اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چند سوال پیرامون آيفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

بازم مر30 و ممنون
    ویرایش توسط iLeila : https://i-phone.ir/forums/member/111881-ileila در ساعت 12-01-2013, 02:10 AM

نظر

نوشته اصلی توسط iLeila نمایش پست ها
      بازم مر30 و ممنون

- - - - - - - - - -

بازم مر30 و ممنون

دوست عزیز در پست قبلی هم گفتم.خواهشا از زدن پست های اسپم برای تشکر یا قدردانی پرهیز کنید و به جای آن از یکی از آن دو روش برای تشکر استفاده کنید.

با سپاس فراوان از توجه شما

نظر

چند تا سئوال دارم در مورد آیفون ( فکر کنم کاملا مبتدی lol )

راستی یه سوال این دوستان که ۵ خریدن آیا به نسبت ۴ آنت دهیش فرقی کرده؟؟؟
        من با آنت ۴ بخاطر محل زندگیم که آنتن کم هست مشکل دارم و میخوام ۵ یا ۴s بخرم اما کاملا نسبت به اونها مطمن نیستم ممنون میشم دوستان نظرشون رو بگن....

نظر

نوشته اصلی توسط kingsat نمایش پست ها
          راستی یه سوال این دوستان که ۵ خریدن آیا به نسبت ۴ آنت دهیش فرقی کرده؟؟؟
          من با آنت ۴ بخاطر محل زندگیم که آنتن کم هست مشکل دارم و میخوام ۵ یا ۴s بخرم اما کاملا نسبت به اونها مطمن نیستم ممنون میشم دوستان نظرشون رو بگن....
          با سلام
          بله از آیفون ۴اس به بعد آنتن دهیش قوی تر شده.
          موفق باشید

نظر

من 4اس نداشتم نمیتونم نظر بدم ببخشید معذورم
            + من توی اوون پست که نوشتم مرسی قبلش یک سئوال بود که سریع تصحیح کردم ( به جواب رسیدم ) مونده بودم چی بنویسم برای پست اون رو نوشتم (مرسی ممنون :d )

- - - - - - - - - -

من 4اس نداشتم نمیتونم نظر بدم ببخشید معذورم
            + من توی اوون پست که نوشتم مرسی قبلش یک سئوال بود که سریع تصحیح کردم ( به جواب رسیدم ) مونده بودم چی بنویسم برای پست اون رو نوشتم (مرسی ممنون )

نظر

fبخشید من الان رفتم توی قسمت App Store بعدش روی برنامه گزینه اپدیت کلیک میکنم ( برای مثال بازی Cut the Rope ) اون وقت ایمیل یک فرد دیگه ای هست باید چی کار کنم ؟؟
              از قسمت Setting هم رفتم توی قسمت iTunes & App Store و اپل آی دی و پسورد ام رو زدم الان هم که میرم توی اپل آی دی خودمه ولی وقتی میرم توی برنامه App Store گزینه میاد که پسورد بدم ولی ایمیل یکی دیگه هست که تغییر هم نمیتونم بدم چی کار کنم ؟

نظر

fبخشید من الان رفتم توی قسمت App Store بعدش روی برنامه گزینه اپدیت کلیک میکنم ( برای مثال بازی Cut the Rope ) اون وقت ایمیل یک فرد دیگه ای هست باید چی کار کنم ؟؟
                از قسمت Setting هم رفتم توی قسمت iTunes & App Store و اپل آی دی و پسورد ام رو زدم الان هم که میرم توی اپل آی دی خودمه ولی وقتی میرم توی برنامه App Store گزینه میاد که پسورد بدم ولی ایمیل یکی دیگه هست که تغییر هم نمیتونم بدم چی کار کنم ؟
                شما نمیتونین برنامه های که یه نفر دیگه با اپل ایدی خودش براتون ریخته اپدیت کنید
                تنها راه پاک کردن اون برنامه است که میخواین اپدیت کنین و با اپل ایدی خودتون دوباره دانلودش کنید از اپ استور

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
                  کلا Bluetooth روی آیفون های JailBreak شده قابل نصب هست! برنامه هایی مثل Celeste و AirBlue Sharing که باید اونهارو خریداری کنید!( این سایت اینکارو میکنه، در مورد تضمین و کیفیت کارشون خبری ندارم ، Persian Cydia Store | فروشگاه اینترنتی سیدیا استور )
                  و البته اگر گوشی شما جدید هست(ورژن iOS اون ۶ به بالا باشه، که طبق مشخصاتی که از خودتون گذاشتید و کنار پروفایل شماست، شما iPhone 5 دارید که روی اون iOS 6 به بالا هست و براش JailBreak نیومده، پس باید بیخیال Bluetooth بشید در حال حاضر).
                  اون برنامه های آیفون به آیفون خیلی خیلی محدود هست، مثلا عکس بتونید بفرستید.
                  https://itunes.apple.com/us/app/blue...526268815?mt=8
                  https://itunes.apple.com/us/app/blue...566828402?mt=8

اینکه چطوری Apple ID بسازید، قبلا خیلی راحتتر بود تا الان! الان خیلی گیر میده و حساس شده و اگر مبتدی هستید به آشنایان بگید براتو درست کنن(مثلا اگر فامیلی در خارج از ایران دارید که آدرس معتبر بده). بعد از اون میتونید هر برنامه ای یا Free یا پولی را از appstore بگیرید! حالا با سیبچه یا هرچیزی!
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread46756.html
                  توی انجمن سرچ کنید آموزهای مختلف هست!

در ضمن اون lol آخر موضوع تاپیکتون هم باعث شد، من زندگیم ۱۸۰ درجه عوض بشه و جرقه بزرگی توی زندگیم زد! ( حالا دور از شوخی، پرسیدن سوال عیب نیست، اینجا برای همین دایر شده، تنها مشکلی که وجود داره بعضی از مواقع که باعث میشه پست ها پاک بشه ، نخواندن قوانین انجمن هست که پیشنهاد میکنم حتما بخونید http://www.i-phone.ir/forums/thread9.html، و اینکه سوالها تکراری هست، نه اینکه پرسیدن سوال را اینقدر بخودتو سخت بگیرید! با این حال توی انجمن تاپیکی هست که میتونید هر سوال مبتدی که خواستید بپرسید : http://www.i-phone.ir/forums/thread73623-438.html ) یکسری آموزهای اولیه هم هست که پایین فرم که برید میبینید)

آقا احسان تحویل بگیر پس من دیگه سئوال نکنم چشم خدا حافظ

نوشته اصلی توسط ahmadra.2520
                  فكر كنم اين دوستمون از ١١٠٠ يهو به ايفون ٥ اپديت كردن،سوالايي ميپرسن در حد لاليگا،
                  پيشنهاد ميكنم تو همه جاي گوشيتون بريد انقد ور بريد كه متوجه بشيد،درضمن خوندن متن انگليسي كه پيغام ميده بهترين راهنماي شماست.
                  ببین احمد خان نپرسیدن عیب نیست ندانستن عیب است

نظر

چند تا سئوال دارم در مورد آیفون ( فکر کنم کاملا مبتدی lol )

نوشته اصلی توسط ahmadra.2520
                    فكر كنم اين دوستمون از ١١٠٠ يهو به ايفون ٥ اپديت كردن،سوالايي ميپرسن در حد لاليگا،
                    پيشنهاد ميكنم تو همه جاي گوشيتون بريد انقد ور بريد كه متوجه بشيد،درضمن خوندن متن انگليسي كه پيغام ميده بهترين راهنماي شماست.
                    دوست عزيز انجمن براي رفع چنين مشكلاتي هست
                    حالا گاه كاربر پروفشنال گاه هم كاربر نوب يا مبتدي
                    لطفا بحث رو از موضوع اصلب خارج نكن!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

آقا احسان تحویل بگیر پس من دیگه سئوال نکنم چشم خدا حافظ

ببین احمد خان نپرسیدن عیب نیست ندانستن عیب است
                      کار اون دوست عزیزمون اشتباه بود! شما که نباید ناراحت بشید! شما طبق همون جمله ای که گفتید عمل کنید و واکنش به حرفهای اشتباه ندید! اگر دید زمانی کسی حرفی زد که میدونید مشکل داره، توسط گزینه زیر که پایین هر پستی وجود داره، اون پست را گذارش بدید! مدیران چک میکنن و در صورت مشکل داشتن اون را پاک کرده و با کاربر خاطی طبق قوانین انجمن برخورد میکنن! منم یک کاربر عادی هستم! مدیران مرتب چک میکنن انجمنو! مشکلی باشه سریع رفعش میکنن!

نکته بعد، اینکه من گفتم بهتون که اینجور سوالهارو توی کدام تاپیک بپرسید!
                      ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 12-01-2013, 11:45 AM
                      " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                      TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

Re: چند تا سئوال دارم در مورد آیفون ( فکر کنم کاملا مبتدی lol )

دوستان میشه با اپل ایدی خودم روی کامپیوتری ک اترایز نشده اطلاعات منتقل کنم یا حتی دانلود و نصب برنامه؟
                        اگه ی یکی از از دستگاه های اترایز شده رو دی اترایز کنم دوباره ب دستگاه هام افزوده میشه مثلا اگه 3 دستگاه باشه بشه 4 تا؟
                        با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط ali.phd71 نمایش پست ها
                          دوستان میشه با اپل ایدی خودم روی کامپیوتری ک اترایز نشده اطلاعات منتقل کنم یا حتی دانلود و نصب برنامه؟
                          اگه ی یکی از از دستگاه های اترایز شده رو دی اترایز کنم دوباره ب دستگاه هام افزوده میشه مثلا اگه 3 دستگاه باشه بشه 4 تا؟
                          با تشکر
                          شما تا 5 دستگاه میتونید اتورایز کنید

نظر

Re: چند تا سئوال دارم در مورد آیفون ( فکر کنم کاملا مبتدی lol )

نوشته اصلی توسط Mr.ID نمایش پست ها
                            شما تا 5 دستگاه میتونید اتورایز کنید
                            با تشکر دوست عزیز
                            اینو میدونستم ممنون میشم اگه بسوالم دقت کنی ی چیز دیگه پرسیدم
                            1_نصب اپ رو وسیله از طریق کامپیوتر اترایز نشده
                            2_اگر از5 دستگاه یکی رو اترایز کنیم 4 دستگاه میمونه حالا اگه دوباره همون دستگاه رو دی اترایز کنیم بازهم 5 دستگاه داریم
                            با تشکر
                            ویرایش توسط ali.phd71 : https://i-phone.ir/forums/member/70463-ali-phd71 در ساعت 13-01-2013, 04:07 AM

نظر

نوشته اصلی توسط ali.phd71 نمایش پست ها
                              با تشکر دوست عزیز
                              اینو میدونستم ممنون میشم اگه بسوالم دقت کنی ی چیز دیگه پرسیدم
                              1_نصب اپ رو وسیله از طریق کامپیوتر اترایز نشده
                              2_اگر از5 دستگاه یکی رو اترایز کنیم 4 دستگاه میمونه حالا اگه دوباره همون دستگاه رو دی اترایز کنیم بازهم 5 دستگاه داریم
                              با تشکر
                              ۱. برای نصب اورجینالها حتما باید اوترایز باشین ولی برای نصب برنامه های کرک نمیخواد.
                              ۲. آره همونجوریه.
                              .:amgr:.

نظر

صبر کنید ..
                              X