اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود فیلم های آنلاین (فلش) با safari

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دانلود فیلم های آنلاین (فلش) با safari

سلام به همه گی....
    شاید واسه ی شما خیلی اتفاق افتاده باشه که بخاین یه ویدیو رو که به صورت فلش و آنلاین هست دانلود کنین !
    تو ویندوز راه ها و نرم افزار های مختلفی هست (idm , real player ,... ) اما تو مک !:4:
    تو مک خیلی راحت و ساده با استفاده از safari دانلود کنین.

۱- ویدیو رو باز کنین و بزارین یه ۲-۳ ثانیه ازش بگزره

۲- دکمه های command + option + a رو بزنید. صفحه ای مثل صفحه ی زیر براتون نمایش داده میشه....به کمک مثلث کنار title سایت ، لینک های دانلود شده و در حال دانلود رو باز کنین !

۳- حالا دنبال لینکی بگردین که در حال دانلود هست و حجمش هم زیاده ( در بعضی از سایت ها آخر لینک پسوند flv. قرار داره )

۴- روی لینک دبل کلیک کنین و دانلود شروع میشه ( می تونین select ش کنین و با کمک command + c اون رو کپی کنین و با دانلود منیجر ، دانلود کنین )

این لینک تا وقتی ویدیو رو سایت هست به صورت مستقیم ه !
    ویرایش توسط R.NaFaS : https://i-phone.ir/forums/member/3680-r-nafas در ساعت 16-01-2011, 01:29 PM

یا اینکه میتونین با real player دانلودشون کنین. وقتی یه فیلم فلش رو باز میکنیم بصورت خودکار real player downloader رو باز میکنه و اون فایلو میتونین از تو لیست انتخاب کنین بعدش دانلود رو کلیک کنین. 

نظر

من توی سایت babytv.com هستم یه فیلم توش هست که از راهی* که شما گفتین نشد وقتی* دبل کلیک کردم سایت دوباره باز می*شه نه دانلود و توی realplayer هم نمیدم که دانلودش کنم چکار کنم توی مک برنامهِ نیست که بشه از صفحه لپ تاپ فیلم گرفت

نظر

نوشته اصلی توسط akbarian13 نمایش پست ها
        من توی سایت babytv.com هستم یه فیلم توش هست که از راهی* که شما گفتین نشد وقتی* دبل کلیک کردم سایت دوباره باز می*شه نه دانلود و توی realplayer هم نمیدم که دانلودش کنم چکار کنم توی مک برنامهِ نیست که بشه از صفحه لپ تاپ فیلم گرفت
        دوسته من شاید اصلا نشه دانلودش کرد ! اگه تو ویندوز با آی دی ام نشه تو مکم نمیشه ؟
        تو ویدوز امتحان کنید !

نظر

صبر کنید ..
        X