اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط chem30 نمایش پست ها
    یعنی اگه نرم افزاری با idmدانلود کنم و با ایتونز نصب کنم نصب میشه؟
    کرش نمیکنه؟
    ودر لیست اپ های اکانت اپلم ثبت میشه؟
    خير دوست عزيز.
    براي اينكه برنامه اي جزو برنامه هاي اكانتتون باشه بايد با آيتيونز نصب شده بر روي كامپيوتر و يا اپ استور گوشي نصب كنيد.
    برنامه اي كه با idm دانلود كنيد اصلا روي گوشي تون نصب نمي شه مگر اينكه جيلبرك كرده باشيد. كه اونم مشكلات خودش رو داره.

نظر

• نوشته اصلی توسط chem30 نمایش پست ها
      یعنی اگه نرم افزاری با idmدانلود کنم و با ایتونز نصب کنم نصب میشه؟
      کرش نمیکنه؟
      ودر لیست اپ های اکانت اپلم ثبت میشه؟
      همین طور ممنون میشم چند تا از حالت های لمسی این گوشی رو بهم بگید
      راستی برنامه ای که به جای دکمه هوم نصب میشه اسمش چیه؟ نیاز به جلیبریک داره؟
      اسم اون قابليت Assistive touch هست و از آدرس زير فعال مي شه.

Settings/ general/ accessibility/ Assistivetouch

نظر

• سلام دوستان. من یه آیفون 6 تازه گرفتم داشت آپدیت می شد تا نصفه رفته بود که شارژش تموم شد. یه چند روزی دست و پا شکسته کار می کرد تا اینکه از دیروز که روشن می کنم صفحه ام اینطوری شده و بالا نمیاد

وصل می کنم به آیتیونز restore رو می زنم آیکون اپل میاد تا نصفه می ره دوباره قطع می شه این تصویر بالایی میاد. چه بلایی سرش اومده ؟ چکار باید بکنم؟ ممنون
        ویرایش توسط arash33 : https://i-phone.ir/forums/member/194165-arash33 در ساعت 31-03-2016, 10:54 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط arash33 نمایش پست ها
          سلام دوستان. من یه آیفون 6 تازه گرفتم داشت آپدیت می شد تا نصفه رفته بود که شارژش تموم شد. یه چند روزی دست و پا شکسته کار می کرد تا اینکه از دیروز که روشن می کنم صفحه ام اینطوری شده و بالا نمیاد

وصل می کنم به آیتیونز restore رو می زنم آیکون اپل میاد تا نصفه می ره دوباره قطع می شه این تصویر بالایی میاد. چه بلایی سرش اومده ؟ چکار باید بکنم؟ ممنون
          سلام دوست عزیز.
          ابتدا گوشی رو ببرید به حالت dfu و سپس اقدام به ریستور کنید
          ویرایش توسط fravahar7737 : https://i-phone.ir/forums/member/61511-fravahar7737 در ساعت 31-03-2016, 11:04 PM
          … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• با عرض سلام خدمت دوستان عزیزم

مشکلی برام پیش اومده دوستان.... چند وقت پیش گوشیم ( 6) از دستم از ارتفاع افتاد و خب دور گوشی چند جایی دچار تو رفتگی و خراش شد.... حالا از اون به بعد وای فای گوشی مشکل پیدا کرده... یعنی حتما باید تو فاصله یکی دو متری مودم باشم تا اون رو پیدا کنه و متصل بشه یه جورایی تو انتن گیری مودم ضعیف شده....
            میخواستم بدونم کسی مشکل مشابه پیش اومده براش؟
            تو رفتگی قاب دور گوشی میتونه دلیلش باشه؟ یعنی انتن وای فای گوشی رو قاب دور گوشی باشه و حالا بهش اسیب وارد شده باشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alimt699 نمایش پست ها
              با عرض سلام خدمت دوستان عزیزم

مشکلی برام پیش اومده دوستان.... چند وقت پیش گوشیم ( 6) از دستم از ارتفاع افتاد و خب دور گوشی چند جایی دچار تو رفتگی و خراش شد.... حالا از اون به بعد وای فای گوشی مشکل پیدا کرده... یعنی حتما باید تو فاصله یکی دو متری مودم باشم تا اون رو پیدا کنه و متصل بشه یه جورایی تو انتن گیری مودم ضعیف شده....
              میخواستم بدونم کسی مشکل مشابه پیش اومده براش؟
              تو رفتگی قاب دور گوشی میتونه دلیلش باشه؟ یعنی انتن وای فای گوشی رو قاب دور گوشی باشه و حالا بهش اسیب وارد شده باشه؟
              بله دوست عزيز. بدنه ي گوشي به عنوان آنتن كار مي كنه. هم براي سيمكارت و هم براي وايفاي. به خاطر همين هم هست كه با نوار پلاستيكي از هم جدا شده اند. متاسفانه شما هم مجبور هستيد براي رفع مشكل، قاب گوشي رو تعويض بفرماييد.

نظر

• با سلام و تبریک عید باستانی

می خواستم بدونم بازی که 2 گیگ حجم دانلودش در appstore معرفی شده حدودا چقدر جا در گوشی میگیره ؟

ممنون اگر راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط doose.man83 نمایش پست ها
                  با سلام و تبریک عید باستانی

می خواستم بدونم بازی که 2 گیگ حجم دانلودش در appstore معرفی شده حدودا چقدر جا در گوشی میگیره ؟

ممنون اگر راهنمایی کنید

نظر

• سلام
                    چطوری میتونم اهنگ هایی که با idownloader
                    دانلود کردم و الان تو گوشی هست به کامپیوتر انتقال بدم
                    ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط lilolil نمایش پست ها
                      سلام
                      چطوری میتونم اهنگ هایی که با idownloader
                      دانلود کردم و الان تو گوشی هست به کامپیوتر انتقال بدم
                      ممنون

با آيتونز
                      قسمت پايين app ليست برنامه هايي كه اجازه دسترسي مستقيم به محتوا دارن مياره ميتونين اونجا انتقال بدين

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk by Javad

نظر

• نوشته اصلی توسط srx190d نمایش پست ها
                        با آيتونز
                        قسمت پايين app ليست برنامه هايي كه اجازه دسترسي مستقيم به محتوا دارن مياره ميتونين اونجا انتقال بدين

ممنون از پاسخ
                        میشه یخورده بیشتر راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط lilolil نمایش پست ها
                          ممنون از پاسخ
                          میشه یخورده بیشتر راهنمایی کنید

متاسفانه پست سيستم نيستم
                          ولي ايتونز رو كه باز كردين همون صفحه اپ ها كه تعداد صفحات رو هم مياره
                          پايين تر كه برين ليست نرم افزار هايي كه دسترسي به محتواي ذخيره شده گوشي رو دارن مثل نرم افزار هاي دانلود هست كه ميتونين برين داخلش و فايلها رو جابه جا كنين

نظر

متاسفانه پست سيستم نيستم
                            پايين تر كه برين ليست نرم افزار هايي كه دسترسي به محتواي ذخيره شده گوشي رو دارن مثل نرم افزار هاي دانلود هست كه ميتونين برين داخلش و فايلها رو جابه جا كنين

دوست من این امکان برداشته شده و دیگه نمیشه تو ورژن های جدید آی او اس ۹ اینکارو انجام داد. دسترسی به فایل های اپلیکیشن ها٬ دیگه مقدور نیست

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط srx190d نمایش پست ها
                            متاسفانه پست سيستم نيستم

دوست من این امکان برداشته شده و دیگه نمیشه تو ورژن های جدید آی او اس ۹ اینکارو انجام داد. دسترسی به فایل های اپلیکیشن ها٬ دیگه مقدور نیست

نظر

• همين چند روز پيش فايل دانلود شده روزنامه رو برداشتم

نظر

همين چند روز پيش فايل دانلود شده روزنامه رو برداشتم
                                اپ هاي خاص
                                مثل دانلودر ها

نظر

صبر کنید ..
                                X