اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد ارتقا به lion

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد ارتقا به lion

دوستان من یه مک بوک پرو مدل mc 374 دارم که روش اسنو لئوپارد 10.6.7 نصبه میخواستم بدونم اگه لایون نصب کنم تمام برنامه ها رو لاین اجرا میشه یا نه؟به عنوان مثال من از IDM تو مک خیلی استفاده میکنم واز سرعتشم راضیم آیا رو لاین هم نصب میشه؟کلا خوبه برم لاین یا نه؟با تشکر

منم دقیقا مکبوک شما را دارم. و الان روی lion هستم. IDM پورت شده روی Lion جواب نمیده و باید از Wine استفاده کنید و یا از Speed Download که یک نرمافزار نسبتا خوب برای download هست.

پیشنهاد میشه حتما برید به lion چون امکانات خوبی برای هست.

هر برنامه ای که روی snow leopard من تاحالا داشتم روی lion هم نصب شده بجر نرم افزارهای خاص مثل xcode که باید ورژن مخصوص lion را بگیرید. برنامه های Adobe هم احتیاج به نصب JAVA دارن که با نصب یک برنامه ۶۰ مگی java روی اون نصب میشه و Adobe اجرا میشه.

در کل lion طوری طراحی شده که اگر یک هفته باهاش کار کنید و برگردید به snow leopard یکمی احساس میکنید که آزادی ازتون گرفته شده.
    بخصوص قابلیت Touch توی اون بسیار قوی شده و یکی هم فرق کرده با snow leopard .
    پس برای اینکه بروز باشید حتما به lion برید. ( نظر شخصی بنده اینه ).
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

سلام
      بنده الان 10.6.8 نصب دارم. میخوام بدونم میشه راهی برای ازتقا ونه نصب کلی lion وجودداشته باشه؟ یعنی مثل اپدیتی که همیشه سیستم خودش انجام میده؟
      اخه دوست دارم سیستمم همینجور اوریجینال بمونه. ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید

نظر

نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
        سلام
        بنده الان 10.6.8 نصب دارم. میخوام بدونم میشه راهی برای ازتقا ونه نصب کلی lion وجودداشته باشه؟ یعنی مثل اپدیتی که همیشه سیستم خودش انجام میده؟
        اخه دوست دارم سیستمم همینجور اوریجینال بمونه. ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید
        مک در هر حال اورجینال هست چه خریداری بشه چه دانلود بشه
        چون نیازی به وارد کردن سریال خاصی نداره و وفتی فابلش رو داشته باشید مثل یک برنامه رایگان برخورد می کنه
        فکر نکنم نسخه lion دیگه تو mac app store باشه ولی mountain lion هست و میتونید بخرید
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

تمام گفته ها رو روزبه جان زده به جز يه نكته!
          براي نصب lion ميتونيد از لينك هاي انجمن دانلود كنيد(١٠،٧)و به صورت معمولي آپديت كنيد!(البته اگه تو مرحله اكتيو كردن به مشكل نخوريد،كه به احتمال زياد نمي خوريد! )
          ولي
          من خودم ML رو پيشنهاد ميكنم!(از جهاتي بهتره! مثل:سرعت،و كلا آپديت بودن سيستم و...)

نظر

(البته اگه تو مرحله اكتيو كردن به مشكل نخوريد،كه به احتمال زياد نمي خوريد!
            مرجله اکتیو کردنی در کار نخواهد بود که ایشون به مشکل بربخوردند
            i-phone.ir
            The Best or Nothing

نظر

دوستان ورژن مک من الان اسنو ۱۰.۶.۸ هست.
              میتونم مستقیم به شیر کوهی آپدیت کنم یا اینکه اول باید به شیر برم بعد به شیر کوهی؟

نظر

نوشته اصلی توسط mah10vi نمایش پست ها
                دوستان ورژن مک من الان اسنو ۱۰.۶.۸ هست.
                میتونم مستقیم به شیر کوهی آپدیت کنم یا اینکه اول باید به شیر برم بعد به شیر کوهی؟
                بله می تونید
                i-phone.ir
                The Best or Nothing

نظر

بعد حتما نیاز به کلین اینستال هست یا میشه روی همین اسنو آپدیت کنم تا اطلاعاتم پاک نشه؟
                  لطف میکنید بفرمایید که به چه صورت باید این کار انجام بدم.متشکرم

نظر

صبر کنید ..
                  X