اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه تشخیص ایپد کارکرده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نحوه تشخیص ایپد کارکرده

با سلام به دوستان من یه ایپد 2 خریدم ios5 زدن احساس میکنم کارکرده باشه از کجا بدونم کارکرده است یا نه؟

تشخیصشو که والا نمیدونم
    ولی احتمالا کارکرده باشه
    چون آیپدی که با ios 5 باشه هنوز مدت زیادی از انتشارش نمیگذره و بعیده به این زودی به صورت دیفالت توی ایران اومده باشه
    اون موقع که خریدین جعبش وکیوم بود یعنی دور جعبه اصلی آیپد نایلون داشت؟
    از مغازه خریدین یا دادین سفارش از خارج؟

نظر

دوستمون درست میگن: من خیلی بعید می دونم آیپد ۲ با ورژن ۵ غیر آمریکا جای دیگه ای اومده باشه.

نظر

دوستان ، الان اپل به خیلی از مقاصد البته به جز ایران، با هزینه حمل مجانی و بدون مالیات با ا آی اس 5 آیپد رو میفرسته.

نظر

البته یادم رفت اضافه کنم، مجانی هم می تونید پشت ایپدتون رو حکاکی کنید مثلا " تقدیم به تو با عشق!".

نظر

نوشته اصلی توسط free.facebook20 نمایش پست ها
            دوستان ، الان اپل به خیلی از مقاصد البته به جز ایران، با هزینه حمل مجانی و بدون مالیات با ا آی اس 5 آیپد رو میفرسته.
            میشه منبع صحبتتون رو برامون بگین؟ حمل مجانی و بدون مالیات؟! از آمریکا؟
            ویرایش توسط moosavir : https://i-phone.ir/forums/member/33455-moosavir در ساعت 07-11-2011, 10:48 PM

نظر

بهترین راه این بود که وقتی خریدی جایی که کابل به آیپد وصل میشه رو ببینی . اگه استفاده شده بود ، کناره ها خط نازک جای خارها می افتاد
              نگران فردایت نباش ...
              خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
              ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
              اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

نوشته اصلی توسط moosavir نمایش پست ها
                میشه منبع صحبتتون رو برامون بگین؟ حمل مجانی و بدون مالیات؟! از آمریکا؟
                برای مثال روی این لینک کلیک کنید، هم پایین صفحه و هم در قدم دوم خرید یعنی بعد از انتخاب آیپد میبیند که نوشته هزینه حمل مجانی، قیمت آنلاینش با قیمت مقصد فرقی نمیکنه ولی خیالتون راحت هست که اصله و می تونید کاستومایزش کنید مثلا همونطور که اشاره کردم پشتش رو حکاکی کنید (مجانی) یا با هزینه کم کادو کنید و غیره و اگه کانکشنتون ماله آمریکا نباشه 8% مالیات رو هم نمیدیدیعنی خرید از همون کشور مقصد انجام بشه. اگه سوالی باز هم هست بفرمایید.

iPad 2 3G & Wi-Fi - Free Delivery & Engraving on iPad 2 - Apple Store (United Arab Emirates)

نظر

برای مثال روی این لینک کلیک کنید، هم پایین صفحه و هم در قدم دوم خرید یعنی بعد از انتخاب آیپد میبیند که نوشته هزینه حمل مجانی، قیمت آنلاینش با قیمت مقصد فرقی نمیکنه ولی خیالتون راحت هست که اصله و می تونید کاستومایزش کنید مثلا همونطور که اشاره کردم پشتش رو حکاکی کنید (مجانی) یا با هزینه کم کادو کنید و غیره و اگه کانکشنتون ماله آمریکا نباشه 8% مالیات رو هم نمیدیدیعنی خرید از همون کشور مقصد انجام بشه. اگه سوالی باز هم هست بفرمایید.

ipad 2 3g & wi-fi - free delivery & engraving on ipad 2 - apple store (united arab emirates)
                  عزیز جان، رقمی که تو همین لینک شما نوشته (برای وای فای ۱۶) ۲۰۹۹ درهمه، که میشه ۵۷۳ دلار. این ۱۵% بالاتر از ۴۹۹ دلار آمریکاست، پس حمل رایگان و بی مالیات نیست دوست عزیز!

نظر

ipad 2 3g & wi-fi - free delivery & engraving on ipad 2 - apple store (united arab emirates)
                    لینک دوستمون نشون میده که احتمالاً تو دوبی هم آیپد ۲ با ورژن ۵ اومده، بنابراین من نظرم رو پس می گیرم. ممنون.

نظر

نوشته اصلی توسط moosavir نمایش پست ها
                      عزیز جان، رقمی که تو همین لینک شما نوشته (برای وای فای ۱۶) ۲۰۹۹ درهمه، که میشه ۵۷۳ دلار. این ۱۵% بالاتر از ۴۹۹ دلار آمریکاست، پس حمل رایگان و بی مالیات نیست دوست عزیز!
                      رفرنس ادعای من ، ادعای خود اپل هست :
                      یعنی قید کرده حمل مجانیه. پس مجانیه ،درسته؟ موقع پرداخت ، که خود من 45 روز پیش خریدم ، مالیات هم کم نشد. پس مالیات هم نمیگیرن. ولی اینکه توی نرخ تبدیل دلار و درهم ، نرخ تسعیر رو چند حساب می کنن رو با صحبتهای شما موافقم، از آمریکا گرونتر در میاد.

نظر

من در مورد هزینه ارسال بگم که هم مجانی هست که ۱ هفته طول میکشه هم پیشتاز داره که ۲-۳ روزه میرسه که اونم ۴$ بیشتر نیست ولی در حالت عادی مجانی هست اینو خودم تجربه کردم از کانادا !
                        البته میدنم خودمم تو جمع شما دوستان که سرگرم مضوع فرعی شدین وارد شدم ولی کلا بحث تاپیک یک چیز دیگست!
                        دوست عزیز شما وقتی گرفتی جعبه از وکیومش در اومده بوده یا نه ؟ این خودش اولین قدمه دومش سیمتو usb رو چک کن یا باید باز شده باشه یا غیر اصل باشه کسی که بخواد ایپد دست۲ رو به عنوان نو بنداره اونم عوض میکنه!
                        سوم که فکر کنم بشه با سریال نامبر هفته تولید رو بدست اورد حداقل برای ایفونو میشد ولی من یادم نیست چه جوری بود حتما برای ایپد شما هم هم چین چیزی هست !
                        ---------------------------------------
                        بفرما اینم تشخیص تاریخ تولید
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread45486.html
                        ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 07-11-2011, 11:57 PM

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                          من در مورد هزینه ارسال بگم که هم مجانی هست که ۱ هفته طول میکشه هم پیشتاز داره که ۲-۳ روزه میرسه که اونم ۴$ بیشتر نیست ولی در حالت عادی مجانی هست اینو خودم تجربه کردم از کانادا !
                          البته میدنم خودمم تو جمع شما دوستان که سرگرم مضوع فرعی شدین وارد شدم ولی کلا بحث تاپیک یک چیز دیگست!
                          دوست عزیز شما وقتی گرفتی جعبه از وکیومش در اومده بوده یا نه ؟ این خودش اولین قدمه دومش سیمتو usb رو چک کن یا باید باز شده باشه یا غیر اصل باشه کسی که بخواد ایپد دست۲ رو به عنوان نو بنداره اونم عوض میکنه!
                          سوم که فکر کنم بشه با سریال نامبر هفته تولید رو بدست اورد حداقل برای ایفونو میشد ولی من یادم نیست چه جوری بود حتما برای ایپد شما هم هم چین چیزی هست !
                          حق با دوستمونه. سریال نامبر دستگاهتو بنویس من بهت بگم هفته ی ساختش چی بوده و ورژن ۵ اوریجیناله یا بعدا نصب شده. این بهترین راه حله.

نظر

نوشته اصلی توسط rmshandi نمایش پست ها
                            حق با دوستمونه. سریال نامبر دستگاهتو بنویس من بهت بگم هفته ی ساختش چی بوده و ورژن ۵ اوریجیناله یا بعدا نصب شده. این بهترین راه حله.
                            dlxg74kedfj3

نظر

حدسمون درست بود:
                              [ATTACH]6245[/ATTACH]
                              دستگاهتون ساخت هفته ی ۳۳ یعنی آگوسته، و قطعاً ۴.۳.۳ یا ۴.۳.۴ بوده، و بعدا به ورژن ۵ آپگرید شده. متأسفم.

نظر

صبر کنید ..
                              X