اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ایفون 10

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ایفون 10

ببخشید من فک میکنم تاپیک قبلی رو درجای مناسبی ایجاد نکردم. لطفا پست قبلی پاک بشه.باتشکر

اول اینکه من فک میکنم تغییراتی که ایفون10 در زندگی مردم دنیا ایجاد خواهد کرد چیزی بیش از یک طراحی خوب یا یک گوشی متفاوت اینهاست. دراینده با کمک ایده هایی که ایفون10 خواهد داد انقلاب بزرگی توسط برنامه نویسان رخ خواهد داد. پر داخت در فروشگاه ها با تشخیص چهره یا دوربین های نظارتی مجهز به این سیتم که به راحتی درمیان انبوه جمعیت میتواند شخص خاصی را پیدا کند.حتی در سطح یک شهر! واقعیت مجازی خود یک انقلاب دیگر هست و...
    باری...
    میخاستم بپرسم دوستانی که این گوشی رو خریداری کردند بپرسم که مشکلاتی که تابحال برای این گوشی مطرح شده برایشان رخ داده؟ مثل رنگ سبز صفحه یا خش خش دوربین و...

سلام مهم نیست چه اختراعی و یا چه تغیری مهم سواد و دانش استفاده هست بلد بودن هستش خرج و خرید نرم افزار و یازی و فیلم و سریال و...از خود اپل براش هستش

چون جامعه ما بلد نیستند این چیزها رو و یا نمی خواهند بلد باشند هیچ فرقی بین پراید و بنز هم من در ایران نمیبینم چه برسه به گوشی

طرف نمیدونه اصلا چه برنامه ای برای ایفون رینگ تون اضافه می کنه بدون نیاز به کامپیوتر و یا اصلا اگر از دستگاه قانونی و مثل هر انسان دیگه ای روی کره خاکی استفاده کنی با بی سوادی بی دانشی واژه محدودیت مواجه نمیشی

نظر

الان چه کاری با جناب ایفون میشه انجام داد که مردم نمیتونن؟ !!!اینطورکه نیست باایفون بشه پرواز کرد و مردم ما فقط سواری بگیرند.
      در پایین بودن جنبه وسواد مردم حرفی نیست اما درهر جمامع های افرادی هستند که خیلی حرفه ای تر از گوشی استفده میکنند وافرادی هم هستند که بطور معمولی استفاده میکنند.

نظر

رجیستر کردن أیفون ۱۰ و مشکلات آن

سلام
        کسی هس در مورد خرید آیفون از دبی و رجیستر کردنش توو ایران کمک کنه؟؟؟؟؟ و همچنین مقدار مالیاتی که باید پرداخت شه
        من یه آیفون سفارش دادم که برام بیارن.تا فردا هم بیشتر وقت ندارم تصمیم بگیرم .ولی مثیکه رجیستر کردن أیفون ۱۰ توو ایران دردسر داره جدیدا.این طرح رجیستری مشکل ساز شده.
        کلا باید چیکار کرد؟؟؟؟
        ممنون میشم کمک کنید

نظر

نوشته اصلی توسط macfreaka نمایش پست ها
          سلام
          کسی هس در مورد خرید آیفون از دبی و رجیستر کردنش توو ایران کمک کنه؟؟؟؟؟ و همچنین مقدار مالیاتی که باید پرداخت شه
          من یه آیفون سفارش دادم که برام بیارن.تا فردا هم بیشتر وقت ندارم تصمیم بگیرم .ولی مثیکه رجیستر کردن أیفون ۱۰ توو ایران دردسر داره جدیدا.این طرح رجیستری مشکل ساز شده.
          کلا باید چیکار کرد؟؟؟؟
          ممنون میشم کمک کنید
          باید موقع ورود به ایران حتما گوشی رو بگید به گمرک و همونجا ثبت کنن و 20 درصد گمرکیش هم پرداخت بشه تا رجیستر بشه اگه اینکار نشه به هیچ وجه دیگه بعدش امکان رجیستر کردنش وجود نداره
          این قانون وارد کردن گوشی مسافری الان بعد اینکه طرح رجیستری اعمال شده

نظر

دوستان میدانند این گوشی الان در اپل استور دبی و یا گری مارکت دبی موجودشده یانه ؟ وقیمتش چنده؟

نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
            دوستان میدانند این گوشی الان در اپل استور دبی و یا گری مارکت دبی موجودشده یانه ؟ وقیمتش چنده؟
            کسی رفته دبی؟ یا وارد کرده این گوشی را ؟ واقعا رجیستری فقط برای این گوشی اجرا شده؟ چرااخه ؟ باری...

حدودا چقدر در گمرک اخذ میکنند؟
            وایا امکان وارد کردن2عدد گوشی هست؟

لطفا ؟
            ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 29-11-2017, 01:11 AM

نظر

سلام آیا باید پیامکی بیاد که نشون بده باید رجیستر بشه؟ من الان استفاده میکنم اما هیچ پیامکی نیومده جز پیامک قبض این ماه 😀

نظر

موجودی رو باید روزانه و با رنگ و ظرفیت چک کنید. بطور کلی موجود هست. غیر از اپل استور به شرف دی جی هم سر بزنید موجود داره. البته اگر از فیس تایم و آی مسیج نمیخواید استفاده کنید باید پارت نامبر دوبی بخرید. پارت نامبرهای دیگه هم در دوبی هست اما قیمت ها اندکی تفاوت داره. طرح رجیستری شروع شده و تا جایی که من اطلاع دارم برای گوشی آیفون ده ۲۵۶ باید ۱۹۰ دلار پرداخت کنید البته نرخ دلار در گمرک با بازار متفاوت و پایین تره. مهمترین نکته اینه که آیا تکنولوژی ترکینگ خودکار گوشی رو دارن که به نظر میرسه ندارن و ما خودمون باید گوشت رو بدیم دست گربه و آی ام ای آی رو بگیم.

نظر

نوشته اصلی توسط ashfa نمایش پست ها
                  موجودی رو باید روزانه و با رنگ و ظرفیت چک کنید. بطور کلی موجود هست. غیر از اپل استور به شرف دی جی هم سر بزنید موجود داره. البته اگر از فیس تایم و آی مسیج نمیخواید استفاده کنید باید پارت نامبر دوبی بخرید. پارت نامبرهای دیگه هم در دوبی هست اما قیمت ها اندکی تفاوت داره. طرح رجیستری شروع شده و تا جایی که من اطلاع دارم برای گوشی آیفون ده ۲۵۶ باید ۱۹۰ دلار پرداخت کنید البته نرخ دلار در گمرک با بازار متفاوت و پایین تره. مهمترین نکته اینه که آیا تکنولوژی ترکینگ خودکار گوشی رو دارن که به نظر میرسه ندارن و ما خودمون باید گوشت رو بدیم دست گربه و آی ام ای آی رو بگیم.
                  ممنون از توضیحات,
                  موضوع ترکینگ رو کامل متوجه نشدم.
                  واینکه ایا اپل استور امارات , پارت نامبری بجز امارات هم داره؟

نظر

صحبتهایی هم در بازار هست مبنی براینکه ایفون10بصورت غیر گارانتی دار برای فروش موجود هست والبته با قیمت پایین! وفروشندگان تضمین هم داده اند که رجیستر میکنند ! کاری به درستی یا نادرستی تضمین فروشنده ها ندارم. مسئله اینجاست که ایا واقعا طرح رجیستری درمورد این گوشی اجرا میشود ویال فقط درحد حرف هست برای اینکه درگمرک بدون اینکه فشاری بایروند, خود ما گوشی رو تحویل داده و 190دلار را پیاده بشیم؟
                    منظور اینه که شاید بدون ارائه گوشی در گمرک چقدراحتمال هست که مشکلی دراینده پیش نیاد وواقعا طرح درمورد این گوشی اجرا نشود؟

سلام آیا باید پیامکی بیاد که نشون بده باید رجیستر بشه؟ من الان استفاده میکنم اما هیچ پیامکی نیومده جز پیامک قبض این ماه ������
                    مثه اینکه تا یکماه واب میده وبعدازیکماه ازکار می افته طبق شنیده ها
                    ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 29-11-2017, 01:12 AM

نظر

نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
                      ممنون از توضیحات,
                      موضوع ترکینگ رو کامل متوجه نشدم.
                      واینکه ایا اپل استور امارات , پارت نامبری بجز امارات هم داره؟
                      ترکینگ منظور ردیابی گوشی توسط اپراتورها و یا وزارت ارتباطاته بدون ارائه مشخصات توسط مالک گویه یعنی خودشون از نظر زیر ساخت دارای تکنولوژی باشن که نیستن. ولی شاید پس از مدتی با سیستم های جدید تر موفق بشن. هر کشوری پارت نامبر خودش رو به طور رسمی عرضه میکنه اما در فروشگاههای دیگه موجوده.

نظر

پس با این حساب فعلا امکان غیر فعالسازی گوشی برای ایشان مهیا نیست ولی ممکنه دراینده هر زمان گوشی غیر فعال بشه؟
                        شما ازخارج خریدی دوست عزیز؟

نظر

ترکینگ منظور ردیابی گوشی توسط اپراتورها و یا وزارت ارتباطاته بدون ارائه مشخصات توسط مالک گویه یعنی خودشون از نظر زیر ساخت دارای تکنولوژی باشن که نیستن. ولی شاید پس از مدتی با سیستم های جدید تر موفق بشن. هر کشوری پارت نامبر خودش رو به طور رسمی عرضه میکنه اما در فروشگاههای دیگه موجوده.
                          دوست عزیز احتیاج به ترکینگ انلاین نداره هر شبکه gsm نودی به نام (HLR(home location register داره به محض اینکه شما سیم کارت رو تو گوشی قرار میدی اطلاعات زیر روی HLR ثبت میشه: IMEI,IMSI و MSISDN(شماره خط) و.... هر تماسی که قراره برقرار بشه اول HLR بررسی میکنه IMEI یا IMSI شما توی بلک لیست هست یا نه اگه باشه تماس ریجکت میشه اگه نباشه تماس برقرار میشه گوشی های دزدی که شما جعبه رو میبری نیروی انتظامی همین طوری تو شبکه بلاک یا یه لیست خاکستری منتقل میشن که به محض برقراری تماس اطلاعان اون خط و مکانش مشخص میشه. میخوام بگم احتیاج به هیچ نوع تکنولوزی جدید و خاصی نداره و قابلیتش روی تمام شبکه های gsm موجوده
                          IMEI: شماره سریال گوشی
                          IMSI:شماره سریال سیم کارت
                          MSISDN:شماره سیم کارت
                          ویرایش توسط reza_mega : https://i-phone.ir/forums/member/15550-reza_mega در ساعت 26-11-2017, 11:46 AM

نظر

نوشته اصلی توسط reza_mega نمایش پست ها
                            دوست عزیز احتیاج به ترکینگ انلاین نداره هر شبکه gsm نودی به نام (HLR(home location register داره به محض اینکه شما سیم کارت رو تو گوشی قرار میدی اطلاعات زیر روی HLR ثبت میشه: IMEI,IMSI و MSISDN(شماره خط) و.... هر تماسی که قراره برقرار بشه اول HLR بررسی میکنه IMEI یا IMSI شما توی بلک لیست هست یا نه اگه باشه تماس ریجکت میشه اگه نباشه تماس برقرار میشه گوشی های دزدی که شما جعبه رو میبری نیروی انتظامی همین طوری تو شبکه بلاک یا یه لیست خاکستری منتقل میشن که به محض برقراری تماس اطلاعان اون خط و مکانش مشخص میشه. میخوام بگم احتیاج به هیچ نوع تکنولوزی جدید و خاصی نداره و قابلیتش روی تمام شبکه های gsm موجوده
                            IMEI: شماره سریال گوشی
                            IMSI:شماره سریال سیم کارت
                            MSISDN:شماره سیم کارت
                            دوست عزیز اینطور نیست معلومات کلی خوبی دارید اما نیاز به سیستمهای زیرساخت پیشرفته داره شاید از نظر ما پیشرفته نیست اما واسه ایران هست. من از برخی اصطلاحات استفاده نمیکنم دوستان سردرگم نشن چون پاسخ باید کوتاه و قابل فهم باشه فقط اینکه هر وقت نسلهای گوشی تغییر میکنه ترکینگ اونها با سیستمهای جدیدتر امکان پذیره فعلا فاقد امکان ترکینگ برخی گوشی های جدید هستند تا آینده ای شاید نزدیک.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دوست عزیز اینطور نیست معلومات کلی خوبی دارید اما نیاز به سیستمهای زیرساخت پیشرفته داره شاید از نظر ما پیشرفته نیست اما واسه ایران هست. من از برخی اصطلاحات استفاده نمیکنم دوستان سردرگم نشن چون پاسخ باید کوتاه و قابل فهم باشه فقط اینکه هر وقت نسلهای گوشی تغییر میکنه ترکینگ اونها با سیستمهای جدیدتر امکان پذیره فعلا فاقد امکان ترکینگ برخی گوشی های جدید هستند تا آینده ای شاید نزدیک.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                              فکر نمیکنم چهار تا اصطلاح ساده چیز غیر قابل فهمی باشه.
                              در ضمن شما که صحبت از سیستمهای پیشرفته و زیر ساخت میکنید لطفا به جای کلی گویی اشاره دقیق به تکنولوزی کنید چون برام جالب شد که ربط ریجستری رو به زیر ساخت پیشرفته بدونم
                              همونطور که گفتم کل اطلاعات شما(شامل شماره سریال گوشی و مکان شما روی شبکه و شماره سریال سیم کارت و.....)خیلی ساده در هر شبکه gsm موجوده و احتیاج به هیچ تکنولوژی و زیر ساختی نداره این استاندارد شبکه های gsm هست برای رفرنس میتونیید به سایت ITU: Committed to connecting the world مراجعه کنید
                              در مورد نسل موبایل که اشاره کردید از نسل 2 تا نسل 5 که همین الان در ایرانسل در حال اجراست تغییرات در سطح رادیو اکسس اتفاق میافته و کلیات core شبکه به غیر از سوییچ ها تغییرات خاصی نمیکنه در ضمن gsm در همه جای دنیا یک استاندارد داره و توسط ITU تعیین شده شبکه gsm در ایران با شبکه gsm اروپا یا هر جای دیگه از لحاظ تکنولوزی هیچ فرقی نداره دوست عزیز.
                              ویرایش توسط reza_mega : https://i-phone.ir/forums/member/15550-reza_mega در ساعت 26-11-2017, 03:47 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X