اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در ریختن برنامه ، عکس و .... روی Ipad

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در ریختن برنامه ، عکس و .... روی Ipad

سلام دوستان
    من ایپد و تازه خریدم. طرف برنامه زده بهش. حالا میخوام با ایتونز خودم به Lib یا photo هاش فایل بزنم ولی میگه :
    the ipad is synced with another itunes Library.
    بعد میگه Erase یا cansel

آیا اگه rease کنم اطلاعاتم پاک میشه؟
    اگه آره راه حل چیه؟ چطوری میتونم فایل بزنم بهش؟

بله اطلاعاتتون پاک میشه

iTunes را باز کنید
    سمت چپ اسم گوشی شما نوشته شده , روی این قسمت کلیک راست کنید و گزینه Transfer Purchased را انتخاب کنید تا برنامه های شما به قسمت App های iTunes اضافه شود.
    دیگه اون پیغام نمیاد
    ویرایش توسط bigbang0 : https://i-phone.ir/forums/member/50434-bigbang0 در ساعت 17-12-2011, 06:29 PM

نظر

نوشته اصلی توسط bigbang0 نمایش پست ها
      بله اطلاعاتتون پاک میشه

iTunes را باز کنید
      سمت چپ اسم گوشی شما نوشته شده , روی این قسمت کلیک راست کنید و گزینه Transfer Purchased را انتخاب کنید تا برنامه های شما به قسمت App های iTunes اضافه شود.
      دیگه اون پیغام نمیاد
      حالا این پیغام اومد

نظر

شما برنامه iFunBox رو دانلود کنید سپس برنامه های گوشیتون رو به کامپیوتر بریزید بعد برنامه ها رو تو Library بریزین دیگه این پیغام هم میره .

بازم اساتید اگه راهکار بهتری دارن بگن .

نظر

نوشته اصلی توسط bigbang0 نمایش پست ها
          شما برنامه ifunbox رو دانلود کنید سپس برنامه های گوشیتون رو به کامپیوتر بریزید بعد برنامه ها رو تو library بریزین دیگه این پیغام هم میره .

بازم اساتید اگه راهکار بهتری دارن بگن .
          مرسی راه حل خوبی بود . فقط فکر کنم موقته
          چون اگه بخوام برنامه نصب کنم در این حالت امکان پذیر نیست و میزنه اونیکیارم پاک میکنه ، درسته؟

نظر

نه دیگه ...

اگه اپاتون تو لایبری باشه و اکانتوتون هم اتورایز باشه دیگه دلیلی نیس که چیزی رو پاک کنه!

نظر

دوستان چون دیدم یک همچین تاپیکی هست مشکلم رو تو این تایپک مینویسم امید وارم کمک کنید

دوستان ایپاد تاچ من رو ورژن های 5 به بالا یک مشکلی عجیب براش پیش اومده اون اول که بتا 5 اومده بود رفته بودم 5 نمیتونستم اهنگ فیلم یا کتاب سینک کنم (تو ایتونز اسمشون به لیست اضافه میشد ولی اسم ها خاکستری میموند - برای همه اینجوریه تا سینک بشه بعدش نوشته ها پر رنک میشه - و اصلا چیزی اضافه نمیشد) اول فکر کردم چون بتا هست مشکل داره ولی امروز بعد از 3 ماه دیگه طاقتم تموم شد و ایپادمو بردم 5.0.1 که باز هم همین مشکل روش هست ریستور هم کردم ریست هم کردم جواب نداد (جیلبریک نکردم نه رو بتا نه رو 5.0.1 ) کسی نظری نداره چیکارش باید بکنم ؟
              با سینک برنامه مشکل ندارم ولی بقیه چیزا همش به این مشکل بر میخوره.

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                دوستان چون دیدم یک همچین تاپیکی هست مشکلم رو تو این تایپک مینویسم امید وارم کمک کنید

دوستان ایپاد تاچ من رو ورژن های 5 به بالا یک مشکلی عجیب براش پیش اومده اون اول که بتا 5 اومده بود رفته بودم 5 نمیتونستم اهنگ فیلم یا کتاب سینک کنم (تو ایتونز اسمشون به لیست اضافه میشد ولی اسم ها خاکستری میموند - برای همه اینجوریه تا سینک بشه بعدش نوشته ها پر رنک میشه - و اصلا چیزی اضافه نمیشد) اول فکر کردم چون بتا هست مشکل داره ولی امروز بعد از 3 ماه دیگه طاقتم تموم شد و ایپادمو بردم 5.0.1 که باز هم همین مشکل روش هست ریستور هم کردم ریست هم کردم جواب نداد (جیلبریک نکردم نه رو بتا نه رو 5.0.1 ) کسی نظری نداره چیکارش باید بکنم ؟
                مشکل بسیار عجیب هست و بدون شک هیچکس ندیده

ولی شما آیپاد رو باهاش کار کن اونقدر تا شارژش تموم بشه، یا یکاری کن بیفته تو حالت Loop Respring و شارژش تموم شه.

بعد ریستور کن و جیلبرک

Done!

نظر

نوشته اصلی توسط sepehrcuber نمایش پست ها
                  نه دیگه ...

اگه اپاتون تو لایبری باشه و اکانتوتون هم اتورایز باشه دیگه دلیلی نیس که چیزی رو پاک کنه!
                  آخه طرف با اکانت خودش ریخته همه چیو . اکانتشم به من نمیده که باهاش اوتورایز کنم. یعنی الان من هیچ کاری نمیتونم با آیپد بکنم؟ نه عکسی نه فیلمی نه آهنگی .....؟

نظر

عکس و فیلم و اهنگ ربطی به برنامه نداره فقط تیک app sync رو نزنید

نظر

با دیوایس دیگه روی کامپیوترتون امتحان کردین ؟
                      با کامپیوتر دیگه چی ؟
                      من یه مشکل تقریبا" مشابه این داشتم که برنامه سینک میکردم و حجم گوشیمم کم میشد ولی تو گوشیم هیچی نبود ولی ویندوز عوض کردم درست شد .

نظر

عکس و فیلم و اهنگ ربطی به برنامه نداره فقط تیک app sync رو نزنید
                        هر چی میخوام بزنم این پیغامو میده
                        به تیکش ربطی نداره

the ipad is synced with another itunes Library.
                        بعد میگه Erase یا cansel

نظر

سلام

می خواستم ببینم چگونه با موبایل یا رایانه میشود در ipad برنامه ریخت
                          و همین طور از ipad به هرچی
                          چگونه با کابلusb برنامه به رویipad بریزیم
                          itues هم دارم اما گونه

نظر

دوست باز کننده تاپیک

شما ایتونز رو باز کنید توی تب های ایتونز یعنی همون منو های بالای ایتونز برید بعد گذینه

Autorize this computrr رو بزنید نام کاربری و رمز عبور اکانت ایتونز خودتون رو بهش بدید درست میشه

نظر

صبر کنید ..
                            X