اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش فعال کردن multitasking و background در ipod 2g

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش فعال کردن multitasking و background در ipod 2g

خب یکی از مشکلات خیلی ها از جمله خودم فعال کردن multitasking - background و درصد باتری بعد از جیلبریک کردن آی پاد 2 جی در خس4 است . بالاخره بعد از ور رفتن فراوان با آی پادم و گشتن در سایت های خارجی تونستم مولتی تسکینگ و background رو فعال کنم . اما ان کار چند مشکل داره
    1- نمی تونی مولتی تسکینگ و بک گروند رو جدا جدا فعال کنی . یعنی هر دو تا با هم فعال می شه
    2- سرعتت در مواقعی که چند تا برنامه باز هستند کمی پایین می یاد ولی اونقدری نیست که مشکلتی برات فراهم کنه( با در نظر گرفتن این که background هم فعاله)

شرایط:
    خب تنها شرط این کار اینکه که آی پادت رو با jailbreak me جیلبریک کرده باشی . و اصلا مهم نیست که آی پادت mc مدل باشه یا نباشه

مراحل:

1- به cydia بروید
    2-گزینه ی mange رو زده و از آن جا به قسمت sources بروید
    3-سورس modmyi رو انتخاب کنید
    4- در قسمت I بگردید و پکیج itouch 2G Enable Multitatasking رو انتخاب کنید و آن را در آی پاد خود نصب کنید
    5- بعد از دانلود شدن پک دکمه ی home را بزنید به صفحه ی آی پاد خود رفته و می بینید برنامه ی WinterBoard اضافه شد . آن را انتخاب کنید
    6- حالا گزینه ی Select Themes رو بزنید و سپس گزینه ی اول یعنی ios4 Multitasking and Ho
    را انتخاب کنید . توجه کنید با انتخاب هر گزینه ی دیگر سرعت آی پاد شما بسیار پایین می آید.روی گزینه ی WinterBoard کلیک کرده و سپس گزینه ی Respring رو آنتخاب کنید
    7- تمام حالا مولتی تسکینگ و صفحه پشت آی پاد شما فعال است

فقط دوستان هر کسی هر روش دیگری بلده توی همین تاپیک بگه تا همه اش استفاده کنیم
    ویرایش توسط princedarkness : https://i-phone.ir/forums/member/20907-princedarkness در ساعت 12-12-2010, 06:16 PM

به نظر من White Label هم فعال كنيد

نظر

برنامه Ztoggle رو از سیدیا نصب کنید و به راحتی این 2 گزینه رو فعال یا غیر فعال کنید

Power of Creation
      www.i-Phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط om!d نمایش پست ها
        برنامه ztoggle رو از سیدیا نصب کنید و به راحتی این 2 گزینه رو فعال یا غیر فعال کنید
        میشه دقیق توضیح بدید چجوری؟

نظر

نوشته اصلی توسط dark monk نمایش پست ها
          میشه دقیق توضیح بدید چجوری؟
          شما نصب کن و برنامه رو اجرا کن میفهمی
          فقط 2 تا دکمه on/off داره,همین

Power of Creation
          www.i-Phone.ir

نظر

با مولتی تسکینگ اصلی که در آیفون 4 هست فرقی هم میکنه؟ سرعت رو پایین نمیاره؟ یه همچین چیزی بود خیلی رو سرعت تاثیر میذاشت ، این یکی اینطور نیست؟

نظر

نوشته اصلی توسط sina-iphone نمایش پست ها
              با مولتی تسکینگ اصلی که در آیفون 4 هست فرقی هم میکنه؟ سرعت رو پایین نمیاره؟ یه همچین چیزی بود خیلی رو سرعت تاثیر میذاشت ، این یکی اینطور نیست؟
              این از قابلیت های iOS 4.0 هست
              چه با جیلبریک فعال شه چه با این برنامه ...
              ztoggle فقط این قابلیت رو فعال میکنه
              Home wallpaper واقعا باعث افت سرعت میشه اما multitasking زیــــاد گوشی رو کند نمی کنه
              البته به نوع گوشی هم بستگی داره
              من 3G دارم و هیچ کدوم رو فعال نکردم و سرعت خیلی بهتر از قبله

Power of Creation
              www.i-Phone.ir

نظر

مرسی واسه Ztoggle

نظر

خبری از اینکه چطوری درصد باتری بیاد نبود!؟!؟!؟!؟

نظر

توسط sbsetting!

نظر

من با یه آیپاد 2g که بک گراندش فعال بود کار کردم سرعتش اذیت کننده بود، تو اجرای بعضی از بازی ها هم پیغام میده که رمت نمیکشه!

نظر

صبر کنید ..
                      X