اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل authorize

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل authorize

سلام بچه ها یکی کمک کنه هیچ اپلیکیشنی سینک نمیشه روی ایپد eror میده که authorize کن اما این کارم میکنم باز اررور میده چیکار کنم.appsync رو هم دوباره نصب کردم نشد باز .

Sent from my iPad using Tapatalk

من هم دقیقا همین مشکل رو دارم. اتورایز میکنم پیام میده یکبار اتورایز شده از ۵بار ولی باز هم سینک نمیشه. کسی میدونه مشکل از کجاست؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط Baran90 نمایش پست ها
      من هم دقیقا همین مشکل رو دارم. اتورایز میکنم پیام میده یکبار اتورایز شده از ۵بار ولی باز هم سینک نمیشه. کسی میدونه مشکل از کجاست؟؟؟
      سلام..بله اگه دقت کرده باشید هر موقع با استفاده از برنامه های جانبی مثل tongbu یا 25pp اپلیکیشن نصب میکنید این مشکل به وجود میاد..راه حلش حذف کردن اون برنامه ها هستش و یا اینکه دیوایستون رو جیلبریک کنید و از روش های دیگه استفاده کنید

نظر

دستگاه من جیلبریک شده. از چه روشی میشه این مشکلو حل کرد؟؟ و این برنامه هارو داشت

نظر

مشکل authorize

[QUOTE=Baran90;922728]دستگاه من جیلبریک شده. از چه روشی میشه این مشکلو حل کرد؟؟ و این برنامه هارو داشت[/

توی این تاپیک یه جورایی توضیح دادم البته اگه سوال دیگه ای بود در خدمتم
          ویرایش توسط Curva N Milano : https://i-phone.ir/forums/member/126209-curva-n-milano در ساعت 17-01-2014, 12:43 AM

نظر

دوست عزیز این لینک رو پیدا نکردم. Page not found

نظر

[QUOTE=Baran90;922732]دوست عزیز این لینک رو پیدا نکردم. Page not found[/QUOTE

نصب برنامه های کرک با برنامه tongbu
              اسمش اینه !!

نظر

به قوانین احترام بگذارید و از عنوان مناسب استفاده کنید

نظر

نوشته اصلی توسط Mr.ID نمایش پست ها
                  به قوانین احترام بگذارید و از عنوان مناسب استفاده کنید
                  با عرض معذرت کجا بی احترامی به قوانین شد و عنوان نامناسب بکار گرفته شد؟؟

نظر

عنوان فعلی تاپیک ، اصلاح شده توسط مدیریت

نظر

فکر کنم منظورشون اون لینک اشتباه بود که من گذاشته بودم !! کپی کرده بودن نمیدونم چرا اونجوری شد !! اول از شما عذر میخوام بعد از بقیه :♥

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

من برنامه vshare رو از سیدیا نصب کردم و از اون برنامه هایی نصب کردم الان هم ایتیونز هیچی سینک نمیکنه یعنی اگر vshare رو پاک کنم درست میشه ؟ راه دیگه ای نیست ؟

نظر

شما گفتین باید برنامه تانگبو رو حذف کنم از هر دو دیوایس. من قبلاً اینکارو کردم. الان هم اون تایپک رو همشو خوندم. ولی راه حلی پیدا نکردم.

نظر

راه حلی نداره که همزمان هم ازین برنامه استفاده کنم و اینکه ایتونز انقدر گیر نده و راحت آپ هارو سینک کنم؟؟؟

نظر

فکر میکنم باید برنامرو پاک کنیم منم vshare رو پاک کنم

نظر

صبر کنید ..
                              X