اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ريستارت شدن و صفحه ي ابي!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ريستارت شدن و صفحه ي ابي!!

من ديروز به ٨ اپديت كردم و الان هم راضيم و همه چي خوووبه
    ولي داشتم فولدر بندي ميكردم كه يهو رستارت شد و براي چند ثانيه صفحه ي ابي اووووووووووومد!!
    من از خود دستگاه اپديت كردم و جيلبريك نبودم
    تا حالا حدود ٩-١٠ نفر اين مشكل رو داااااشتن!!
    ماجرا چيه دوستان لطفا كمك

نوشته اصلی توسط iSMRB نمایش پست ها
    من ديروز به ٨ اپديت كردم و الان هم راضيم و همه چي خوووبه
    ولي داشتم فولدر بندي ميكردم كه يهو رستارت شد و براي چند ثانيه صفحه ي ابي اووووووووووومد!!
    من از خود دستگاه اپديت كردم و جيلبريك نبودم
    تا حالا حدود ٩-١٠ نفر اين مشكل رو داااااشتن!!
    ماجرا چيه دوستان لطفا كمك
    احتمال ميدم به خاطر تداخل و عدم به روز رساني اپليكشن هايي باشه كه در حال حاضر رو ي ديوايستون نصب داريدو با فريمور شما سازگاري ندارند.لينكي كه براتون ميزارم رو مطالعه بفرماييد.جاي نگراني نيست.
    iPhone 5S Problems and How to Fix Them (Even the Blue Screen of Death) | Digital Trends

نظر

خيلي از دوستان چنين مشكلي داشتند و خيلي از دوستان اين قضيه را نگران كننده مي دانند و احتمال مي دهند كه اشكال سخت افزاري باشه...

در چندين فروم ايراني هم خوندم كه دهان به دهان چرخيده و گفته شده كه بايد فاتحه ديوايستون رو بخونيد؛ اما من هم مثل اين دوستمون نظرم به اينه كه چنين مشكلي سخت افزاري نيست و چون جديدا همگاني شده (تقريبا) بايد اشكال در نرم افزار باشه... چون اين مشكل معمولا در استفاده از برخي قسمت ها مثل Safari پيش مياد...

به نظرم جاي نگراني نداره و احتمالا با بروزرساني جديد مشكل برطرف خواهد شد.

نظر

این مشکل روی ایپد ایر هم بود که دیروز با یکی از دوستان توی همین انجمن داشتیم صحبت میکردیم ، این مشکل از ای او اس 8 است چون اون یکی عزیزی که این مشکل رو داشتن ریستور کردن و ای او اسشون رو به 7.1.2 برگردوندن مشکلشون برطرف شد مثل اینکه !

نظر

البته من فكر مي كنم مشكل اساسي از 64 بيت بودن ديوايس هاست... چون اين اتفاق در 99 درصد موارد در گوشي iPhone 5s و همينطور iPad Air اتفاق ميفته.

بيشتر سايت هاي خارجي و همينطور سايتي كه دوستمون معرفي كردند مشكل را همين قضيه مي دونستند:

There’s a theory that the iPhone 5S is afflicted because it has a 64-bit processor trying to run 32-bit software (it’s the first 64-bit phone). Developers are already updating apps to work with the new processor more fluidly and Apple will likely release an update to fix it at some point, but in the meantime there’s no solution, only workarounds that have worked for some people.

نظر

الان به نظرتون نگه داريم ٨ رو يا دان گريد كنم ؟ اگه مشكل صفحه آبي همين طوري تكرار شه ايرادي واسه سخت افزار پيش مياد ؟
            آخه ميخوام آيپدم بره سرويس ممنون ميشم اگه كسايي اطلاعاتي دارن بگن

نظر

نوشته اصلی توسط Artaherzadeh نمایش پست ها
              الان به نظرتون نگه داريم ٨ رو يا دان گريد كنم ؟ اگه مشكل صفحه آبي همين طوري تكرار شه ايرادي واسه سخت افزار پيش مياد ؟
              آخه ميخوام آيپدم بره سرويس ممنون ميشم اگه كسايي اطلاعاتي دارن بگن
              مدل آيپدتون رو بفرماييد...

نظر

نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
                من معذرت میخوام ولی خودم رو قاتی این ماجرا کنم :دی

من ایپد ایر دارم و فقط و فقط با چند تا نرم افزار و یا بازی هست که این اتفاق برام میافته احتمالا این افراد هم همینطوری باشن

ولی خب اون اپ ها و یا بازی ها اهمیت زیادی داره و حتما باید استفاده کرد اینطوری نمیشه

اگه دان گرید کنیم برطرف میشه ؟ یا دیگه صدمه خودش رو زده ؟ اصن بالاخره این روی سخت افزار تاثیر گذاشته یا همونطور که خودم فکر میکنم نرم افزاریه ؟

نظر

ايپر اير واي فاي
                  از وقتي اپگريد كردم تو سافاري اپ استور ريل رسينگ و چند جا ديگه صفحه ابي مياد بعده يه مدت بازي
                  به اپل گفتم ميگه مشكل سخت افزاره و چون با ايتونز آپگريد كردي اين مشكل بوجود اومده و سريع ببر سرويس
                  تو بعضي فروم ها نوشتن كه آيپد ميسوزه و روشن نمي شه ديگه يه سال نشده خريدم اولين مشكله كه تا حالا داشته باتريش حتي ١٤ ساعت كار ميده
                  حالا زنگ زدم دبي گفت گارانتي داري بفرست واسه تعويض با نو حالا نميدونم ميترسم مشكل سخت افزاري پيش اومده باشه بخاطر او اس ٨ بعدا بدتر شه

- - - - - - - - - -

اين بلو اسكرين به سخت افزار الان اسيب زده مگه ؟ اسيب چي ؟

نظر

نوشته اصلی توسط علیــــرضا نمایش پست ها
                    من معذرت میخوام ولی خودم رو قاتی این ماجرا کنم :دی

من ایپد ایر دارم و فقط و فقط با چند تا نرم افزار و یا بازی هست که این اتفاق برام میافته احتمالا این افراد هم همینطوری باشن

ولی خب اون اپ ها و یا بازی ها اهمیت زیادی داره و حتما باید استفاده کرد اینطوری نمیشه

اگه دان گرید کنیم برطرف میشه ؟ یا دیگه صدمه خودش رو زده ؟ اصن بالاخره این روی سخت افزار تاثیر گذاشته یا همونطور که خودم فکر میکنم نرم افزاریه ؟
                    ايپر اير واي فاي
                    از وقتي اپگريد كردم تو سافاري اپ استور ريل رسينگ و چند جا ديگه صفحه ابي مياد بعده يه مدت بازي
                    به اپل گفتم ميگه مشكل سخت افزاره و چون با ايتونز آپگريد كردي اين مشكل بوجود اومده و سريع ببر سرويس
                    تو بعضي فروم ها نوشتن كه آيپد ميسوزه و روشن نمي شه ديگه يه سال نشده خريدم اولين مشكله كه تا حالا داشته باتريش حتي ١٤ ساعت كار ميده
                    حالا زنگ زدم دبي گفت گارانتي داري بفرست واسه تعويض با نو حالا نميدونم ميترسم مشكل سخت افزاري پيش اومده باشه بخاطر او اس ٨ بعدا بدتر شه
                    همانطور كه بالاتر هم گفتم اين مشكل به احتمال خيلي زياد به خاطر ناسازگار بودن برخي برنامه ها (و احتمالا باگ) با 64 بيت بودن ديوايس هاست و باز هم [با احتمال بسيار زياد] سخت افزاري نيست و احتمالا مشكل را اپل نرم افزاري حل خواهد كرد.
                    نمي دونم به كدوم اپل زنگ زديد و مستقيما گفته شده كه:

ولي خيلي بعيده كه مشكلي ايجاد كنه...

نظر

همانطور كه بالاتر هم گفتم اين مشكل به احتمال خيلي زياد به خاطر ناسازگار بودن برخي برنامه ها (و احتمالا باگ) با 64 بيت بودن ديوايس هاست و باز هم [با احتمال بسيار زياد] سخت افزاري نيست و احتمالا مشكل را اپل نرم افزاري حل خواهد كرد.
                      نمي دونم به كدوم اپل زنگ زديد و مستقيما گفته شده كه:

ولي خيلي بعيده كه مشكلي ايجاد كنه...
                      خوده اپل اون قسمت ساپورت سرويسش
                      يعني ٧.١ كنم الان ؟ پس اين كه گفتش با ايتونز ريستور كني خراب ميشه هم الكي بود ?
                      پس سرويس نميخواد ؟
                      خدا كنه اينطور باشه معمولا چقدر زمان ميبره تا اپل اپديت بده ؟ اگه تمام برنامه هامو آپديت كنم كه با ٨ سازگار شن مشكل حل ميشه نه ؟
                      ویرایش توسط Artaherzadeh : https://i-phone.ir/forums/member/174711-artaherzadeh در ساعت 21-09-2014, 05:30 PM

نظر

نوشته اصلی توسط artaherzadeh نمایش پست ها
                        خوده اپل اون قسمت ساپورت سرويسش
                        يعني ٧.١ كنم الان ؟ پس اين كه گفتش با ايتونز ريستور كني خراب ميشه هم الكي بود ?
                        پس سرويس نميخواد ؟
                        خدا كنه اينطور باشه معمولا چقدر زمان ميبره تا اپل اپديت بده ؟ اگه تمام برنامه هامو آپديت كنم كه با ٨ سازگار شن مشكل حل ميشه نه ؟
                        من متوجه نميشم!
                        يكي اينكه شما الان بعيده بتونيد دانگريد كنيد به 7.1 و دوم اينكه اگه شما يعني چي با آيتونز ريستور كني خراب ميشه؟! قراره با چي ريستور كني پس با آيتونز نكني؟! :o
                        اگه برات زحمت نيست اون قسمت ساپورت سرويس اپل كه چنين حرفي را زده اپل برامون لينك بذار ببينم چي بوده!

نظر

من متوجه نميشم!
                          يكي اينكه شما الان بعيده بتونيد دانگريد كنيد به 7.1 و دوم اينكه اگه شما يعني چي با آيتونز ريستور كني خراب ميشه؟! قراره با چي ريستور كني پس با آيتونز نكني؟! :o
                          اگه برات زحمت نيست اون قسمت ساپورت سرويس اپل كه چنين حرفي را زده اپل برامون لينك بذار ببينم چي بوده!
                          من صبح چت كردم با پشتيباني اپل يه يه ساعتي بعد گفت restore as new زدي گفتم آره ديگه از آيتونز آپديت ٨ رو گرفتم بعد خودش از طريق آيتونز آپديت كرد بعد اين صفحه آبي چندبار اومد منم اومدم واسه حل شدنش دوباره از خوده آيتونز ريستور كردم اما هنوز تست نكردم كه خرابه يا نه
                          گفتش كه وقتي ريستور ميزني يا بايد ابري دانلود ميكردي ورژن ٨ رو اما از ايتونز نصب كردي ورژن ٨ رو احتمال خيلي زيا نصب از ريستور باعث خرابي هاردوار ميشه، صفحه آبي نشون دهنده مشكل سخت افزاريه حتما واسه سيستم مشكل هست سريعا ببر سرويس

دقيقا همينارو گفت

- - - - - - - - - -

در كل گفت نصب از طريق ايتونز باعث ميشه كه سحت افزار خراب بشه و نبايد ريستور ميكردي

نظر

ايپر اير واي فاي

- - - - - - - - - -

اين بلو اسكرين به سخت افزار الان اسيب زده مگه ؟ اسيب چي ؟
                            الان دوباره یه چیز جدید و جالب پیش اومد !!
                            من با سافاری مشکل ندارم ولی با ریل ریسینگ دارم !!
                            بعد شما زنگ زدید ، بهتون گفتن که چون با ایتونز اپگرید کردید اینطوری شده
                            مگه به غیر از ای تونز و خود دستگاه میشه با روش دیگه ای اپدیت کرد ؟ منظورش رو متوجه نمیشم من

نظر

من صبح چت كردم با پشتيباني اپل يه يه ساعتي بعد گفت restore as new زدي گفتم آره ديگه از آيتونز آپديت ٨ رو گرفتم بعد خودش از طريق آيتونز آپديت كرد بعد اين صفحه آبي چندبار اومد منم اومدم واسه حل شدنش دوباره از خوده آيتونز ريستور كردم اما هنوز تست نكردم كه خرابه يا نه
                              گفتش كه وقتي ريستور ميزني يا بايد ابري دانلود ميكردي ورژن ٨ رو اما از ايتونز نصب كردي ورژن ٨ رو احتمال خيلي زيا نصب از ريستور باعث خرابي هاردوار ميشه، صفحه آبي نشون دهنده مشكل سخت افزاريه حتما واسه سيستم مشكل هست سريعا ببر سرويس

دقيقا همينارو گفت

- - - - - - - - - -

در كل گفت نصب از طريق ايتونز باعث ميشه كه سحت افزار خراب بشه و نبايد ريستور ميكردي
                              خب من با خود دستگاه اپدیت میکنم
                              ولی توی همون بازی ای که شما مشکل دارید منم دارم
                              اصلا این ها به کنار ،چرا چند نفر این مشکل رو دارن ؟ یه کار کنن درست شه دیگه
                              نمیشه که بزنن سخت افزار رو بترکونن عین خیالشون هم نباشه

نظر

صبر کنید ..
                              X