطفا راهنمایی کنین

اینم عکساش

نظر

دوست عزیز؛ شاید برنامه مورد نظری که می خوايید دانلود کنید خوب کرک نشده،،،
      برنامه اینستالر رو پاک کنید و از این سورس نصب کنید:

Http://cydia.hackulo.us

نظر

برای همه نرم افزارهای دانلود شده این مشکل رو دارید ...؟
        تنظیمات اینستالوس را برای نصب اتوماتیک نرم افزارهای دانلود شده فعال کردید ...؟ ( البته شاید گزینه های اون برای آیپد فرق داشته باشه )
        ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 18-02-2012, 05:55 PM

نظر

کامل برنامه رو پاک کنید و از سورس اصلی نصب کنید

نظر

سلام

ببخشید برای اینستالوس باید آپد 2 رو جیلبریک کرد یا نه؟ بدون جیلبریک هم میشه؟ آیپدم جیلبریک نمیشه ارور میده

نظر

باید جیلبرک کرد آیپدتون رو

نظر

نوشته اصلی توسط soroushnokarizi نمایش پست ها
                ببخشید برای اینستالوس باید آپد 2 رو جیلبریک کرد یا نه؟ بدون جیلبریک هم میشه؟ آیپدم جیلبریک نمیشه ارور میده
                بايد جيلبرك بشه…

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad_iPad2 نمایش پست ها
                  شلام دوستان من وقتی ایپدمو به ۵.۰.۱ اپدیت کردم اینستالوس ۴ که روش نصب کردم نمیتونم برنامه ای که دانلود کردم رو ازش استفاده کنم الان دارم با ایپد تایپ میکنم تو پست بعدی عکساشو براتون میزارم لطفا راهنمایی کنین
                  بعضی سرورها که ازشون دانلود میکنی فایل دانلود شده رو میفرستن به این مسیر شما با ifile برید به اینجا

var>mobile>library>downloads فایلی که دانلود کردید رو میتونید اونجا پیدا کنید سپس از اونجا فایل رو انتقال بدید به این مسیر var>mobile>documents>installous>downloads سپس از ifile خارج بشید برنامه اینستالوس را باز کنید میبینید که فایل در قسمت downloads قرار گرفته حالا مثل قدیم میتونید اینستالش کنید

نظر

5.1

ميخوام سايديا رو از خود گوشي دانلود كنم لطفا راهنما ييم كنيد

نظر

نوشته اصلی توسط mahdimusic نمایش پست ها
                      ميخوام سايديا رو از خود گوشي دانلود كنم لطفا راهنما ييم كنيد
                      دوست من.سوال شما مربوط به این تایپیک نمیشود

شما نمیتوانید از داخل دستگاه اقدام به جیلبریک و نصب سیدیا کنید.

میتوانید طبق اموزش های گذاشته شده در انجمن این کار را انجام دهید.

نظر

salam man ba new ipad tebghe amuzeshaie sit jailbreak kardam va installus ro nasb kardam vali vaghti bahash download mikonam va app ro instal mikonam tu liste barnameham nemiad !!! mishe lotfan rahnamai konid

نظر

نوشته اصلی توسط ebrahimrahnama نمایش پست ها
                          salam man ba new ipad tebghe amuzeshaie sit jailbreak kardam va installus ro nasb kardam vali vaghti bahash download mikonam va app ro instal mikonam tu liste barnameham nemiad !!! Mishe lotfan rahnamai konid
                          لطفا به قوانین احترام بزارید و پارسی تایپ کنید .

نظر

صبر کنید ..
                          X