اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اسمارت کیس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اسمارت کیس

سلام دوستان . من هر چقدر میگردم ندیدم جایی که اسمارت کیس اپل رو بفروشن . دقت کنید ، اسمارت کیس ( جدیده نه اسمارت کاور)

اگر جایی رو میشناسید که میفروشن ، بهم معرفی کنید و قیمت رو هم بگید ممنون . راستی به نظرتون اسمارت کیس رو بخرم یا این کیف رو :

Discount ROCK Thin Leather Case With Intelligent Awakening And Sleeping for Apple The New Ipad [rock258]- US$67.99 - OBOstore.com

اسمارت کیس اگر گیر بیارید 180 ت هستش !
    تو پاییتخت و اینا شاید گیر بیاد البته مثل اینکه کمیاب شده

نظر

نوشته اصلی توسط korosh73 نمایش پست ها
      سلام دوستان . من هر چقدر میگردم ندیدم جایی که اسمارت کیس اپل رو بفروشن . دقت کنید ، اسمارت کیس ( جدیده نه اسمارت کاور)

اگر جایی رو میشناسید که میفروشن ، بهم معرفی کنید و قیمت رو هم بگید ممنون . راستی به نظرتون اسمارت کیس رو بخرم یا این کیف رو :

discount rock thin leather case with intelligent awakening and sleeping for apple the new ipad [rock258]- us$67.99 - obostore.com
      این کیف که خیلی بهتره ظاهرا جنسشم از میکروفایبره...اینو جایی دیدی؟چند میدن؟

نظر

منم خیلی خیلی گشتم ندیدم.یکی از دوستان هم از اون ور میخواست بیاره دیر با خبرش کردم نتونست بیاره و اینجا هم که اگر باشه خیلی گرونه در صورتی که واسه من ۱۱۵ تومن میشد ۱ماه پیش

نظر

Idid-store داره ۹۰ تومان میفروشه

نظر

نوشته اصلی توسط blanc نمایش پست ها
            این کیف که خیلی بهتره ظاهرا جنسشم از میکروفایبره...اینو جایی دیدی؟چند میدن؟
            بله این کیف رو حدود 150 میتونن بیارن . به نظرت چقدر میارزه ؟
            نوشته اصلی توسط mrjf نمایش پست ها
            idid-store داره ۹۰ تومان میفروشه
            کجا ؟ لینکی آدرسی چیزی میدید ؟ ممنون ایرانه ؟!!

نظر

بله این کیف رو حدود 150 میتونن بیارن . به نظرت چقدر میارزه ؟

کجا ؟ لینکی آدرسی چیزی میدید ؟ ممنون ایرانه ؟!!
              150 گرونه ولی از اسمارت کیس بهتره به نظر من moshi concerti بگیر 110 میدن..
              آیدید استور تو گلستانه اگه تهرانی برو..

نظر

سلام . 135 هم میتونم بگیرمش . به نظرت خوبه ؟ چون بیشتر از این هم نمیخوام هزینه کیف کنم . چون با این اوصاف امارت کیس حتما 180 به بالا هست .

خوبه بگیرمش دیگه ؟
                به نظرتون کدوم رنگش خوبه ؟

نظر

بچه ها پیشنهادتون تا 120 -130 جیه؟؟ممنوم می شم اگه با ادرس جایی که داره بگید من تهرانم

نظر

سلام . 135 هم میتونم بگیرمش . به نظرت خوبه ؟ چون بیشتر از این هم نمیخوام هزینه کیف کنم . چون با این اوصاف امارت کیس حتما 180 به بالا هست .

خوبه بگیرمش دیگه ؟
                    به نظرتون کدوم رنگش خوبه ؟
                    بچه ها پیشنهادتون تا 120 -130 جیه؟؟ممنوم می شم اگه با ادرس جایی که داره بگید من تهرانم
                    این خوبه تو ی و ت ی و ب هم میتونید ببینید:
                    رایانه و ماشین های اداری :: اپل :: iPad & Accessories :: لوازم جانبی iPad :: کیس و کاور iPad :: کاور Concerti for iPad Tyrian Purple - چاره: فروشگاه اینترنتی

نظر

سنگین نیست ؟؟ اذیت نمیکنه ؟

اینی که من گفتم بهترش نیست ؟

نظر

سنگین نیست ؟؟ اذیت نمیکنه ؟

اینی که من گفتم بهترش نیست ؟
                        خودت میدونی عزیز جان..
                        وزن نکردم چون خودمم دنبالشم بخرم اما تو بازار نیست خوبیش نسبت به اونی که شما میخوایی اول اون استندشه که چند حالت مختلف داره دومم اون لایه سیلیکنی هست که ایپد میره توش.

نظر

نوشته اصلی توسط blanc نمایش پست ها
                          150 گرونه ولی از اسمارت کیس بهتره به نظر من moshi concerti بگیر 110 میدن..
                          آیدید استور تو گلستانه اگه تهرانی برو..
                          ببخشید میشه آدرس دقیق همراه با سایت و شماره تماس از این فروشگاه رو لطف کنید بزارید،بنده شهرستانم میخوام مطمئنم بشم از رنگ و قیمت بعد بگم واسم بگیرن بفرستن.
                          میشه دوستان مشکل اسمارت کیس اپل رو بگن که به سایر مارک ها ترجیح نمیدنش؟

نظر

نوشته اصلی توسط lionberg نمایش پست ها
                            ببخشید میشه آدرس دقیق همراه با سایت و شماره تماس از این فروشگاه رو لطف کنید بزارید،بنده شهرستانم میخوام مطمئنم بشم از رنگ و قیمت بعد بگم واسم بگیرن بفرستن.
                            میشه دوستان مشکل اسمارت کیس اپل رو بگن که به سایر مارک ها ترجیح نمیدنش؟
                            اسمارت کاور مجانی نمیارزه حالا اسمارت کیس رو نمیدونم البته اینم همونه دیگه...اولا لیزه دوما دکوریه هیچ مراقبت و محافظتی از ایپد نمیشه.
                            اینم ادرس:
                            Welcome to idid-Store!

نظر

صبر کنید ..
                            X